Оберіть своє місто:
14
11
овий сервіс запиту інформації

Працювати з М.Е.Dос стає ще зручніше! Зустрічайте новий сервіс від М.Е.Dос «Стан розрахунків з бюджетом».
Цей сервіс  був розроблений для миттєвого  отримання інформації щодо нарахування, сплати, переплати, недоїмки або пені по підприємству.


Відтепер,  не виходячи із своєї програми, Ви можете отримувати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом, попередньо підписавши за допомогою електронного підпису (КЕП) і надіславши запит до органів державної податкової служби.
Новий сервіс має зручний та доступний функціонал та дає можливість контролювати стан розрахунків з бюджетом за кожним періодом в одній програмі.Потрібно лише оновити програму M.E.Doc до версії 11.01.027, щоб почати користуватися усіма новими перевагами програми.


Для використання даного сервісу в програмі потрібно перейти в розділ Довідки державних органів — Стан розрахунків з бюджетом, вибрати потрібний рік та натиснути кнопку «оновити дані». Далі ввести пароль до кваліфікованого електронного підпису відповідальної особи. На екрані з’явиться інформація щодо розрахунків з бюджетом станом на поточну дату.

Інформація подана у вигляді Виписки, де відображені всі ОДПС (органи державної податкової служби ), в які сплачуються податки та види платежу.


Які податки та види платежу можна переглянути через модуль Стан розрахунків з бюджетом


📌 Єдиний внесок
📌 Військовий збір
📌
 Податок на додану вартість
📌 Податок на доходи, тощо


Виписка містить також:


📌 Назву податків та збору
📌 Реквізити ДПС
📌 Показники: нараховано/зменшено, сплачено до бюджету, повернуто з бюджету, переплата, недоїмка, пеня.


Як користуватися модулем Стан розрахунків з бюджетом: 


Якщо вам потрібна консультація, напишіть нам за адресою:  help@sys2biz.com.ua