Оберіть своє місто:

Твій час

Відкриття мережі крамниць електронних послуг «Твій час» стало справжньою подією для вітчизняних підприємств. Нарешті з’явилося місце, де можна отримати повний пакет послуг з автоматизації бізнесу, а також вичерпні консультації та допомогу у роботі.

Електронізація бізнесу просувається гігантськими кроками. Наразі за українським законодавством вже можливо відправляти електронні звіти. Обмінюватися електронними документами, підписувати договори тощо. І саме «Твій час» стає своєрідним провідником до економного та зручного електронного документообігу, адже тут Ви знайдете продукти і сервіси для спрощення життя бухгалтерів, підприємців та пересічних громадян. А висококваліфіковані працівники допоможуть підібрати оптимальний набір необхідних програм відповідно до потреб безпосередньо Вашого підприємства.

Ще однією безумовною перевагою є доступність послуг «Твій час». Тут зібрано найкращі продукти для ефективного ведення бізнесу. Асортимент охоплює всі існуючі напрями – від ведення бухгалтерського обліку та нарахування заробітної плати до подання звітності та електронного документообігу.

Але починається асортимент, як і ,власне, перехід до ведення бізнесу у форматі digital, з електронного цифрового підпису. Саме він є гарантом Вашої захищеності та впевненості у конфіденційності Ваших даних, що передаються мережею Internet. Для видачі цифрового підпису в першу чергу і було створено «Твій час»; тут це найпопулярніша послуга. Але не варто забувати і про інші, адже у крамниці не тільки видадуть ЕЦП від найпопулярнішого АЦСК «Україна», але й порадять найкращі рішення для його використання.

  • Звітність в усі контролюючі органи. За допомогою рішень від «Твій час» можна подавати звіти ЕСВ, ПДВ,1-ДФ, Декларацію про доходи тощо. Загалом це більше 3000 бланків, що оперативно оновлюються. Комп’ютерна програма «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА» — на Ваш вибір!
  • Миттєвий обмін документами. Рішення для електронного документообігу від програми «M.E.Doc» дозволяють реєструвати податкові накладні та розрахунки коригування, обмінюватися договорами, актами, рахунками та іншими документами в електронному вигляді. Всі рішення працюють через платформу «ПТАХ».
  • Облік заробітної плати. Вам запропонують зручне та економне рішення – модуль «Зарплата» від «M.E.Doc».
  • Облік для ФОП. Ведення обліку доходів на будь-якому пристрої з доступом до Інтернет та формування і відправка Декларації ФОП в 1 клік стає можливою завдяки веб-сервісу «СОТА».

Кожен, хто зайде до крамниці «Твій час», потрапить в затишну атмосферу сучасного офісу і неодмінно отримає швидке і якісне обслуговування. І багато клієнтів вже встигли оцінити такий підхід!

Відкриття у Хмельницькому

Офіційне відкриття крамниці електронних послуг «Твій час» в Хмельницькому відбулося в липні 2016 року і було приурочене святкуванню Дня бухгалтера. Клієнти, які відвідали крамницю протягом свята, отримали безліч позитивних емоцій, а також сувеніри від нашої компанії.

 

 

Відкриття у Вінниці

Відкриття крамниці електронних послуг «Твій час» у Вінниці відбулося в грудні 2016 року. Передноворічна атмосфера зробила свято відкриття незабутнім, сповненим теплих і дружніх емоцій.

 

 

Чекаємо на вас у наших крамничках електронних послуг «Твій час»!