Курс Стаціонар BAS Бухгалтерія

Поділитись

Практичний сертифікований курс BAS Бухгалтерія допоможе слухачеві навчитися користуватися найпоширенішою обліковою програмою.

Стаціонарний (очний) формат курсу надає переваги в плані придбання практичних навичок і реалізації індивідуального підходу в навчанні.
Наочно і простими словами ми розповімо вам як правильно автоматизувати облік за допомогою BAS.

Цілі курсу BAS Бухгалтерія:

 • Покрокове оволодіння функціоналом програми. Побачите і навчитеся користатися усіма на перший погляд прихованими інструментами програми.
 • Глибоке розуміння принципів ведення обліку програмою BAS Бухгалтерія і взаємозв’язки її підсистем. Ви зможете прогнозувати сценарії поведінки інформаційної системи за різних умов.
 • Навички безпомилкової роботи з програмою, усунення виникаючих помилок.

Є питання по курсах BAS Бухгалтерія? Залишайте заявку нижче, наші фахівці вам передзвонять і повідомлять все деталі.

Кому підійде навчання на бухгалтерському курсі BAS:

 • Фахівцям – початківцям, яки бажають на практиці опанувати необхідні інструменти обліку програми BAS. Це підвищує цінність бухгалтера на ринку праці вже на старті кар’єри.
 • Лінійному бухгалтеру навчання допоможе дізнатися усі нюанси обліку на своїй ділянці роботи, включаючи звітність. Допоможе оптимізувати тимчасові витрати на виконання щоденних рутинних операцій і навчитися їх виконувати в автоматичному режимі.
 • Головному бухгалтерові навчання на курсі допоможе грамотно контролювати усі рівні бухгалтерського обліку на підприємстві в цілому, координувати роботу усього відділу, складати саму різну регламентовану звітність. А також знати найактуальнішу на сьогодні облікову програму в Україні.

Як проходить навчання на курсі BAS Бухгалтерія стаціонар?

 • Програма включає 10 розділів (це 22 години: 11 лекцій і 11 практикумів). На теоретичному зайнятті слухач знайомиться з новим матеріалом, а на практичних – закріплює отримані знання про ведення обліку на конкретних прикладах під контролем викладача.
 • Ми забезпечуємо слухача методичними посібниками, які видані розробником програми BAS. Книга залишиться у вас і після закінчення навчання.
 • Навчання проходить в спеціально обладнаному учбовому центрі. Тут усе необхідне для комфортної і продуктивної роботи.
 • Вправи основного практикуму по BAS Бухгалтерії слухачі виконують в чистій інформаційній базі програми. Додаткові практикуми після кожного розділу виконуються в тій же інформаційній базі.
 • В завершенні курсів ви отримуєте іменне свідоцтво.
 • Доступна вартість навчання порівняно з іншими стаціонарними курсами для бухгалтера.

Переваги навчання на курсі BAS Бухгалтерія у нашій компанії:

 • ТОВ “Системи для бізнесу” – сертифікований розробником BAS освітній центр. Крім того, ви маєте 1 безкоштовну спробу скласти іспит і отримати сертифікат міжнародного зразка BAS Бухгалтерія Професіонал.
 • Кожен слухач отримує унікальну учбову літературу і онлайн матеріали за програмою BAS Бухгалтерія, а також доступ до термінальної бази цілодобово для самостійного доопрацювання навчального матеріалу.
 • Наші викладачі – професіонали із стажем в сферах бухгалтерського обліку і фінансів більше ніж 20 років. Нашому досвіду довіряють, з нами професійно і кар’єрно ростуть!

Коротка програма стаціонарного курсу BAS Бухгалтерія:

 1. Початок роботи з системою обліку в програмі BAS. Особливості і первинні налаштування прикладного рішення. План рахунків і введення залишків. Правила реєстрації господарських операцій.
 2. Складський облік і ведення запасів в програмі BAS. Реєстрація запасів в документації. Купівля і продаж (оптова торгівля), контроль запасів.
 3. Навчання бухгалтера механізмам обліку роботи з контрагентами. Ведення довідника контрагентів. Рахунки обліку розрахунків з контрагентами. Звіряння і інвентаризація взаєморозрахунків. Негрошові форми розрахунків.
 4. Грошові кошти підприємства. Схема документообігу готівкових і безготівкових грошей в BAS Бухгалтерії. Навчання методиці ведення надходжень і списань грошових коштів. Ведення звітності з підзвітними особами.
 5. Облік податку на додану вартість. Податкові зобов’язання, реєстрація накладних по ПДВ і їх коригування. Аналіз і контроль, пропорційний розподіл ПДВ.
 6. Кадри і зарплата в програмі BAS. Основи роботи з кадрами: поняття фізичної особи і співробітника. Нарахування і утримання персоналу. Розрахунок, виплата і індексація оплати праці. ПДФО і ЄСВ. Розрахунки з ФСС. Звітність.
 7. Малоцінні і необоротні активи. Принципи обліку капітальних інвестицій і малоцінних швидкозношуваних предметів, важливі для роботи бухгалтера. Прийняття ОС в експлуатацію, амортизація, консервація, переміщення, списання і продаж. Модернізація і консервація ОС. Облік малоцінки і нематеріальних активів. Операції з ними.
 8. Облік послуг на підприємстві. Отримані послуги в структурі витрат. Надані послуги (відображення реалізованих послуг).
 9. Закриття періоду. Податки і обов’язкові платежі підприємства. ТМЦ для неоподатковуваної діяльності. НДІ адміністрування. Операції закриття періоду.
 10. Ведення бухгалтером виробничої діяльності підприємства. Накопичення витрат. Принципи нормування у виробництві і розрахунок собівартості. Реєстрація випущеної продукції. Ведення операцій з давальницькою сировиною.
 11. Облік валютних операцій. Варіанти відображення валютних операцій в програмі BAS. Правила оформлення імпорту і експорту. Валютна звітність.
 12. Звітність для керівника підприємства.

Облік може бути простим і зрозумілим, якщо ви володієте навичками роботи в такій програмі як BAS Бухгалтерія! Оформити заявку на курси або поставити своє питання викладачеві можна, заповнивши форму після натискання кнопки нижче.

Отримуйте нові знання і зростайте професійно в бухгалтерській сфері!

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...