Оберіть своє місто:

Захищені носії для ЕЦП

ЩО ТАКЕ НОСІЇ КЛЮЧОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ?

Носій ключової інформації – універсальний інструмент, який призначений для використання в різних електронних системах: платіжних системах, системах клієнт банку, системах доступу, системах мережевої безпеки в якості електронного ідентифікатора, носія персональної інформації, а також засобу формування ЕЦП без вилучення закритого ключа.

Носії ключової інформації застосовуються для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) в е-документообігу «М.Е.Doc», АЦСК органів юстиції (системи державних послуг) та інших організаціях, в банківських і корпоративних системах, Інтернет-банкінгу.

Використовувати такий тип носіїв забов’язав Кабінет Міністрів України своєю постановою від 14 лютого 2017 року № 75 «Про внесення змін до Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності»

ДЕЩО ПРО USB-КЛЮЧ SECURE TOKEN-337К

Електронний USB-ключ SecureToken-337К — носій ключової інформації, призначений для використання в системах інформаційного доступу, електронного документообігу, авторизації користувачів і захищеного зберігання ключової інформації.

SecureToken-337К застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) в е-документообігу «М.Е.Doc», АЦСК органів юстиції (системи державних послуг) та інших організаціях, в банківських і корпоративних системах, Інтернет-банкінгу. Виконує функції формування і перевірки електронного цифрового підпису, шифрування, автентифікації, зберігання секретної (ключової) інформації.

Можна записати лише один ключ захисту інформації на один носій КЗІ (картинка схематичний ключ = 1 флешка).

Щоб дивитися виписки, достатньо одного ключа. Ви можете взяти будь який з наших носіїв.

Для виписування документів Вам потрібно мінімум 3 носія. Перший — печатка підприємства, другий — підпис директора, третій — підпис бухгалтера. Для кожного додаткового підпису потрібен окремий носій КЗІ, тобто Вам потрібно взяти необхідну кількість носіїв КЗІ будь якого типу.

Зазвичай беруть однакові (наприклад: 3-5 шт SecureToken-337K), для підпису директора беруть носій з флеш накопичувачем.

1. В ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ НОСІЯМИ КЗІ?

SecureToken-337K найпопулярніший серед клієнтів. Даний носій КЗІ не має додаткових функцій, тільки здійснює роботу з програмою Клієнт казначейства — Казначейство. В нього міцний корпус, металевий USB роз’єм, та ковпачок.

SecureToken-337M Відрізняється від SecureToken-337 тільки корпусом. Має маленький пластиковий корпус з пластиковим USB роз’ємом.

SecureToken-337F функціонально такий самий, як і SecureToken-337, має додаткову Flash пам’ять для зберігання інформації. На комп`ютері буде працювати як звичайний Flash носій, але з програмою Клієнт казначейства — Казначейство буде працювати, як носій КЗІ.

 

2. ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПРИДБАННЯ НОСІЇВ КЗІ?

Для придбання носіїв КЗІ потрібно завантажити та заповнити бланки документів, та відправити на нашу електронну адресу: sales@sys2biz.com.ua.

В ЗАПИТІ ДО НАС ПОВИННІ БУТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

     
Повністю заповнену заявку (у текстовому форматі WORD). Договір (у текстовому форматі WORD БЕЗ підпису та печатки) Довіреність (відскановану з підписом та печаткою

3. ЯКУ ДАТУ ПОСТАВИТИ В ДОКУМЕНТАХ?

Документи датуються датою доручення.

Доручення краще датувати днем відправки нам електронного листа з документами. Ми відправляємо Вам оригінали протягом двох днів, та доставка Новою поштою триває протягом 1-2 діб. Звичайно люди отримують документи на другий-третій день після відправки нам заявки.

Дату можна поставити трохи майбутнім числом, але не більш, ніж на тиждень, щоб у Вас при отриманні були на руках документи з актуальними датами.

4. ЧИ ПОТРІБНО СТАВИТИ ПІДПИСИ, ПЕЧАТКИ ТА СКАНУВАТИ ЗАПОВНЕНІ ДОКУМЕНТИ?

Потрібно лише Довіреність роздрукувати та відсканувати, а Заявку та Договір – НЕ потрібно! Достатньо буде відправити нам їх в електронному форматі Word (в тому вигляді, як у нас на сайті).

Також, щоб наші менеджери швидше опрацювали Вашу заявку, просимо відправляти документи в одному листі та НЕ архівувати їх. Так нам буде зручніше знайти Ваш лист та пошті.

5. МИ ВІДПРАВИЛИ ЕЛЕКТРОННИЙ ЛИСТ З ДОКУМЕНТАМИ ДО ВАС, ЩО ДАЛІ?

Після отримання Вашого листа, ми Вам пишемо відповідь, про отримання листа. При умові що документи правильно заповнені, то беремо заявку в обробку. В разі помилок в документах, або якщо не достатньо інформації, ми пишемо Вам відповідь щодо необхідних поправок в документах.

В дводенний термін ми готуємо для вас пакет документів (договір в 2 примірниках, видаткова накладна в 2 примірниках, рахунок фактура), а також резервуємо товар.

Після відправки пакету документів, ми напишемо Вам реквізити відправлення на електронну скриньку, з якої нам прийшла заявка.

Якщо Ви протягом декількох днів не отримуєте на електронну пошту від нас жодної відповіді, то скоріше за все ваш лист до нас не надійшов. Для уточнення чи Ваш лист надійшов до нас зателефонуйте до наших операторів.

6. ЯКЩО ДО НАС НЕ ДОХОДЯТЬ ЛИСТИ ВІД ВАС, ЩО РОБИТИ?

Якщо листи не доходять до нас, перевірте:

  1. Можливо допущена помилка в адресі sales@sys2biz.com.ua.
  2. Було помічено, що листи з сервісу часто не доходять до нас. В такому разі рекомендуємо надіслати нам документи з іншої електронної скриньки.
  3. Поштова скринька може бути не долаштована або мати якісь поломки. Спробуйте відправити з іншої електронної пошти.
  4. Відскановані документи можуть займаюти дуже великий об’єм. Спробуйте експортувати скановані документи в більш стислий формат (JPG, PDF).

7. ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ДОСТАВКА ТОВАРУ ТА ЗА ЧИЙ РАХУНОК?

Доставка здійснюється за наш рахунок (ТОВ «Системи для бізнесу-2») до відділення, яке Ви вкажете.

Товар у відділенні буде перебувати протягом 5 (п’яти) діб, після чого повернеться до нас. Повторне відправлення буде здійснюватися за Ваш (отримувача) рахунок.

8. ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НОСІЙ НЕ ПРАЦЮЄ АБО ВИЙШОВ ІЗ ЛАДУ?

Виробник несе гарантійну та сервісну відповідальність носіїв — ТОВ «АВТОР».

Що робити, якщо носій вийшов з ладу, та припинив працювати. Потрібно уточнити дату придбання носія також гарантійний термін на обладнання — 3 роки . Потрібно звернутися до ТОВ «АВТОР», якщо 3 роки з придбання не минуло.»

Разом з листом ми відправляємо й носій.

Відразу після отримання вашого листа та носія, Вам буде відправлено ідентичний носій на заміну.

Якщо гарантійний термін минув, то потрібно звернутися до сервісного центру ТОВ «АВТОР», надіслати несправний носій на адресу: 03005, Киев, ул. Смоленская, 31/33, ТОВ «АВТОР»

Після діагностики Вам буде надана інформація щодо можливості ремонту.

9. ЧИ ПРИЙМАЄМО МИ УЧАСТЬ В ЕЛЕКТРОННИХ ТОРГАХ СИСТЕМИ PROZORRO?

Так, наша фірма з 2016 року зареєстрована на майданчику www.dzo.com.ua і відповідно ми приймаємо участь в електронних торгах системи PROZORRO.

Для того, щоб ми швидше побачили Вашу закупівлю, пришліть нам її номер у форматі «UA-2016-01-01-000200-b» на електронну адресу sales@sys2biz.com.ua.

10. ЧИ МОЖНА ЗАМОВИТИ САМО ВИВІЗ З НАШОГО ОФІСУ?

Так.

Увага! Якщо у Вас є питання Ви можете зателефонувати за номерами
(067) 383-87-01,
(067)383-87-02,
(067) 350-24-00

чи по e-mail sales@sys2biz.com.ua