Оберіть своє місто:
17
03
віддалена робота

Щоби запобігти поширенню коронавірусу, наша компанія зводить до мінімуму фізичні контакти й переходить на віддалений режим роботи.


🔸  На час карантину рекомендуємо утриматись від виклику спеціалістів в офіс, всі послуги з налаштування програми ви можете отримати за допомогою віддаленого під’єднання.

🔸 Усі наші сервіси з підтримки клієнтів продовжують свою роботу! Співробітники нашої техпідтримки переведені на віддалений режим роботи, тож можуть виникати затримки з вирішенням питань. Проте ми продовжимо консультувати вас та намагатись надати той рівень сервісу, до якого ви звикли.

🔸   Якщо телефон стане недоступним або ви не матимете можливості зателефонувати нам, скористайтесь наступними посиланнями:

Viber в телефоні 

Viber  в комп’ютері

Написати листа на електронні скриньки: консультації M.E.Doc: help@sys2biz.com.ua


Автоматичне продовження сертифікатів

Якщо вам необхідно продовжити чинність сертифікатів КЕП, ви можете це зробити онлайн без відвідування офісу і без підготовки комплекту документів.

За 45 днів до закінчення терміну дії ліцензії ви можете отримати рахунок безпосередньо у програмі M.E.Doc в розділі Первинні документи – Реєстр первинних документів. Для завантаження ліцензії в програмі потрібно зайти в Адміністрування —  Керування кодом доступу — Завантажити та зберегти.
Автоматичне продовження сертифікатів.

Зміна пароля секретного ключа на захищеному носії

Зміна пароля секретного ключа в M.E.Doc


Продовження терміну дії ліцензії на програму M.E.Doc


Якщо термін дії ліцензії добігає кінця, ви можете самостійно виписати рахунок безпосередньо в програмі.

За 45 днів до закінчення терміну дії ліцензії ви можете сформувати рахунок на продовження, натиснувши кнопку “Придбати ліцензію” безпосередньо у програмі M.E.Doc. Програма автоматично добере оптимальну конфігурацію ліцензій, ґрунтуючись на даних з картки підприємства. Ліцензія автоматично буде завантажена у вашу програму на наступний день після оплати.


Варіанти віддаленої роботи з програмою M.E.Doc


Якщо на вашому підприємстві ухвалено рішення щодо переходу на дистанційну роботу, M.E.Doc надає вам можливість працювати вдома.

Для зручної роботи у M.E.Doc із домашнього комп’ютера ми рекомендуємо два варіанти.

🔸  Віддалений доступ.
Після певного алгоритму налаштувань, здійсненого вашим адміністратором, ви отримуєте повний доступ до вашого офісного комп’ютера та серверів з домашнього ПК.

🔸  Перенесення M.E.Doc на домашній комп’ютер.
У програмі M.E.Doc є опція перенесення на інший комп’ютер. Ви здійснюєте резервне копіювання інформації з баз даних на зовнішній носій (наприклад, флешку). Потім переносите інформацію із зовнішнього носія на домашній комп’ютер. Як це зробити покроково та які особливості такого варіанту потрібно враховувати — дивіться за посиланнями:

Відеоінструкція, як створити резервну копію у M.E.Doc

Резервне копіювання обраних підприємств в M.E.Doc

Відновлення резервної копії у M.E.Doc


Закликаємо вас бути пильними до себе та своїх близьких, звести до мінімуму перебування у людних місцях, ретельно мити руки й використовувати дезінфікувальні засоби. Бережіть себе. У свою чергу ми робитимемо все можливе, щоб забезпечити клієнтів повним спектром послуг у режимі онлайн для вашої повноцінної роботи вдома.


Щоб залишатися завжди на зв’язку, підписуйтеся на наші телеграм  та фейсбук 


Наші телефони залишаються у робочому режимі:

(067) 350-24-00; (099) 350 99 00.