Онлайн-курс Управління торговим підприємством

Поділитись

Ефективне управління бізнесом у сфері торгових операцій неможливо без дієвих інструментів автоматизації обліку, аналізу та планування. Програма 1С:УТП максимально адаптована до реальної діяльності таких компаній.

Мета навчання — знайомство з функціоналом бухгалтерського і податкового обліку типової конфігурації, засвоєння принципів роботи програмного забезпечення (ПЗ) і особливостей його практичного застосування.

Кому корисний курс

Навчання 1С:УТП орієнтоване на фахівців з досвідом роботи в професії: аудитора, пересічного бухгалтера різної спеціалізації, головного бухгалтера або його заступника.

Радимо навчання на курсі 1С:УТП працівникам, що володіють ПК на рівні впевненого користувача. Запорука успіху навчання на курсах управлінського обліку — базові вміння працювати з прикладними рішеннями програмних продуктів “1С:Підприємство”.

Плюси онлайн навчання 1С:УТП

Пройти курси управління торговим підприємством для України можна дистанційно. Видалений формат навчання з допомогою Інтернету робить доступ управлінських кадрів з усіх областей України до занять комфортніше з кількох причин:

 • Відбувається коригування програми під рівень професійної підготовки і під запити клієнта. Індивідуальний підхід виражається також у виборі темпу і тривалості занять. Ви можете вибирати актуальні для вивчення теми.
 • Замість фіксованого графіку навчання пропонується адаптований розклад. Заняття можливо перенести на інший час або вибрати більше насичений та короткий експрес-курс УТП.
 • Плюс онлайн навчання в його доступності, незалежно від місця розташування слухача по усій Україні.
 • Оперативне рішення з викладачем питань, що виникають.
 • Недорога вартість курсів бухобліку онлайн пояснюється відсутністю орендної плати за навчальні аудиторії, економією коштів і часу на дорогу, проживання в іншому місті.

Ваші навички і уміння після закінчення курсу 1С:УТП

 • Вас навчать розуміти призначення програми “1С:Управління торговим підприємством для України”.
 • Ви умітимете користуватися функціоналом прикладного рішення. Ви навчитеся автоматизувати облік продажів компаній з оптовою або роздрібною торгівлею, у тому числі виконувати планування і контроль продажів.
 • Для вас не складе труднощів управління замовленнями покупців.
 • Ви зрозумієте принципи аудиту інформаційної системи і зможете усувати призначені для користувача помилки.
 • Ви почнете мислити ширше і прогнозувати сценарії розгортання інформаційної системи.

Організація навчального процесу на онлайн курсі 1С:УТП для України

Навчання триває 10 занять. Тривалість одного заняття — 4 години з перервами по 15 хвилин (3-4 перерви). Першу половину лекції займає вивчення нового матеріалу (теорія). Далі проводиться виконання завдань практикуму по бухгалтерському обліку.

Вправи тренінгів виконуються слухачами в демонстраційній базі, а практикумів — в чистій.

Вигоди придбання сертифікованого курсу “1С:Управління торговим підприємством” в нашій компанії

Компанія “Системи для бізнесу” багато років працює у сфері комплексного обслуговування і автоматизації обліку для бізнесів різного профілю: від установки програмного продукту до повного супроводу і підтримки. Ми — не лише освітній центр. Наші фахівці знайомі з усіма нюансами роботи в 1С:УТП на практиці та дають експертні прикладні знання.

Лектори — високо кваліфіковані професіонали з вищою освітою та великим стажем роботи у бухгалтерії, великим стажем викладання бухгалтерського обліку. Вони вміють виявляти потреби слухача і оптимізувати їх під завдання курсу 1С:УТП, щоб ви отримали саме ту інформацію, якої потребуєте.

По завершенні навчання видається іменний сертифікат про його проходження, який підтвердить вашу кваліфікацію. Ми уміємо готувати професіоналів!

Вартість 1С курса:УТП для України

Ціна онлайн навчання 1С:Управління торговою організацією дешевше, ніж аналогічних стаціонарних лекцій. Вартість залежить від кількості уроків, що вам знадобляться.На ціну впливає кількість слухачів курсу і отримання документу (посвідчення) про навчання.

Детальніше про вартість дізнавайтеся по наших багатоканальних телефонах: (067) 350-24-00, (0382) 73-03-23. Отримайте реквізити для оплати, якщо залишите заявку на сайті.

Програма курсу 1С:Управління торговим підприємством складається з 10 занять:

Заняття перше.

Викладач дає загальну характеристику прикладного рішення, знайомить з конфігурацією, налаштуваннями системи. Слухачі вивчають основні довідники УТП.

Заняття друге.

Дається матеріал по обліку запасів підприємства. Вам покажуть, як вводити поточні залишки, проводити операції по закупівлі та з продажу товарів, як вести облік складських операцій.

Заняття третє.

Викладач введе поняття “контрагенти” і покаже як реєструвати взаєморозрахунки з ними в програмі 1С:УТП. Ви дізнаєтеся, де дивитися деталізацію договорів і як її аналізувати. Ви дізнаєтеся, як здійснюється облік рухів грошових коштів з контрагентами, облік розрахунків з підзвітними особами. На тренінгу ви відпрацюєте навички отримання оплати від покупця, плати за товар постачальникові, попрацюєте з банківськими виписками.

Заняття четверте.

Присвячено обліку ПДВ підприємства. Вам розкажуть про правила та механізми податкового обліку в 1С:УТП. Ви розглянете види податкових декларацій, можливі податкові статуси господарських операцій, облікові механізми ПДВ. Викладач розбере приклади формування проводок з практики, порядок реєстрації податкових накладних, засобів контролю нарахувань ПДВ.

Заняття п'яте.

Ви познайомитеся з кадровим обліком в управлінні підприємством. Вам розкажуть про функціонал підсистеми і її обов’язкові функції: приймання на роботу, звільнення, кадрове переміщення. Ви дізнаєтеся, чим відрізняється кадровий облік фізичних осіб, співробітників і працівників. На практикумі потренуєтеся в обліку відпрацьованого часу, веденні табелів і створенні штатного розпису в програмі 1С:УТП.

Заняття шосте.

Розраховано на вивчення блоку “заробітна плата” в управлінні компанією. Ви розглянете процеси нарахування зарплати в різних варіаціях. Викладач роз’яснить, як розрахувати середній заробіток, оплату основної або додаткової відпусток, як вести облік лікарняних або нараховувати заробіток за неповний робочий час. Ви дізнаєтеся, як вести звітність по ПДФО, моделювати нарахування і утримання.

Заняття сьоме.

Присвячено обліку необоротних активів і малоціннки. Вивчення підсистем програми: “нематеріальні активи”, ” основні засоби”, “малоцінні активи”. Ведення обліку операцій з цими активами.

Заняття восьме.

Викладач розповість, як відображати в документації УТП отримані і виконані підприємством послуги. На практикумі поспробуєте самостійно добавляти позиції по обліку товарів та послуг, формувати звіти. Буде розглянутий функціонал програми по закриттю періоду.

Заняття дев'яте.

Вивчення обліку виробничої діяльності в програмі 1С:УТП. Ви розберете схему документообігу витрат і навчитеся розуміти логіку їх накопичення. Ви самі розрахуєте собівартість, заповните НСИ.

Заняття десяте.

Облік операцій в іноземній валюті. Вас познайомлять з методикою взаєморозрахунків з контрагентами у валюті, правилами ведення закупівель ТМЦ по імпорту і реалізацією їх на експорт. Практикум навчить вас проводити купівлю і повернення валюти, заповнювати валютні залишки, вести історію курсів, аналізувати проводки за валютними операціями.

Коротко про властивості прикладного рішення “1С:Управління торговим підприємством для України”

У 1С:УТП можна вести облік паралельно декількох компаній. Їх бази даних будуть різними і зберігатимуться в різних місцях. Доступ і управління ними здійснюється окремо відповідно до призначених користувачам прав доступу.

Програма підійде торговим підприємствам з невеликим власним виробництвом, які потребують автоматизації обліку і координації усіх напрямів діяльності. 1С:УТП дозволяє вести єдиний документообіг і єдину нормативно-довідкову систему.

Стає доступним ведення обліку паралельно в різних валютах, отже, видно реальна собівартість придбаних товарів, визначається необхідний рівень витрат на відновлення основних засобів.

У програмі УТП зручний зрозумілий інтерфейс, що дозволяє показувати тільки ту інформацію, яка потрібна для конкретної категорії користувачів. 1С:УТП дозволяє ефективно працювати і маркетинговому відділу. Щоб обробляти заявки клієнтів ефективніше і налагодити роботу із постачальниками, використайте вбудований в конфігурацію зручний поштовий клієнт.

Нове рішення 1С:УТП має потужний функціонал, дає хорошу базу для аналізу, планування та управління ефективністю торгівлі.

Легко управляйте продажами, постачаннями, без проблем ведіть облік роботи з контрагентами, контролюйте запаси, оцінюйте діяльність і товарообіг підприємства. Причому інформація для керівника компанії і окремих підрозділів в програмі деталізована по-різному.

Програма ідеальна для прийняття вірних управлінських рішень і як наслідок — забезпечення ефективного адміністрування організації.

Завдання програми 1С:Управління торговим підприємством:

 • аналіз господарської діяльності організації;
 • облік запасів: довідкові відомості і облікові налаштування;
 • ведення бухгалтерського обліку взаєморозрахунків з контрагентами;
 • облік грошових коштів підприємства і розрахунків з підзвітними особами;
 • облік кадрів і робочого часу. Нарахування заробітної плати;
 • облік необоротних активів та МБП;
 • отримані та виконані послуги. Закриття періоду в програмі;
 • організація обліку виробничих витрат;
 • облік операцій в іноземній валюті;
 • ведення регламентованої звітності;
 • податковий, управлінський і бухгалтерський облік;
 • управління складськими і логістичними операціями;
 • складання розширеної регламентованої і управлінської звітності.

Пропонуємо широкий спектр супутніх послуг після завершення курсу 1С:УТП

Піклуючись про максимальну користь для слухачів компанія “Системи для бізнесу” надає технічну і методичну підтримку їх підприємствам у вигляді:

 • консультацій по телефону або електронній пошті з усіх питань використання програми;
 • первинної установки, налаштування програмного продукту 1С:УТП
 • підтримки на всіх етапах експлуатації ПЗ: обслуговування, установку оновлень на законодавчому рівні;
 • аналізу достатності типового функціонала програми 1С:УТП і доопрацювання базової версії під індивідуальні запити;
 • консультування і оперативного реагування на проблеми, що виникають;

Супровід включає: релізи програм і конфігурацій, нові форми звітності, багатоканальну телефонна лінія підтримки, методичну підтримку.

Додайте у свій професійний актив перевірений, надійний інструмент автоматизації обліку — 1С:УТП і опануйте його досконало!

Слідкуй за нами
Поділитись