Оберіть своє місто:
18
12
Мінфін наказом від 14.11.2019 року № 481 затвердив зміни до форми декларації з податку на прибуток.

Оновлено: 20 грудня наказ набрав чинності. Передбачається, за оновленою формою декларації з податку на прибуток слід вперше звітувати: платникам з квартальним звітним періодом — за І квартал 2020 року; платникам з річним звітним періодом — за 2020 рік. Детально про зміни — тут.


Мінфін ухвалив наказ «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств» від 14.11.2019 №481. Змінами передбачено збільшення фінансового результату податкового (звітного) періоду:


на суму 30% вартості товарів, у т. ч. необоротних активів (крім активів з права користування за договорами оренди), робіт та послуг, придбаних у неприбуткових організацій, внесених до Реєстру неприбутківців на дату такого придбання.
Виключенням є випадки, якщо сума вартості товарів, у т. ч. необоротних активів, робіт та послуг, придбаних у таких організацій, сукупно протягом звітного (податкового) року не перевищує 25 розмірів МЗП, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, та крім бюджетних установ Накопичувального фонду, недержавних ПФ і неприбуткової організації, яка є об’єднанням страховиків;

на позитивну різницю між сумою будь-яких виплат (винагород) страховим посередникам та іншим особам за надані послуги щодо укладання (пролонгації) договорів страхування та сумою нормативу витрат на виплати страховим посередникам, розрахованих за визначеною методикою.


Зазнають змін додатки до декларації. Планується доповнити форму новим додатком ПП «Інформація про суми податкових пільг». Крім того, вносяться зміни до окремих додатків декларації:


○ додаток ПН — щодо заповнення відомостей про нерезидента;
○ додаток ВП — щодо можливості подання платником податку на прибуток фінансової звітності за звітний (податковий) період, що уточнюється, якщо уточнення показників здійснюється у складі декларації за будь-який наступний податковий період;
○ додаток РІ — щодо різниць, які виникають при здійсненні фінансових операцій, та інших різниць.


Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім пп. 3 п. 1 та п. 3 Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств (щодо змін до додатків ПП та РІ), які набирають чинності з 01.01.2020 року.

Корисні новини


перевірки дпс фсс 2020 системи для бізнесу нові бюджетні рахунки та єсв 2020 системи для бізнесу січень 2020 податковий календар сайт