Bank Data Converter (Клієнт-Банк)

Поділитись

Час від часу бухгалтеру підприємства доводиться використовувати в роботі банківські виписки та доручення – передавати відомості банку або імпортувати їх.

Налаштувати такий обмін з продуктами BAS найзручніше за допомогою спеціальної обробки. Bank Data Converter автоматично імпортує-експортує виписки і доручення. При цьому доступна робота з операціями в національній або іноземній валюті.

Обробка оновлюється відповідно до змін в законодавчій базі України і постановами НБУ. «Клієнт Банк» працює з рахунками типу IBAN з перших днів запровадження цього стандарту і відмінно зарекомендував себе. Перелік банків, з якими можлива настройка інтеграції, уточнюйте у наших менеджерів.

Переваги застосування обробки «Клієнт Банк»:

Економія часу

Не потрібно двічі виконувати набір платіжних документів (доручень, виписок і т.д.) спочатку в банківському сервісі, а потім в програмі. Досить сформувати файл виписки або доручення в обробці, завантажити готові відомості в програму і записати. Виписки деяких банків завантажуються автоматично, навіть без попереднього збереження файлу. Так само легко імпортуються доручення.

Відсутність помилок

Відсутність ймовірності помилок, пов’язаних з людським фактором. Виписки та доручення завантажуються (вивантажуються) з «Клієнт Банку» автоматично і бухгалтеру не потрібно вводити цифри вручну. Так виключаються неточності, критичні помилки. Завантажили, звірили – спокійно працюєте далі!

Автоматичне створення нових контрагентів

Обробка автоматично створює нових контрагентів. Якщо в платіжних дорученнях або інших документах перенесення зустрінеться партнер, з яким ви працюєте вперше, заповнення всіх його реквізитів відбудеться автоматично. «Клієнт Банк» шукає контрагентів за кодом ЄДРПОУ / ДРФО або назвою, що дозволяє уникнути дублювання вже існуючих записів в довіднику контрагентів.

Автоматизація процесів

В виписку банку (або доручення) при обміні автоматично вводяться бухгалтерські рахунки, об’єкти аналітики (субконто), вид ПДВ.

Легке використання

Обробка не “ускладнює” конфігурації BAS тому, що не вбудовується в типові рішення. Оновлення проходять планово і без проблем.

Налаштування сервісу виконується всього 1 раз, при першому запуску, далі не потрібно втручань з боку користувача, все безперебійно працює в заданому режимі.

Bank Data Converter проводить обмін платіжними документами (виписками, дорученнями) з продуктами лінійки BAS:

  • BAS Бухгалтерія
  • BAS Бухгалтерія КОРП
  • BAS КУП
  • BAS Управління торговим підприємством

Робота з банком умовно ділиться на кілька напрямків:

  • створення доручень за поточний день;
  • імпорт / експорт інформації банку про надходження і списання за вчорашній день;
  • проведення виписок через розрахунковий рахунок у вашій програмі.

Вартість обробки Bank Data Converter становить всього 1980 грн. для однієї фірми. Оплата здійснюється одноразово на весь час використання програмних продуктів лінійки BAS.

Чому вигідно придбати систему «Клієнт Банк» в компанії ТОВ «Системи для бізнесу»?

Успішний досвід підприємств, які ми обслуговуємо багато років, дозволяє сміливо рекомендувати нас всім бухгалтерам як надійного помічника в автоматизації обліку. Фахівці нашої компанії за кілька хвилин виконають настройку синхронізації між банком і вашим обліковим програмою, виконають перший пробний обмін виписками і дорученнями. Тепер ви будете отримувати від улюбленої роботи тільки задоволення!

Хочете вдало перейти на продукти лінійки BAS? Поспішайте зробити це сьогодні, щоб оптимізувати витрати часу вашою бухгалтерією і застосовувати на практиці важливі супутні обробки і модулі.

Купуючи продукти лінійки BAS в нашій компанії, ви отримаєте:

  • Доставку і установку програми через віддалений доступ.
  • Початкові налаштування програми. Їх виконують наші консультанти з солідним бухгалтерським досвідом в тісній співпраці з програмістами.
  • Можливість швидко і якісно навчитися призначеним для користувача навичкам роботи в програмах.

ТОВ «Системи для бізнесу» – автоматизацію обліку довіряють саме нам!

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті