Оберіть своє місто:
05
06
ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ АКЦИЗНИХ СКЛАДІВ Системи для бізнесу

Від 1 липня запроваджується ведення СЕАРП та СЕ. Суб’єкти господарювання, які відповідатимуть визначенню платників податку з 01.07.2019 р., зобов’язані до 01.07.2019 р. зареєструватися платниками податку та зареєструвати в СЕАРП усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 01.07.2019 р. Це передбачено абз. 2 п. 22 підрозд. 5 розд. ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України.


Реєстрація платника акцизного податку здійснюється на підставі подання не пізніше ніж за три робочих дні до початку ввезення на митну територію України або до початку здійснення реалізації пального або етилового спирту особою заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів (далі — заява), форма якої затверджується Мінфіном. Як подати Заяву для реєстрації за допомогою M.E.Doc, читайте тут


Реєстрація акцизних складів платника акцизного податку здійснюється одночасно на підставі заяви, що подається для реєстрації особи як відповідного платника. Наразі форма заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів не затверджена.


За роз’ясненням від ДФС України, суб’єкти господарювання, згідно з нормами ПКУ, що набудуть чинності 01.07.2019 р., до 01.07.2019 можуть зареєструватися платниками акцизного податку та зареєструвати в СЕАРП усі акцизні склади, розпорядниками яких будуть станом на вказану дату.


Чинне законодавство не передбачає відповідальності за нереєстрацію до 1 липня 2019 року в системі електронного адміністрування реалізації пального.


Семінар про найактуальніше у вашому місті:


семінар у Тернополі 02.07 Системи для бізнесу Системи для бізнесу семінар у Хмельницькому 03.07 семінар у Вінниці 04.07 Системи для бізнесу