Як змінити реквізити BAS/1С:Підприємство, налаштування яких не передбачає редагування

Поділитись

Деякі об’єкти в конфігураціях облікових програм BAS і 1С:Підприємство містять важливі, ключові реквізити. Вони багато в чому визначають роботу програми.

Так в BAS Комплексне управління підприємством це реквізит Витрати на оплату праці з деталізацією по працівниках організації в об’єкті Облікова політика організації. Цей показник не міняється після першого внесення в налаштування облікової політики. Реквізит можна настроювати тільки у момент його заповнення.

Первинне внесення реквизітив в облікову політику Але іноді потрібно редагування таких реквізитів. Розробниками облікових програм BAS і 1С:Підприємство передбачена можливість вносити необхідні зміни в цей параметр за допомогою спеціалізованої команди.

Для того, щоб зробити зміни в ключових реквізитах натисніть:  Ще–Дозволити редагування реквізитів у формі потрібного об’єкту, куди внесені налаштування ключового реквізиту. Налаштування змін ключових реквізитів

Ця команда дозволить відкоригувати зміни в заблокованому полі:

Разблокування реквізиту для внесення змін  ВАЖЛИВО: Вказана команда доступна виключно користувачеві з роллю Повні права. За Такою схемою міняються заблоковані реквізити в програмі  і в інших конфігураціях облікових програм: BAS Малий Бізнес, BAS Бухгалтерія, 1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою, 1С:Підприємство Бухгалтерія 2.0.


Послідовність дій така ж: в потрібній формі виберіть ЩеДозволити редагування реквізитів.

ВАЖЛИВО: Користувачеві при зміні ключових реквізитів треба розуміти наслідки цих дій. Знадобиться подальше перепроведение документів або коригування відповідних параметрів індивідуально в кожному документі.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті