Оберіть своє місто:

Центр сертифікованого навчання

Центр сертифікованої освіти (ЦСО) — це спеціальний навчальний центр, створений фірмою «1C» спільно з партнерами для навчання фахівців продуктів системи програм 1С:Підприємство 8.

Присвоївши статус ЦСО ТОВ «Системи для бізнесу», фірма «1С» підтвердила компетентність і високу якість послуг компанії з навчання роботі із системою «1С:Підприємство 8».

Переваги навчання в ЦСО Системи для бізнесу очевидні: програму розроблено викладачами-методистами фірми «1С», а професіоналізм педагогів підтверджено сертифікатами і практичним досвідом. Вибір курсів охоплює всі аспекти роботи з 1С: від вивчення платформи і прикладних рішень «1С:Підприємство 8» «з нуля» до розгляду найбільш складних тем. Результат — ґрунтовні знання, підкріплені іменним Посвідченням 1С

Статус ЦСО «1С» компанія «Системи для бізнесу» отримала у 2013 році. Для нас це був важливий крок на шляху до підвищення якості послуг, а для клієнтів — можливість навчатися за програмою, розробленою і сертифікованої фірмою «1С».

Вже багато фахівців пройшли навчання в ЦСО Системи для бізнесу. Це означає, що саме наші слухачі отримали підвищення зарплати, кар’єрне зростання або відмінну роботу, а їхні роботодавці — гарантовано висококласних фахівців.

Викладачі курсів в ЦСО — фахівці-практики, які навчилися і успішно здали іспит на право викладання конкретного курсу. Кваліфікацію педагогів підтверджує іменний сертифікат, безліч позитивних відгуків і досягнення клієнтів. Краще за слова говорить успішна діяльність підприємств, які наші педагоги консультували під час поставлення обліку.

На заняттях панує дружня атмосфера. Викладачі приділяють увагу кожному, не залишають без відповіді жодного питання. А практичні завдання та обговорення актуальних  тем підкріплюються досвідом слухачів.

До основних причин, за якими варто вибрати курси ЦСО Системи для бізнесу можна віднести:

  • Навчання за єдиними сертифікованими матеріалами фірми «1С»
  • Унікальні методики подачі матеріалу
  • Сертифіковані викладачі з практичним досвідом
  • Сучасні обладнані навчальні класи
  • Невеликі групи
  • Гнучкий графік навчання
  • Чудові ціни
  • Гарантія якості — іменне свідоцтво «1С»!