Оберіть своє місто:
13
02
звіт про зайнятість і працевлаштуванння

Підприємства, де за основним місцем роботи працює вісім і більше осіб, реєструються у відповідних відділеннях Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів згідно ст.19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».


Порядок подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, звітів про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затверджений постановою КМУ від 31.01.2007 р. № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю роботодавці щорічно надсилають рекомендованим листом до 1 березня тим відділенням Фонду, де вони зареєстровані, за формою № 10-ПІ (річна).

Форму звітності та Інструкцію щодо її заповнення затверджено наказом Мінпраці та соціальної політики України від 10.02.2007 р. № 42 .

⚠️  Звіти надаються виключно в паперовому вигляді безпосередньо до територіальних відділень Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Чинними законодавчими та нормативними актами не передбачено подання звіту за формою № 10-ПІ (річна) в електронному вигляді.

Наразі Мінсоцполітики оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження форми звітності № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо заповнення форми звітності № 10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю».

Нова форма передбачає уточнені дані щодо місця проживання та вікової групи працюючих осіб з інвалідністю (від 18 до 35 років, від 35 до 60 років, понад 60 років); гендерний аспект; заміну слів «інвалід» в усіх відмінках і числах словами «особа з інвалідністю» в усіх відмінках і числах.


джерело


Корисні новини:


Акція від Дебет Кредит: краща ціна на передплату Про порядок нарахування, строки подання звітів та сплати єдиного податку ЄП фізичними особами підприємцями — платниками єдиного податку затверджено новий Порядок зупинення реєстрації ПН/РК. У вигляді додатків до Порядку затверджені критерії ризиковості та показники, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку