Оберіть своє місто:
03
09

Шановні користувачі, зверніть увагу!

Відбулись зміни у подачі ЄСВ, тому рекомендуємо не поспішати подавати Звіт з ЄСВ за новою формою, оскільки зараз тривають роботи з оновлення серверів ДФС та аналізуються нові форми на предмет помилок.

При подачі Звіту з ЄСВ Ви, можливо, отримаєте ось таку відповідь:


Виявлені помилки:
Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML Некоректний елемент «LINKED_DOCS/DOC», NUM=’1′ — код форми пов’язаного документа —додатка ‘J3040112′ відсутній у довіднику пов’язаних документів Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату(стандарту), а саме: помилка XML Некоректний елемент «LINKED_DOCS/DOC», NUM=’2’ — код форми пов’язаного документа — додатка ‘J3040612’  відсутній у довіднику пов’язаних документів. Переконайтесь що Ви використовуєте останню версію програмного забезпечення формування звітності. При необхідності зверніться до постачальника програми формування і відправки звітності.

Відправник: Автоматизована система «Єдине вікно подання електронних документів» ДФС України, версія 2.2.18.5


Не варто хвилюватись! Впродовж  2–3 днів триває заміна шлюзів та ДФС зможе приймати нову форму Звіт з ЄСВ, отже, Ви вільно зможете подавати Звіт у випадку наявності ліцензії на модуль Держава Звітність М.E.Doc або на веб-сервіс СОТА.

Важливо! Для подачі звітів необхідно мати ліцензію на модуль «Держава Звітність» КП «М.E.Doc» або на веб-сервіс «СОТА». У демоверсії веб-сервісу СОТА така можливість від 04.09.2018р. закрита. Звіти доступні у модулі програми Звітність — Єдиний внесок.
Замовити ліцензію Ви можете за посиланням

З 1 вересня Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування ЄСВ (місячний) потрібно подавати за серпень за новою формою згідно з п. 46.6 Податкового кодексу України. Нова форма уже реалізована у ПК «M.E.Doc» в оновленні 11.00.013.

Основні зміни:

1. В шапці Таблиці 1 замінено назва графи «Штатна чисельність працівників» на «Облікова кількість штатних працівників».

2. Доповнено графу 3 Таблиці 1 «Нараховано єдиного внеску» графами:

🔸3.2.1 «на суми заробітної плати, нарахованої підприємствами, установами і організаціями працюючим особам з інвалідністю (22 %)»;

🔸3.3.1 «на суми заробітної плати, нарахованої підприємствами та організаціями всеукраїнських громадських організацій осіб з інвалідністю, зокрема товариствами УТОГ та УТОС (22 %)»;

🔸3.4.1 «на суми заробітної плати, нарахованої підприємствами та організаціями громадських організацій осіб з інвалідністю(за умов, визначених частиною чотирнадцятою статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»), працюючим особам з інвалідністю (22 %)».

3. Створено нові довідники:

🔸 Класифікатор професій ДК 003:2010 (без можливості редагування). Довідник розміщено у розділі Довідники — Загальні довідники — Пенсійний фонд. Довідник підключено до граф 12, 13, 14 Таблиці 5 (J3040512, F3040512) Додатка 4 (J3000412, F3000412).

🔸 Військове звання (без можливості редагування). Довідник розміщено у розділі Довідники -Загальні довідники — Пенсійний фонд. Довідник підключено до поля 5 графи 19 Таблиці 5

🔸 Зведений (універсальний) довідник додано нові категорії особи: 7 — особи із числа військовослужбовців, особи рядового і начальницького складу, які отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами;  8 — особи із числа військовослужбовців, особи рядового і начальницького складу. Довідник підключено до графи 8  Таблиці 5

4. Додано новий тип нарахувань: 14 — сума різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованої заробітної плати (доходом) за попередні періоди, у зв’язку із здійсненням перерахунку при звільненні працівника за попередні періоди, що пов’язані з уточненням днів використаної наперед відпустки (у зв’язку із сторнуванням). Довідник підключено до графи 10 Таблиці 6

5 . У довідник Категорії застрахованої особи додано нові типи застрахованих осіб. Довідник підключено до графи 9 Таблиці 6.

Зміни у довідниках починають діяти для звітів за серпень 2018 року.