Курс Стаціонар BAS Бухгалтерія

Поділитись

Практичний сертифікований курс BAS Бухгалтерія допоможе слухачеві навчитися користуватися найпоширенішою обліковою програмою.

Курс Стаціонар BAS БухгалтеріяСтаціонарний (очний) формат курсу надає переваги в плані придбання практичних навичок і реалізації індивідуального підходу в навчанні.
Наочно і простими словами ми розповімо вам як правильно автоматизувати облік за допомогою BAS.

курсиКому підійде навчання на бухгалтерському курсі BAS:

 • Фахівцям – початківцям, яки бажають на практиці опанувати необхідні інструменти обліку програми BAS. Це підвищує цінність бухгалтера на ринку праці вже на старті кар’єри.
 • Лінійному бухгалтеру навчання допоможе дізнатися усі нюанси обліку на своїй ділянці роботи, включаючи звітність. Допоможе оптимізувати тимчасові витрати на виконання щоденних рутинних операцій і навчитися їх виконувати в автоматичному режимі.
 • Головному бухгалтерові навчання на курсі допоможе грамотно контролювати усі рівні бухгалтерського обліку на підприємстві в цілому, координувати роботу усього відділу, складати саму різну регламентовану звітність. А також знати найактуальнішу на сьогодні облікову програму в Україні.

Є питання по курсах BAS Бухгалтерія? Залишайте заявку нижче, наші фахівці вам передзвонять і повідомлять все деталі.

курсы преимуществаПереваги навчання на курсі BAS Бухгалтерія у нашій компанії:

 • ТОВ “Системи для бізнесу” – сертифікований розробником BAS освітній центр. Крім того, ви маєте 1 безкоштовну спробу скласти іспит і отримати сертифікат міжнародного зразка BAS Бухгалтерія Професіонал.
 • Кожен слухач отримує унікальну літературу і онлайн матеріали по програмі BAS Бухгалтерія, а також доступ до термінальної бази цілодобово для самостійного доопрацювання навчального матеріалу.
 • Наші викладачі – професіонали із стажем в сферах бухгалтерського обліку і фінансів більше ніж 20 років. Нашому досвіду довіряють, з нами професійно і кар’єрно ростуть!

отзывы о курсах Ознайомтеся з відгуками про наші курси від вдячних слухачів

курсы

     Ваші вигоди від проходження курсів у нас:

 • Іменне свідоцтво від розробника програми. Оскільки ТОВ “Системи для бізнесу” — сертифікований освітній центр, ми відповідально готуємо фахівців. Після закінчення заняття ви отримаєте відповідні документи.
 • Підручник по курсу, який неможливо купити та завантажити в інтернеті (надсилаємо Новою поштою). Залишається у Вас після курсів.
 • Можливість безкоштовно здати іспит на отримання сертифікату міжнародного зразка BAS Бухгалтерія “Професіонал” (за бажанням слухача).
 • Відмінні кар’єрні перспективи. Адже навчальні курси BAS Бухгалтерія — це нові знання і шанс зробити кар’єру більш успішною, а можливо і змінити професію на ту, що краще оплачується.

знания уменияЩо Ви будете знати та вміти після стаціонарних курсів BAS Бухгалтерія?

 1. Навчитеся робити початкові налаштування відповідно до облікової політики підприємства будь-якого виду діяльності.
 2. Зможете грамотно оформляти первинну документацію в програмі. Слухачі онлайн курсу BAS Бухгалтерія самі створюють накладні, акти, прибуткові чи витратні ордери та ін.
 3. Освоїте основні бухгалтерські операції в програмі BAS Бухгалтерія.
 4. Навчитеся вести податковий облік, робити вивантаження податкових накладних з одночасним формуванням по них бухгалтерських операцій.
 5. Дізнаєтеся, як формувати звітність в програмі. Ви навчитеся робити бухгалтерську, податкову і інші види звітності.
 6. Відпрацюєте навички розрахунків заробітної плати.

организация обученияЯк проходить навчання на курсі BAS Бухгалтерія стаціонар?

Організація навчання

 • Програма включає 10 розділів (це 22 години: 11 лекцій і 11 практикумів). На теоретичному зайнятті слухач знайомиться з новим матеріалом, а на практичних – закріплює отримані знання про ведення обліку на конкретних прикладах під контролем викладача.
 • Ми забезпечуємо слухача методичними посібниками, які видані розробником програми BAS. Книга залишиться у вас і після закінчення навчання.
 • Навчання проходить в спеціально обладнаному навчальному центрі. Тут усе необхідне для комфортної і продуктивної роботи.
 • Вправи основного практикуму по BAS Бухгалтерії слухачі виконують в чистій інформаційній базі програми. Додаткові практикуми після кожного розділу виконуються в тій же інформаційній базі.
 • В завершенні курсів ви отримуєте іменне свідоцтво.
 • Доступна вартість навчання порівняно з іншими стаціонарними курсами для бухгалтера.

учебный планКоротка програма стаціонарного курсу BAS Бухгалтерія:

Програма

 1. Початок роботи з системою обліку в програмі BAS. Особливості і первинні налаштування прикладного рішення. План рахунків і введення залишків. Правила реєстрації господарських операцій.
 2. Складський облік і ведення запасів в програмі BAS. Реєстрація запасів в документації. Купівля і продаж (оптова торгівля), контроль запасів.
 3. Навчання бухгалтера механізмам обліку роботи з контрагентами. Ведення довідника контрагентів. Рахунки обліку розрахунків з контрагентами. Звіряння і інвентаризація взаєморозрахунків. Негрошові форми розрахунків.
 4. Грошові кошти підприємства. Схема документообігу готівкових і безготівкових грошей в BAS Бухгалтерії. Навчання методиці ведення надходжень і списань грошових коштів. Ведення звітності з підзвітними особами.
 5. Облік податку на додану вартість. Податкові зобов’язання, реєстрація накладних по ПДВ і їх коригування. Аналіз і контроль, пропорційний розподіл ПДВ.
 6. Кадри і зарплата в програмі BAS. Основи роботи з кадрами: поняття фізичної особи і співробітника. Нарахування і утримання персоналу. Розрахунок, виплата і індексація оплати праці. ПДФО і ЄСВ. Розрахунки з ФСС. Звітність.
 7. Малоцінні і необоротні активи. Принципи обліку капітальних інвестицій і малоцінних швидкозношуваних предметів, важливі для роботи бухгалтера. Прийняття ОС в експлуатацію, амортизація, консервація, переміщення, списання і продаж. Модернізація і консервація ОС. Облік малоцінки і нематеріальних активів. Операції з ними.
 8. Облік послуг на підприємстві. Отримані послуги в структурі витрат. Надані послуги (відображення реалізованих послуг).
 9. Закриття періоду. Податки і обов’язкові платежі підприємства. ТМЦ для неоподатковуваної діяльності. НДІ адміністрування. Операції закриття періоду.
 10. Ведення бухгалтером виробничої діяльності підприємства. Накопичення витрат. Принципи нормування у виробництві і розрахунок собівартості. Реєстрація випущеної продукції. Ведення операцій з давальницькою сировиною.
 11. Облік валютних операцій. Варіанти відображення валютних операцій в програмі BAS. Правила оформлення імпорту і експорту. Валютна звітність.
 12. Звітність для керівника підприємства.

Облік може бути простим і зрозумілим, якщо ви володієте навичками роботи в такій програмі як BAS Бухгалтерія! Оформити заявку на курси або поставити своє питання викладачеві можна, заповнивши форму після натискання кнопки нижче.

Отримуйте нові знання і зростайте професійно в бухгалтерській сфері!

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті