Оберіть своє місто:

Твій час

Мережа крамниць електронних послуг «Твій час» дає можливість отримати повний пакет послуг з автоматизації бізнесу, вичерпні консультації та допомогу у роботі.

Тут Ви знайдете продукти і сервіси для спрощення життя бухгалтерів, підприємців та пересічних громадян. Висококваліфіковані працівники допоможуть підібрати оптимальний набір необхідних програм відповідно до потреб безпосередньо Вашого підприємства.

 Асортимент крамниць «Твій час» охоплює всі існуючі напрями – від ведення бухгалтерського обліку і нарахування заробітної плати до подання звітності та електронного документообігу.

Необхідним елементом для подачі електронної звітності є електронно-цифровий підпис, що є гарантом Вашої захищеності та впевненості у конфіденційності Ваших даних, що передаються мережею Internet. Тут видадуть ЕЦП від АЦСК «Україна»та порадять найкращі рішення для його використання.

  • Звітність в усі контролюючі органи. За допомогою рішень від «Твій час» можна подавати звіти ЕСВ, ПДВ,1-ДФ, Декларацію про доходи тощо. Загалом це більше  3000 постійно оновлюваних бланків. Комп’ютерна програма «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА» — на Ваш вибір!
  • Миттєвий обмін документами. Рішення для електронного документообігу від програми «M.E.Doc» дозволяють реєструвати податкові накладні та розрахунки коригування, обмінюватися договорами, актами, рахунками та іншими документами в електронному вигляді.
  • Облік заробітної плати. Зручне та вигідне рішення – модуль «Зарплата» від «M.E.Doc».
  • Облік для ФОП. Ведення обліку доходів на будь-якому пристрої з доступом до Інтернет, формування та відправка Декларації ФОП в 1 клік стає можливою завдяки веб-сервісу «СОТА».

 «Твій час» — це сучасний офіс, швидке і якісне обслуговування та довіра багатьох клієнтів.

Відкриття у Хмельницькому

Офіційне відкриття крамниці електронних послуг «Твій час» в Хмельницькому відбулося в липні 2016 року. Клієнти, які відвідали крамницю протягом свята, отримали безліч позитиву та сувеніри від нашої компанії.

 

 

Відкриття у Вінниці

Відкриття крамниці електронних послуг «Твій час» у Вінниці відбулося в грудні 2016 року. Передноворічна атмосфера зробила свято відкриття незабутнім, сповненим теплих і дружніх емоцій.

 

 

Чекаємо на Вас у крамничках електронних послуг «Твій час»!