Онлайн-курс 1С:Підприємство Бухгалтерія

Поділитись

Онлайн навчання 1С:Підприємство має безперечні переваги перед іншими видами отримання знань. Компанія “Системи для бізнесу” вже багато років практикує професійне онлайн навчання. Основним напрямом нашої роботи є впровадження і поточний супровід програм для автоматизації бухгалтерського і управлінського обліку і формування звітності.

Наш навчальний курс 1С:Підприємство Бухгалтерія підійде тим, хто:

 • планує познайомитися з роботою 1С:Підприємство “з нуля”, хоче отримати професійні знання у сфері бухгалтерії та підвищити рівень свого доходу;
 • вже працював у ранніх версіях, прагне отримати новий матеріал, систематизувати і поглибити свої знання;
 • хоче досконало вивчити новітню версію 1С:Підприємство;
 • планує автоматизувати облік бухгалтерії фірми або розвивати власний бізнес.

Що отримає слухач після проходження навчального онлайн курсу?

Оскільки ТОВ “Системи для бізнесу” — сертифікований освітній центр, ми відповідально готуємо фахівців. Після закінчення заняття ви отримаєте відповідні документи.

Передусім це свідоцтво про те, що ви пройшли навчання на курсі 1С:Підприємство Бухгалтерія. А у разі успішної здачі відповідного іспиту — сертифікат міжнародного зразка 1С:Підприємство “Професіонал”.

В той же час, ви отримаєте відмінні кар’єрні перспективи. Адже навчальні курси 1С:Підприємство — це нові знання і шанс змінити професію на ту, що краще оплачується в Києві або будь-якому іншому регіоні України.

Переваги онлайн-навчання 1С:Підприємство:

 1. Навчання без витрати часу на дорогу, буквально не виходячи з дому/офісу.
 2. Цілодобовий доступ до бази теоретичних відео-занять.
 3. Цілодобовий доступ до навчальної версії програми 1С:Підприємство. Ви відпрацюєте практичні навички в самій програмі. Коригуєте інтенсивність і час заняття курсу виходячи з ваших потреб.
 4. Оптимально збалансована програма навчального курсу. Це 21 заняття: 11 лекцій і 10 практичних. На практикумах слухачі з викладачем вирішують прикладні завдання і перевіряють рівень своїх знань.
 5. Кожен учень може безкоштовно скласти іспит для отримання сертифікату міжнародного зразка 1С:Підприємство “Професіонал”.
 6. Отримання методичної літератури індивідуальне перед початком навчання. Книга може бути використана вами і після завершення навчання.

Чому слухачі надають перевагу саме нашим онлайн курсам?

 • Нам довіряють. Вам гарантовано найактуальнішу та компетентну інформацію про роботу в програмі 1С:Підприємство. Навчання проводять фахівці з багаторічним досвідом у сфері бухгалтерії.
 • Цінуємо ваш час, тому даємо можливість отримати теоретичні знання і пройти практичні тренінги дистанційно, без відриву від основного місця роботи.
 • Індивідуальний підхід до кожного слухача навчального курсу згідно з його потребами і рівнем знань.

Як проходить дистанційне навчання на курсі:

 1. Після оплати слухач отримує методичну літературу, яка висилається поштою.
 2. Слухач отримує ознайомчий лист, де детально описано як відбувається підключення до навчальної бази 1С:Підприємство Бухгалтерія, є логіни та паролі. Фахівці компанії допомагають встановити термінальний доступ до версії 1С:Підприємство.
 3. Перше заняття онлайн курсу. Знайомство з викладачем, налаштування зворотного зв’язку, відповіді на поточні питання слухачів.
 4. Вже з наступного заняття в зручний вам час починається саме навчання. Графік проведення навчального курсу заздалегідь узгоджується з вами.
 5. Викладач консультуватиме вас за допомогою різних каналів зв’язку: під час практичного заняття, у вайбер групі чи телефоном.

Які знання і уміння ви отримаєте після навчання на онлайн курсі 1С:Підприємство:

 1. Навчитеся робити початкові налаштування відповідно до облікової політики підприємства будь-якого виду діяльності.
 2. Зможете грамотно оформляти первинну документацію в програмі. Слухачі онлайн курсу 1С:Підприємство Бухгалтерія самі створюють накладні, акти, прибуткові чи витратні ордери і так далі.
 3. Дізнаєтеся, як формувати звітність в програмі. Ви навчитеся робити бухгалтерську, податкову і інші види звітності.
 4. Освоїте основні бухгалтерські операції в програмі 1С:Підприємство.
 5. Відпрацюєте навички розрахунків заробітної плати. Програма онлайн курсу включає такі завдання.
 6. Навчитеся вести податковий облік, робити вивантаження податкових накладних з одночасним формуванням по них бухгалтерських операцій.

