Як оновити незмінену конфігурацію 1С:Підприємство або BAS

Поділитись

У даній статті розглянемо методику автоматичного оновлення типової конфігурації лінійки BAS через Інтернет.

Зверніть увагу! Даний порядок оновлення застосовується тільки для типової конфігурації. Якщо в конфігурацію вносилися будь-які зміни, то виконання оновлення за даною інструкцією може призвести до втрати таких індивідуальних змін.
Оновлення конфігурації через Інтернет виконується в користувацькому режимі, тому якщо в програмі працюють декілька користувачів, їм необхідно вийти з програми, залишається лише активним сеанс того користувача, який буде проводити запуск оновлення.


У відритій програмі необхідно зайти в розділ Адміністрування – Настройки програми – Інтернет підтримка та сервіси – Оновлення програми

Як оновити незмінену конфігурацію 1С Підприємство або BAS

Як оновити незмінену конфігурацію 1С Підприємство або BAS

На першому кроці за допомогою перемикача потрібно вказати джерело одержання оновлення Автоматична перевірка оновлень – 2) при запуску програми (рекомендується). Або у відкритому вікні натиснути на посилання Оновлення програми – одразу виконується пошук на наявність актуальних оновлень. Якщо на сайті користувачів є доступне оновлення, то система повідомляє про нього і про розмір файлу оновлення. За посиланням Нове у версії можна відкрити вікно з описом основних змін в конфігурації.
Як оновити незмінену конфігурацію 1С Підприємство або BAS

Для продовження оновлення натискаємо кнопку Далі та у вікні, що відкриється вказати параметри підключення до порталу ІТС: Логін користувача (логін) та пароль.
Як оновити незмінену конфігурацію 1С Підприємство або BAS

Важливо! Доступ до порталу ІТС мають тільки зареєстровані користувачі програм, тобто ті, хто уклали договір інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).
Після натискання на кнопку Далі програма встановлює з’єднання з Порталом ІТС, використовуючи зазначені логін і пароль, отримуючи файл оновлення локально на комп’ютер.
При успішному підключенні логін і пароль будуть збережені в програмі і їх повторне введення на наступний раз не знадобиться.
Отримання файлу оновлення може зайняти тривалий час, в залежності від розміру конкретного файлу оновлення і швидкості підключення до Інтернету. Якщо система готова продовжити установку, то повідомить про це в наступному вікні.
Наступна дія буде у випадку, якщо у картці користувача, від імені якого був проведений вхід у конфігурацію, встановлений пароль. Для продовження необхідно ввести пароль даного користувача і натиснути на кнопку ОК.

Як оновити незмінену конфігурацію 1С Підприємство або BAS

Перед оновленням інформаційної бази рекомендується створити резервну копію, яка може бути використана для автоматичного відновлення програми у разі виникнення позаштатної ситуації.
На наступному кроці передбачена можливість створення резервної копії.
До налаштування автоматичного створення резервної копії у файловому варіанті роботи можна перейти за посиланням Створювати тимчасову резервну копію ІБ і не виконувати відкат при позаштатній ситуації.

Як оновити незмінену конфігурацію 1С Підприємство або BAS

Увага! При виборі варіанту Створити тимчасову резервну копію архівна копія даних зберігається в каталозі: \Local Settings\Temp\1Cv8Update.********* ім’я файлу «backup<дата>.dt».
Після того, як оновлення було отримано локально на комп’ютер, спеціальна обробка оновлень пропонує його встановити.

За допомогою перемикача можна уточнити час виконання оновлення конфігурації ІБ:

  • Встановити оновлення прямо зараз – для оновлення потрібно перезапустити програму;
  • Нагадати при завершенні роботи – процес оновлення буде перенесений.

При виборі першого варіанту при натисканні на кнопку Далі обробка виконає оновлення конфігурації.

Процес оновлення конфігурації може зайняти тривалий час, в залежності від продуктивності комп’ютера і об’єму інформаційної бази.

Після завершення оновлення конфігурації програма автоматично перезапуститься і буде виведена інформація про результати оновлення. Після цього необхідно натиснути кнопку Закрити і система буде готова до подальшої роботи.


Якщо у вас виникли додаткові запитання, ви завжди можете звернутися до наших фахівців відділу супроводу програмних продуктів 1С:Підприємство та BAS за багатоканальним телефоном (067)350-24-00. Або замовте зворотній дзвінок у формі нижче.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті