Оберіть своє місто:
12
07
електронні ттн у медок 2019

Офіс великих платників податків нагадує, що поетапне запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового триває до 15 липня включно. 


Протягом цього часу здійснюється формування обсягу залишку пального для перенесення з діючої до 1 липня системи до нової, а також реєстрація акцизних накладних/розрахунків коригування, складених до 30 червня 2019 року.


Термін реєстрації таких акцизних накладних/розрахунків коригування спливає 15 липня 2019 року. Вони подаються за старою формою (ідентифікатор  J/F1203002).


Розподіл обсягів залишку пального/спирту етилового між акцизними складами для формування ліміту пального/спирту етилового, на який платник може складати акцизні накладні проводиться:


⚠️ з 16 до 20 липня 2019 року (включно) — реєстрація першого примірника акцизної накладної, складеної для розподілу пального між акцизними складами / пересувними акцизними складами;

⚠️  з 16 до 22 липня 2019 року (включно) — реєстрація другого примірника акцизної накладної, складеної для розподілу пального між акцизними складами / пересувними акцизними складами.


Нова форма акцизних накладних та розрахунків коригування для складання цих документів на операції з реалізації пального та спирту етилового


— для пального – Акцизна накладна форми «П», Розрахунок коригування акцизної накладної форми «П»;

— для спирту етилового – Акцизна накладна форми «С», Розрахунок коригування акцизної накладної форми «С».

Форми будуть реалізовані у найближчому оновленні M.E.Doc.


Новини за темою:


новий модуль медок реєстр ліцензій коли складати акцизну накладну коли реєструвати акцизні накладні в єран Системи для бізнесу ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ АКЦИЗНИХ СКЛАДІВ