Навчальний план онлайн курсу 1С:Підприємство Бухгалтерія

Навчання стартовим налаштуванням системи.

Теорія. Характеристика програми 1С:Підприємство, налаштування інтерфейсу, панелі завдань і облікової політики, реєстрація користувачів. Введення початкових залишків.

Практикум. Внести інформацію про компанію, настроїти параметри обліку, створити групи елементів.

Навчання контролю запасів.

Теорія. Матеріал по господарських операціях із запасами (підсистеми продаж, купівля, склад). Документообіг в 1С:Підприємство для операцій із запасами. Інвентаризація та списання.

Практикум. Відбити прихід товару, врахувати дані про витрати на доставку. Оформити інвентаризацію заданім числом. Відобразити списання канцтоварів.

Матеріали по взаєморозрахункам з контрагентами.

Теорія. Контрагенти, договори з контрагентами. Товарно-грошові і негрошові форми розрахунку з ними. Звіряння та інвентаризація рахунків в 1С:Підприємство.

Практикум. Ввести залишки по взаєморозрахунках. Сформувати звіт за поточний місяць за заданими параметрами.

Реєстрація операцій з грошовими коштами і по розрахунках з підзвітними особами.

Теорія. Облік руху готівкових і безготівкових грошових коштів підприємства. Надходження та списання. Розрахунки з підзвітними особами.

Практикум. Відобразити отримання оплати від покупця. Провести оплату постачальнику. Ввести початкові залишки по рахунку в безготівковій формі. Сформувати платіжне доручення в 1С:Підприємство. Проаналізувати зміни стану рахунків після проведення платежів.

Навчання розрахунку ПДВ за поточними господарськими операціями.

Теорія. Законодавчі принципи, формування ПДВ і реєстрація податкових документів. Контроль і пропорційний розподіл ПДВ в 1С:Підприємство. Зміна податкового призначення.

Практикум. На підставі документу купівлі відобразити отримання податкової накладної від постачальника. Виписати відсутні податкові накладні. Перепровести документи за поточний місяць.

Навчання кадровому обліку і розрахунку зарплати в 1С:Підприємство.

Теорія. Функціонал підсистем. Заробітна плата (налаштування обліку, перелік нарахувань і утримань). Оформлення платіжних документів по виплатах в бюджет. Реєстрація кадрових змін.

Практикум. Створити нових співробітників і оформити прийом на роботу в підрозділ. Заповнити виробничий календар. Проаналізувати проводки документу “Нарахування зарплати”. Сформувати платіжну відомість за заданими параметрами.

Матеріал курсу по веденню необоротних активів і МШП.

Теорія. Контроль основних засобів, капітальних інвестицій, інших необоротних матеріальних і нематеріальних активів.

Практикум. Оформити залишки основних засобів. Відобразити введення в експлуатацію МНМА.

Навчання бухгалтерському веденню послуг.

Теорія. Облік наданих і отриманих послуг, виконаних робіт.

Практикум. Проаналізувати адміністративні витрати бухгалтерії за місяць. Відобразити надання послуг оренди. Відобразити авансовий звіт працівника після відрядження.

Матеріал по закриттю періоду у бухгалтерії.

Теорія. Регламентні процедури закриття періоду.

Практикум. Оформити фінансовий результат роботи за останній місяць (створити документ).

Навчання веденню звітності у виробничій діяльності.

Теорія. Навчальний матеріал по накопиченню витрат. Випуск продукції і послуг. Розрахунок собівартості. Операції з давальницькою сировиною.

Практикум. Встановити ціни на продукцію з 1 числа місяця за заданим типом цін. Створити документ з прапорцем “Розрахунок і коригування собівартості”(послуги). Перепровести по бухгалтерії створений раніше документ.

Навчальний матеріал по операціях в іноземній валюті. Звіти керівництву.

Теорія. Імпорт, експорт, розрахунки у валюті. Купівля або продаж валюти, розрахунок курсових різниць. Валютна підзвітна сума. Звіти для керівника.

Практикум. Створити валютний банківський рахунок в програмі. Заповнити історію курсів для USD. Оформити авансовий платіж митниці. Виконати переоцінку валютних коштів. Скласти звіти директорові: “Доходи і витрати”, “Обігові кошти”, “Заборгованість постачальникам” і так далі.

Як замовити навчання на курсі 1С:Підприємство?

Вирішили розширити свої знання на сертифікованих курсах від ТОВ “Системи для бізнесу”? Ще вагаєтесь і маєте додаткові запитання? Залишайте заявку тут і наші менеджери вам зателефонують. Зорієнтуємо вас по вартості та графіках запуску нових груп.

Наші сертифіковані курси 1С:Підприємство – це швидкий і зручний спосіб отримання експертних знань. Приєднуйтесь!

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті