Оберіть своє місто:
21
01
звіт з єсв

ДФС оприлюднила зразки заповнення Звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску за 2018 рік для фізичних осіб — підприємців на загальній системі оподаткування та ФОП — платників єдиного податку, у тому числі новостворених та які минулоріч взагалі не отримували доходів.

Пропонуємо завантажити і використовувати зразки.


Звіт з ЄСВ_зразок для загальної системи

Звіт з ЄСВ_зразок для загальної системи_доходи відсутні

Звіт з ЄСВ_зразок для загальної системи_новостворені ФОП

Звіт з ЄСВ_зразок для новостворених ФОП першої та другої груп

Звіт з ЄСВ_зразок для новостворених ФОП третя група

Звіт з ЄСВ_зразок для платників єдиного податку

Звіт з ЄСВ_зразок для ФОП які застосовували різні системи оподаткування


Заповнення графи 3 Звіту


Заповнення графи 3 Звіту«Сума чистого доходу (прибутку), заявлена в податковій декларації / Самостійно визначена сума доходу / Частка розподіленого доходу» таблиці 1 Звіту з ЄСВ (форма №Д5 річна).

⚠️ фізособи–«загальники» та самозайняті особи відображають чистий оподатковуваний дохід (прибуток), зазначений у податковій декларації. В рядках у розрізі кожного календарного місяця зазначається середньомісячний оподатковуваний дохід. Він визначається шляхом ділення річного чистого доходу (прибутку) на кількість місяців, протягом яких такий платник перебував на обліку як платник ЄСВ;

⚠️ фізособи–«єдинники» відображають самостійно визначену суму доходу. В рядках у розрізі кожного календарного місяця зазначається сума доходу, яка не може бути меншою за розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць (у 2018 році — 3723 грн);

⚠️ члени фермерського господарства відображають частку розподіленого доходу, отриманого такими платниками від чистого прибутку фермерського господарства у звітному році, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. В рядках у розрізі кожного календарного місяця зазначається середньомісячний оподатковуваний дохід, який визначається шляхом ділення річного розподіленого доходу на кількість місяців, протягом яких такий платник перебував на обліку як платник ЄСВ.


Джерело ЗІР


↓ Більше про ЄСВ на підсумковому річному семінарі ↓