Оберіть своє місто:
27
10
опрацювання Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію

Розробники М.E.Doc інформують про появу нової функції — опрацювання Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію в розділі Облік акцизного податку. Можливість доступна, починаючи від оновлення 11.02.022.

⚠️ ДПС здійснює автоматизовану розсилку повідомлень про сплив терміну чергового платежу за ліцензію, призупинення дії ліцензії або анулювання ліцензії на певний вид діяльності.


Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію (ідентифікатор J/F1405901) формується ДПС та направляється адресату за 30, 20, 10 та 5 днів до настання строку оплати за ліцензію.

У програмі М.E.Doc здійснити перегляд та опрацювання документів щодо ліцензії, а також щодо отриманих Повідомлень від ДПС зручно з сервісом Ліцензійна справа.

Облік акцизного податку 1

Отримані Повідомлення доступні у розділах Облік акцизного податку – Реєстр ліцензій (пальне) та/або Реєстр ліцензій (спирт, алкоголь, тютюн) відповідно до типу ліцензії, щодо якої отримано Повідомлення.

За замовчуванням, вони відображаються у Реєстрі червоним кольором. Це означає, що користувачу слід внести черговий платіж за ліцензію.


Як опрацювати Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію?


Для опрацювання Повідомлення виконайте наступні дії:

1. Оберіть Повідомлення, відповідно до якого за ліцензію вже виконано платіж.

2. У пункті головного меню Правка або у контекстному меню оберіть команду Платіж виконано. Команда доступна лише для отриманого та неопрацьованого Повідомлення (воно позначено червоним кольором), що виділено у відповідному Реєстрі:

Облік акцизного податку

3. Після виконання команди Повідомлення набуває стану Виконано та відображається у реєстрах чорним кольором. У колонці Виконано проставляється відповідна позначка:

Облік акцизного податку


Як здійснити перегляд документів за номером ліцензії?


За допомогою сервісу Ліцензійна справа легко здійснювати відбір документів щодо ліцензії за номером ліцензії. Для цього зробіть наступні кроки:

1. На панелі Фільтр у блоці Дата документа або Дата модифікації оберіть період часу для відображення документів.

2. У блоці Ліцензійна справа введіть номер ліцензії та натисніть кнопку Показати у нижній частині панелі Фільтр.

3. У таблиці Реєстру будуть відображені лише записи з документами щодо вказаної ліцензії за обраний період.

Облік акцизного податку


джерело medoc.ua


Корисні новини:


Новий облік доходів ФОП   Знайомство з 1С:Підприємство 8 Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України. Налаштування, огляд основних розділів.   КЕП для роботи з Програмним РРО

оформлення розрахункових документів з 1 08 2020   Знайомство з 1С:Підприємство 8 Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України. Налаштування, огляд основних розділів.   cashalot Кашалот

чек лист елементи облікової політики   Програмні РРО вебінар Ірина Губіна   блокування податкових накладних сільськогосподарським товаровиробникам