Оберіть своє місто:
05
10
акція бас бухгалтерія системи для бізнесу

Акція для нових клієнтів!

Т-с-с! Ви про це чули? BAS Бухгалтерія дарує подарунки!


Ми працюємо з програмами для бухгалтерії уже більше 20 років. З досвіду точно знаємо, що придбання програми це тільки 20% успішної роботи, інші 80% залежать від правильного застосування та навчання користувачів. Саме тому важливо разом з покупкою програми отримати якісні послуги із запуску та навчання.

Наша акційна пропозиція розроблена спеціально для зручності роботи, націлена на результат та ще й економить кошти. На старті роботи у вас вже будуть всі необхідні сервіси.


При покупці BAS Бухгалтерія та ІТС на рік Ви безкоштовно отримаєте:

🔸 Повноцінний онлайн-курс по програмі , а це: 22 уроки (11 лекцій та 11 практичних занять), методичні матеріали, іменне свідоцтво про проходження навчання. Безпечні сертифіковані курси у онлайн-форматі забезпечать Вас повним об’ємом знань, який потрібен при роботі з BAS Бухгалтерія. Під час навчання Ви можете одразу користуватись реальними цифрами із свого бізнесу. Ви обираєте самі, коли зручно переглядати відео-уроки. Скориставшись нашою пропозицією, Ви економите — 3100 грн. на курсах.
Детально про курс навчання можна переглянути тут

🔸 Електронний обмін із банком — Клієнт Банк Bank Data Converter. Продукт, за допомогою якого Ви автоматизуєте обмін документами між BAS Бухгалтерія та системою «Клієнт-банк». Разом із Bank Data Converter обмінюватись гривневими платіжними дорученнями та виписками з банку стане просто та швидко, при цьому економія складе – 1980 грн.
Більш детально тут

🔸 Річна ліцензія на сервіс FREDO Звіт. Завдяки сервісу Ви автоматизуєте здачу звітності та зекономите час. Разом із програмою BAS Бухгалтерія Ви економите на придбанні сервісу 3000 грн.!
Детально про FREDO Звіт

🔸 Сервіс FREDO Докмен для обміну електронними документами із своїми контрагентами. Обмінюйтесь із своїми постачальниками та клієнтами рахунками на оплату, актами виконаних робіт та товарними накладними. Разом із програмою BAS Бухгалтерія та FREDO Докмен Ви економите 3000 грн.
Читати про FREDO Докмен

🔸 Встановлення програми — безкоштовно!

🔸 Первинні налаштування (до 3-х год) — безкоштовно!

🔸 І вишенька на торті — спеціальний бонус-сюрприз для бухгалтера, який Ви обираєте самі!

Разом із компанією Системи для бізнесу ви організуєте бухгалтерський облік не лише в себе на підприємстві, а й налагодите швидкий обмін документів із контролюючими органами, банками та контрагентами!


Обирайте програму BAS Бухгалтерія з максимальною вигодою для Вашого бізнесу!


*Поспішайте! Кількість місць на онлайн курс обмежена.

Термін дії акції до 31 січня 2021