Оберіть своє місто:

Все для бюджетних установ

БЮДЖЕТНИЙ ВІДДІЛ

 

ТОВ «Системи для бізнесу» має багаторічний досвід роботи у сфері автоматизації бухгалтерського обліку та звітності підприємств та установ різних форм власності.

На сьогодні ТОВ «Системи для бізнесу» пропонує весь спектр послуг з автоматизації та ведення бухгалтерського обліку та звітності в бюджетних установах, ми працюємо на те, щоб клієнт якісно, швидко та зручно отримав всі послуги від автоматизації бухгалтерського обліку до підписання звітності та направлення до контролюючих органів. Колектив професіоналів створив «єдине вікно» для підтримки своїх клієнтів.

В 2016 році створено відділ що здійснює впровадження та супровід автоматизації бухгалтерського обліку установ, що фінансуються з бюджетів всіх рівнів.

Для здійснення поставлених завдань у відділі працюють висококваліфіковані спеціалісти, практикуючі бухгалтери, що мають багаторічний досвід роботи у бюджетному секторі. Професійний рівень фахівців відділу постійно підвищується за рахунок проведення навчань, та здачі екзаменів на професійну відповідність.

-Консультації «гарячої» лінії — по телефону та електронною поштою.
(В разі виникнення питань супровід здійснюється від введення початкових залишків до складання бухгалтерської та фінансової звітності, складання форм аналітичної звітності, аналіз правильності відображення даних бухгалтерського обліку в Меморіальних ордерах та Головній книзі, вивантаження даних в ДКСУ, на сайт Є-ДАТА та інші консультації з правильності відображення даних бухгалтерського обліку в програмі).

-Встановлення оновлень на ПК користувача здійснюється ІТ спеціалістами ТОВ “Системи для бізнесу”.

-Індивідуальні програми обслуговування: Ми готові розробити і запропонувати Вам індивідуальні програми обслуговування, в повній мірі враховують специфіку Вашої організації.

Тобто при укладанні відповідної угоди на Інформаційно-технологічний супровід установа, що фінансується з бюджету, отримує не лише професійну технічну підтримку, а й порадника у сфері правильності ведення бухгалтерського, фінансового та податкового обліку. В разі виникнення питань супровід здійснюється від введення первинного документу до вивантаження даних в ДКСУ, на сайт Є-ДАТА, та формування звітності.

УВАГА!!! Ви можете вибрати найбільш зручний і вигідний для Вас варіант супроводу, для отримання консультації з даного питання, телефонуйте за номерами : (0382) 73-03-23, (067)383-87-01, (067)383-87-02.

ПРОГРАМА ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ

Рішення для комплексної автоматизації  обліку установ бюджетної сфери та органів державного управління — програма “Комплексний облік для бюджетних установ”.

Дізнатися більше: Програма для автоматизації ведення обліку.

ЗВІТНІСТЬ У ВСІ КОНТРОЛЮЮЧІ ОРГАНИ

На сьогодні електронна звітність витіснила паперові носії звітності. Автоматизація бухгалтерського обліку дає можливість швидко та якісно формувати звіти з ЕСВ, ПДВ,1-ДФ, Декларацію про доходи тощо та відправляти їх до контролюючих органів за допомогою комп’ютерних програм «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА» — на Ваш вибір!

Дізнатися більше: Програма для подачі звітності.

СДО “КЛІЄНТ КАЗНАЧЕЙСТВА — КАЗНАЧЕЙСТВО”

Уряд своїм Розпорядженням від 15 листопада 2017р. №816-р “Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів” визначив пріоритетним казначейське обслуговування через СДО “Клієнт казначейства — Казначейство” та рекомендував всім строки підключення.
Обов’язковою умовою для роботи в СДО “Клієнт казначейства — Казначейство” є наявність носіїв криптозахисту.

Подробиці та умови придбання за посиланням: Захищені носії для ЕЦП.