Оберіть своє місто:
20
02
Заповнення таблиці 5 додатка 4 Звіту з ЄСВ

Наказом від 15.05.2018 р. № 511 Мінфін затвердив зміни до Порядку № 435, де форми ЄСВ-звітності були викладені в новій редакції, згідно з якою до Таблиці 5 форми № Д4 додано 4 графи для відображення інформації про посаду, яку обіймає працівник.


Відповідно у Таблиці 5 слід зазначити наступну інформацію з Класифікатора професій та його додатків:
графа 12 — професійна назва роботи;
графа 13 — код загального класифікатора професій, посад та тарифних розрядів (код ЗКППТР);
графа 14 — код класифікатора професій (код КП);
графа 15 — посада.


Для заповнення граф 12 – 14 потрібно обрати інформацію із довідника «Класифікатор професій ДК 003:2010».

Графа 15 Посада може бути заповнена з Довідника чи вручну.

У випадку, коли ви не можете знайти необхідну назву професії у Довіднику, варто знайти найближчу за назвою та значенням назву професії та вказати її у графі 12. Тоді в графі 15 потрібно зазначити посаду, що відповідає запису в трудовій книжці працівника.


Таблиця 5 додатка 4 Звіту з ЄСВ


Якщо у pеєстрі співробітників (довідник Співробітники) заповнені дата прийняття на роботу та дата звільнення з роботи, то Таблиця 5 сформується автоматично на підставі внесених у картку Фізичної особи даних.

У Таблиці 5 будуть створені рядки з записами прийнятих та звільнених працівників, та тих, у яких змінились ці дані. У колонки «День початку» та «День припинення» Таблиці 5 будуть перенесені дані із карток Фізичних осіб (відповідно – день, в який працівник прийнятий на роботу, та день звільнення з роботи).

Зверніть увагу:
1. У цей звіт можна додавати записи за допомогою кнопки (Додати співробітника) на панелі інструментів або комбінацією клавіш Ctrl+I. Це можуть бути, наприклад, працівники, яким надано відпустки по догляду за дитиною чи пологах.
2. Записи в Таблицю 5 можуть бути додані лише із довідника Співробітники.
3. У полі Категорія підключений довідник Категорії застрахованої особи, із якого потрібно обрати відповідну категорію. Також категорію можна вносити вручну із клавіатури.
3. У полі Підстава припинення трудових відносин підключений довідник Причини звільнення. Із довідника обирається стаття КЗпПУ, на підставі якої працівник звільнений з посади.
4. полях Професійна назва роботи, Код класифікатор професій та Код ЗКППТР підключений довідник Класифікатор професій ДК 003:2010. Нова колонка «Посада» може бути заповнена як із Довідника, так і самостійно — для цього потрібно внести назву посади вручну. Інформація записується і зберігається.
5. Значення поля Військове звання обираться з однойменного довідника.

Якщо дані у картці Фізична особа не актуальні, їх можна відредагувати безпосередньо із таблиці. Якщо співробітник новий та відсутній у довіднику, є можливість спочатку додати його в довідник, а потім перенести в таблицю.


Більше про заповнення інших таблиць додатку 4 звіту з ЄСВ ми писали тут…


Назва посади у трудовій книжці повинна відповідати Класифікатору професій


Користувачам M.E.Doc: з 1 березня розробники припиняють підтримку ОС Windows XP, Windows Vista, Windows Server.

перехід з WINDOWS XP Medoc