Оберіть своє місто:
16
04
захищені носії для особистих ключів SECURE TOKEN

ДФС рекомендує перевірити особисті ключі та переконатися, що ключі записані на захищених носіях. 


На підставі вимог статті 18 закону України «Про електронні довірчі послуги» ДФС від 16.04.2019 розміщує в квитанціях про отримання документів попередження, якщо в сертифікаті немає ознаки зберігання ключа в засобі кваліфікованого електронного підпису. Це попередження не впливає на прийняття та обробку електронної звітності. Мета цього повідомлення – заздалегідь повідомити платників податків про необхідність в подальшому використовувати захищені носії особистих ключів.


⚠️ Важливо! Бюджетні  організації та державні установи обов’язково мають використовувати ключі криптозахисту, оскільки в подальшому звітність, подана ключами не на захищених носіях (токенах) буде вважатись нелегітимною.


Дізнатися більше інформації  та придбати захищені носії можна тут


⚠️ Нагадаємо: Закон України «Про електронні довірчі послуги» передбачає застосування підприємствами державної форми власності для реалізації повноважень, спрямованих на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичної або юридичної особи, засоби кваліфікованого електронного підпису чи печатки для забезпечення захисту даних.

Державні установи для засвідчення чинності відкритого ключа використовують лише кваліфікований сертифікат відкритого ключа, а для здійснення повноважень, спрямованих на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків фізичної або юридичної особи відповідно до закону, здійснення інформаційного обміну з іншими юридичними особами — виключно захищені носії особистих ключів.


Захищений носій особистих ключів призначений для зберігання особистого ключа та має вбудовані апаратно-програмні засоби для захисту даних від несанкціонованого доступу,  ознайомлення з параметрами особистих ключів та їх копіювання.


⚠️  Суб’єкти господарювання державного сектора економіки — суб’єкти, що діють на основі державної власності, а також ті, державна частка у статутному капіталі яких перевищує п’ятдесят відсотків чи становить величину, яка забезпечує державі право вирішального впливу на господарську діяльність цих суб’єктів (ч. 2 ст. 22 Господарського кодексу України).Наполегливо рекомендуємо вже зараз подумати про придбання та генерацію нових ключів на захищені носії інформації!


ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПРИДБАННЯ КЛЮЧІВ КРИПТОЗАХИСТУ?


Для придбання токенів потрібно завантажити бланки документів,  заповнити та відправити на нашу електронну адресу sales@sys2biz.com.ua

В ЗАПИТІ ДО НАС ПОВИННІ БУТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

     
Повністю заповнена заявка (у текстовому форматі WORD). Договір (у текстовому форматі WORD БЕЗ підпису та печатки) Довіреність (відсканована з підписом та печаткою