Онлайн-курс БСПУ

Поділитись

Відгуки користувачів показують, що це програмне забезпечення (Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства) успішно застосовується в компаніях, які спеціалізуються на тваринництві, рослинництві, птахівництві, а також паралельно займаються переробкою та продажем своєї продукції. ТОВ “Системи для бізнесу” вже багато років успішно реалізує проекти у сфері бізнес-освіти.

Наші бухгалтерські онлайн курси БСПУ вибирають, тому що:

 • На курсі дають глибокі теоретичні знання у поєднанні з практичною підготовкою. Адже ми здійснюємо установку, супровід систем обліку для бізнесу і знаємо особливості застосування ПЗ на практиці.
 • На курсах матеріал подають легко та зрозуміло. Тут завжди актуальна інформація, яка сформульована чітко та ясно. Тому програму курсу реально освоїти із самого початку — “з нуля”.
 • У нас працюють профі. Хмельницька Ірина Миколаївна — сертифікований викладач, дипломований фахівець у сфері бухгалтерії і фінансів. Професійний стаж — 23 роки, викладацький — 16 років, стаж ведення курсів 1С:Підприємство Бухгалтерія —  з 2013 року.
 • Надаємо слухачам-бухгалтерам курсу різноманітні канали отримання інформації: скайп, вайбер, ютуб, блог, вебінари та ін.
 • Застосовуємо персональний підхід до кожного слухача. Ми завжди погоджуємо розклад, а у разі потреби — надаємо технічну підтримку. Відгуки слухачів нашого курсу в Києві і регіонах завжди відмічають ці переваги.

Після проходження дистанційних курсів бухгалтерії 1С:Підприємство БСПУ кожен слухач отримає наступні вигоди:

 • набуде навички й уміння роботи з функціоналом програми 1С:Підприємство Бухгалтерія в сільському господарстві і з інформаційною базою;
 • підвищує свою кваліфікацію на ринку праці;
 • отримає свідоцтво, що підтверджує його кваліфікацію як бухгалтера сільгосппідприємства, а також може пройти тестування і у разі успішної здачі отримати свідоцтво зразка 1С:Підприємство “Професіонал”.

Ціна онлайн курсу БСПУ

Вартість навчання на курсі “Бухгалтерія сільського господарства” вас приємно здивує. Ціна курсу однакова для студентів з усієї України і Києва, а сплатити її можна онлайн. Якщо ви бажаєте, щоб вам передзвонили і розповіли детальніше про оплату бухгалтерських курсів, залишайте свій номер телефону на сайті у формі нижче. 

Навчання на курсі 1С:Підприємство БСПУ буде корисне:

 • бухгалтеру, який працює в сільськогосподарському виробництві та бажає поліпшити процеси обліку;
 • іншим фахівцям аграрної галузі — кінцевим користувачам ПЗ (агрономам, зоотехнікам, кадровикам, менеджерам, касирам);
 • слухачам, що бажають узагальнити і систематизувати знання та досвід роботи з продуктами 1С:Підприємство, отримані самостійно;

При цьому у студентів курсу бажано наявність базових знань з бухгалтерії і уявлень про виробничі особливості сільгосп галузі. Навчання на курсі буде успішніше у тих, хто вміє працювати на ПК на рівні досвідченого користувача. Великий плюс, якщо ви вже працювали на платформі 1С:Підприємство з прикладним рішенням 1С:Підприємство 8.

Переваги конфігурації Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України

 • Рішення дозволяє раціонально систематизувати бухгалтерську і податкову звітність, а також формувати обов’язкову (регламентовану) звітність підприємства. Структура рахунків в програмі розроблена в строгій відповідності з вимогами законодавства — з Наказом Міністерства Фінансів України “Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку і Інструкції по його застосуванню” від 30 листопада 1999 No 291.
 • Перед бухгалтерським відділом організації, яка працює в сільськогосподарській галузі, цілий ряд непростих завдань. Конфігурація допомагає бухгалтерові вирішити їх все починаючи з проведення продажів і виписки первинних документів, до річної звітності.
 • Користуючись програмним продуктом “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства” можна вести діяльність одночасно декількох організацій як окремо, так і в загальній базі. Такий підхід оптимальний, якщо діяльність суб’єктів взаємопов’язана. Тоді можливо створювати загальні довідники, але при цьому регламентовану і бухгалтерську звітність підприємств робити окремо.

На курсі бухгалтер вивчить нові функціональні можливості ПЗ для сільгосппідприємства:

 1. Облік поголів’я тварин і птахів в кількісному і ваговому відношенні.
 2. Ведення повного циклу господарських операцій в тваринництві від приплоду до забою: рух тварин з групи в групу; переміщення з однієї ферми на іншу; відображення динаміки приплоду і приросту, вартості і кількості голів.
 3. Покращену бухгалтерську звітність в рослинництві. Розроблений потужний механізм розподілу витрат, додано окреме поняття “Поле”.
 4. Чітка фіксація бухгалтером витрат на сільгосп автопарк та інше устаткування. Введення звітності подорожніх листів тракторів, вантажних машин, автомобілів з автоматизованим нормованим розрахунком ГСМ.
 5. Облік створення основних засобів з нарахуванням амортизації за декількома параметрами.
 6. Проведення по бухгалтерії операцій реалізації за рахунок зарплати.
 7. Взаєморозрахунки по оренді землі (облік пайовиків) з можливістю робити виплати через касу, банк, послугами, товарами і самою продукцією.
 8. Облік руху персоналу, нарахування зарплати, формування типових форм по КЗОт.

В процесі проходження курсу слухачі з Києва і усієї України освоять великий об’єм спеціалізованої інформації.

Програма онлайн курсу 1С:Підприємство Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства

Старт системи.

Теорія. Характеристика галузевого бухгалтерського рішення. Налаштування інтерфейсу системи. Реєстрація користувачів. Налаштування облікової системи. Відображення первинних залишків і поточних господарських операцій у бухгалтерській документації.

Практикум. Слухачеві — бухгалтеру курсу буде запропоновано: настроїти резервне копіювання системи, настроїти параметри обліку і облікову політику, створити користувача, елементи і групи, контрагентів, одиниці виміру.

Облік запасів.

Теорія. Вивчення розділу “Склад” і його функціонала. Складські бухгалтерські операції: переміщення між складами, комплектування запасів, повернення, інвентаризація, коригування залишків. Налаштування програми, що впливають на кількість запасів. Документообіг для відображення операцій із запасами.

Практикум. Бухгалтеру потрібно буде відобразити прихід товару, переміщення з одного складу на головний, внести складські залишки ТМЦ в облік, скласти акт доставки товару від контрагента. Самостійно створити бухгалтерський рахунок на оплату для покупця, зробити повернення постачальникові, оформити інвентаризацію, відобразити в документах операцію фасовки ТМЦ.

Облік розрахунків з контрагентами.

Теорія. Вивчення поняття контрагента. Знайомство з розрахунками за договорами, за договорами комісії, за операціями з поворотною тарою. Розгляд правил проведення операцій по бартеру, фінансових операцій — кредитів та депозитів.

Практикум. Бухгалтеру потрібно буде самостійно ввести залишки по взаєморозрахунках з контрагентами, провести аналіз заборгованості контрагентів.

Облік грошових коштів.

Теорія. Знайомство з переміщенням і списанням грошових коштів підприємства: оформлення первинних документів, реєстрація прибуткових документів, звітність по статтях руху грошей, рух грошей на банківських рахунках і в касах. Вивчення касової звітності, ведення операцій конвертації у валюті.

Практикум. Необхідно провести отримання від покупця оплати на банківський рахунок, відобразити нарахування грошей контрагентові. Слухачі-бухгалтери проводитимуть по бухгалтерській документації операції руху грошових коштів на банківському рахунку. Проводити видачу готівки під звіт, повернення покупцеві грошових коштів.

Облік ПДВ.

Теорія. Вивчення основних принципів і облікових механізмів ПДВ в програмі 1С:Підприємство Бухгалтерия сільськогосподарського підприємства. Основні правила створення податкових накладних, методика розрахунку ПДВ у контрагентів. Здійснення бухгалтером контролю над цільовим використанням активів і витрат, вивчення пропорційного розподілу ПДВ.

Практикум. Бухгалтерові буде запропоновано проаналізувати повноту реєстрації накладних через створення звіту, виписувати накладних, яких не вистачає. Потрібно буде проаналізувати податкові зобов’язання організації (створити звіт), провести коригування податкового призначення ПДВ запасів.

Кадровий облік і розрахунок ЗП.

Теорія. Вивчення бухгалтерами нарахувань і утримань, документація по кадрах. Первинні залишки по зарплаті і виплати, що нараховуються у бухгалтерії по-середнему. Виплата і звітність по зарплаті.

Практикум. Вам буде треба заповнити виробничий календар бухгалтера за замовчанням, змінити властивості графіку роботи в програмі “Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства”. Ви спробуєте зареєструвати дані про інвалідність в картці співробітника і застосувати пільгу. Бухгалтеру, який навчається на курсі потрібно буде створити документ “Нарахування зарплати”, внести залишки по зарплаті, відобразити її виплату через касу, провести збільшення окладу з 1 числа.

Облік необоротних активів і малоцінних активів.

Теорія. Вивчення принципів обліку капітальних інвестицій, основних засобів і інших необоротних активів. Введення в експлуатацію, амортизація, консервація, модернізація і ремонт. Інвентаризація, списання, продаж. Облік орендованих основних засобів. Малоцінні і нематеріальні активи.

Практикум. Бухгалтерові буде запропоновано додати в панель навігації довідник “об’єкти будівництва” і сформувати вартість майбутнього основного засобу. Відобразити введення в експлуатацію основного засобу — верстата пресувальника. Слухачам курсу буде необхідно сформувати звіт в інвентарній книзі з ОС за поточний місяць, списати малоцінні активи зі збіглим терміном придатності.

Облік отримання і надання послуг в 1С:Підприємство Бухгалтерия сільгосппідприємства.

Теорія. Знайомство з тим, як оформляються послуги в числі витрат поточного періоду, майбутніх періодів, транспортно-заготівельних витрат.

Практикум. Бухгалтеру, який вчиться на курсі, буде необхідно створити елемент “Оренда” в групі “Послуги”, відобразити акт про отримання підприємством послуг мобільного зв’язку. Ви проведете акти послуг, зроблених контрагентам.

Облік біологічних активів в 1С:Підприємство Бухгалтерия сільського господарства.

Теорія. Налаштування підсистеми і розгляд документації бухгалтера по біологічних активах. Облік руху таких активів (оприбутковування приплоду, приріст, переміщення, імпорт, забій).

Практикум. Бухгалтеру буде треба провести по базі придбання біологічних активів (купівля тварин). Потрібно буде грамотно оформити переміщення — введення в основне стадо. Відобразити у бухгалтерії сільськогосподарського підприємства операцію забою і оприбутковування продукції на склад.

Облік оренди землі.

Теорія. Знайомство з методикою обліку і взаєморозрахунками по оренді землі.

Практикум. Вам буде запропоновано створити договір з пайовиком, відобразити нову статтю витрат — оренду землі, зробити нарахування по паях.

Облік бухгалтером автотранспорту і сільгосптехніки.

Теорія. Знайомство з методикою проведення обліку вантажного транспорту. Вам покажуть, як фіксується звітність по іншій сільгосптехніці, витрата палива.

Практикум. У довіднику “Статті витрат” вам буде треба додати елементи “Паливо” і “Оплата праці”. Створити документ “Оприбутковування залишків палива у баках”. Відобразити перевезення мінеральних добрив підприємства на поля.

Облік виробничої діяльності.

Теорія. Знайомство з принципами обліку витрат аграрного виробництва і відображення їх бухгалтером в документообігу. Поняття “Собівартість”: як визначити його межі і як її розрахувати. План посіву і відходи рослинництва. Коригування вартості біологічних активів і розподіл витрат.

Практикум. Слухачі повинні будуть створити групу “Продукція рослинництва” і настроїти її облік. Вам потрібно буде відобразити у бухгалтерській документації списується насіння на посів, як провести збір урожаю окремо по кожному полю.

Регламент закриття періоду.

Теорія. Розгляд основних принципів, функціонала програмного забезпечення і регламентні процедури закриття періоду бухгалтером.

Практикум. Бухгалтерам, що навчаються на курсі потрібно буде створити документ “Податкова накладна” останнім днем місяця, визначити і проаналізувати фінансовий результат підприємства за поточний місяць.

Облік операцій в іноземній валюті.

Теорія. Вивчення принципів обліку валютних операцій в сільгоспвиробництві. Проведення бухгалтером розрахунків у валюті, імпорту, реалізації на експорт. Валютна підзвітна сума. Програма курсу передбачає вивчення функціонала по автоматичному створенню звітності для керівника.

Практикум. Бухгалтерові буде запропоновано оформити авансовий платіж за допомогою документу “Списання з банківського рахунку”. Потрібно буде відобразити акт послуги, отриманої від нерезидента, створити звіти директорові: “Залишки по складу”, “Динаміка заборгованості покупців” та ін.

Реєструйтесь на дистанційний курс БСПУ в Києві або в будь-який точці України вже сьогодні, і станьте професіоналом всього за місяць!

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті