Курс Стаціонар Управління торговим підприємством для України

Поділитись

Процес управління обліком в торговій компанії будь-якого профілю треба організувати так, щоб ця процедура займала мінімум часу і зусиль. Програма 1С:Підприємство УТП максимально адаптована до реальної діяльності таких підприємств.

Але застосування прикладного автоматизованого рішення завжди вимагає від бухгалтера сформованих вмінь користувача програми.

Стаціонарні заняття, в порівнянні з онлайн курсами, дають можливість охопити більший об’єм інформації і відпрацювати практичні навички роботи ПЗ.

Мета навчання – знайомство з функціоналом бухгалтерського і податкового контурів типової конфігурації УТП, засвоєння принципів роботи ПЗ і особливостей його практичного використання.

Освоєння програми курсу дає:

 1. знання по автоматизації обліку продажів компаніями роздрібної і гуртової торгівлі, включно з контролем продажів та їх плануванням;
 2. уміння управляти великим масивом замовлень покупців;
 3. навички використання автоматизації в бухгалтерському і податкового обліку.
 4. уміння вести кадри, розраховувати зарплату, планувати операції в торгівлі і аналізувати їх успішність. Використовувати засоби автоматизації для створення регламентованої обов’язкової звітності.

Курси “1С:Підприємство Управління торговим підприємством” призначені для слухачів з навичками роботи в різних програмних продуктах на рівні досвідченого користувача, а також  для бухгалтерів, знайомих з основами практичного застосування комплексу 1С:Підприємство.

Стаціонарне навчання “1С:Підприємство Управління торговим підприємством” разроблено для:

 • Професіоналів-бухгалтерів, що володіють базовими уміннями роботи з прикладними рішеннями (бухгалтерів різної спеціалізації, аудиторів, головних бухгалтерів і їх заступників).
 • Менеджерів, що беруть участь в плануванні торгових операцій та господарської діяльності компанії.
 • Фахівців, що бажають удосконалити свою кваліфікацію.
 • Випускників вищих навчальних закладів, які бажають опанувати навички роботи в програмі.

Після завершення курсів слухачі:

 • Отримають іменне свідоцтво про проходження навчання 1С:Підприємство УТП.
 • Спробують безкоштовно скласти іспит для отримання сертифікату 1С:Підприємство “Професіонал”.
 • Навчаться працювати з типовою конфігурацією програми, здійснювати управління її функціоналом та інформаційною базою.
 • Зможуть претендувати на підвищення зарплати як більш кваліфіковані фахівці.

Організація процесу навчання на курсі “1С:Підприємство Управління торговим підприємством”:

Занять проводиться на території навчального простору “Вектор” в самому центрі міста. Воно розташовано в м.Хмельницкому, по вул. Проскуровского Підпілля, 63 (ТЦ “Атріум”, 3-й поверх).

Лекційні дні: понеділок, середа і п’ятниця. Графік занять може складатися індивідуально.

План навчання передбачає 10 занять тривалістю 4 години. Передбачений відпочинок (15 хвилин, 3-4 рази). Курси проходять в комфортних аудиторіях на новітньому навчальному обладнанні.

Заняття складається з лекційної частини і практикуму. Спочатку слухачі вивчають новий матеріал, а в другій частині уроку самостійно виконують практикуми в програмі під керівництвом викладача.

Проводить курси 1С:Підприємство висококваліфікований фахівець з викладацьким і бухгалтерським досвідом роботи – Ірина Миколаївна Хмельницька.

Ми успішно проводимо курси по управлінню процесами обліку для торгових компаній вже багато років. Але це не єдина сфера діяльності компанії.

ТОВ “Системи для бізнесу” продає і супроводжує готові рішення по автоматизації і управлінню обліком. Наші фахівці із своєї щоденної роботи знають особливості практичного застосування лінійки програм 1С:Підприємство. На курсах ви отримаєте найпотрібніші, правильніші, актуальніші знання по управлінню процесами обліку.

Довіртеся досвіду і реєструйтеся на стаціонарні курси 1С:Підприємство УТП в Хмельницькому по телефону: (067) 350-24-00.

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті