Альтернатива 1С:Підприємство

Поділитись

В Україні діє заборона на діяльність компаній з російським походженням. З 2021 року це суттєво вплине на роботу продуктів лінійки 1С:Підприємство.

Незважаючи на популярність 1С:Підприємство не варто зациклюватись на одному продукті – існує інше програмне рішення для ефективного і зручного ведення бухгалтерського (і не тільки) обліку. Цим рішенням є програми лінійки BAS польської компанії NetHelp — новітнє програмне забезпечення, в розробці якого брали участь українські програмісти. У них враховано усі нюанси обліку згідно чинного законодавства України.

На заміну старих продуктів приходять нові програмні рішення BAS. Наприклад, BAS Бухгалтерія ПРОФ повністю замінює поширену програму 1С:Підприємство Бухгалтерія для України 2.0. Програмні продукти «BAS» мають україномовний інтерфейс. Варто зазначити, що розробка «BAS» орієнтована на керовані форми. Користувач отримує зручне меню, яке можна самостійно налаштовувати «під себе», прибирати непотрібні документи, які засмічують його поле огляду, можна самостійно налаштовувати звіти, зберігати їх, накопичувати обрані звіти для роботи.

BAS Бухгалтерія – це визнаний стандарт серед рішень для автоматизації роботи в організаціях, що займаються різними видами діяльності, з різними системами оподаткування.

Конфігурація BAS Бухгалтерія Проф функціонально повністю ідентична програмі 1С:Підприємство 8 Бухгалтерія і є її аналогом.

Нижче наведена порівняльна таблиця цих двох програмних продуктів.

Опція програми BAS Бухгалтерія Проф 1С:Підприємство Бухгалтерія для України
Діяльність згідно з чинним законодавством++/-
Облік декількох організацій з різними системами оподаткування в одній базі++
Автоматизація декількох підприємств++
Облік запасів, моніторинг і контроль товарів на складі++
Облік ОС, МНМА, НМА і МШП++
Облік торгових операцій, облік ПДВ++
Оформлення необхідної документації при надходженні товару, його продажу та наданні послуг, облік тари++
Проведення розрахунків з контрагентами++
Регуляція комісійної торгівлі++
Облік грошових коштів, управління касовими і банківськими операціями++
Облік виробництва, управління виробництвом++
Управління персоналом і розрахунок зарплати++
Закриття періодів, звітність++

З таблиці ми можемо зробити висновок, що можливості цих продуктів практично ідентичні.

Очевидно, що найближчим часом BAS Бухгалтерія ПРОФ займе лідерство на вітчизняному ринку програмного забезпечення для автоматизації господарських операцій. Адже злагоджена робота бухгалтерії – це злагоджена робота всього підприємства, тому потрібно зробити вибір на користь найкращого програмного забезпечення.

Ви можете замовити безкоштовну демонстрацію можливостей програми BAS, заповнивши заявку:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті