Реєстрація на вебінар

Доброго дня. Повідомляємо про вихід спільного рішення від розробників BAS I Linkos Group «Драйвер ПРРО Cashalot для BAS», яке дозволить користувачам фіскалізувати розрахункові операції безпосередньо зі своєї облікової-касової системи.
Продаж розпочнеться у липні, точна дата буде визначена згодом.

Реєстрація на вебінар

Продаж цього рішення можливий як пакетом, так і окремо, для тих користувачів, які вже купили ліцензію на ПРРО Cashalot.
Вартість драйвера ПРРО Cashalot для BAS становить 300 грн і купується для кожної каси окремо. Термін дії ліцензії на драйвер не може перевищувати строку дії основної ліцензії на ПРРО Cashalot.
Щоб унеможливити створення дублікатів офіційного рішення від BAS, був видалений режим “Драйвера”, а методи, що використовуються для роботи, замінені на нові (не перетинаються з методами офіційного рішення). Для зручності й орієнтації серед рішень він буде називатися “API ПРРО Cashalot”.
“API ПРРО Cashalot” призначений для розв’язання питання інтеграції з іншими обліковими системами.
Вартість “API ПРРО Cashalot” становить 250 грн і купується для кожної каси окремо. Термін дії ліцензії на API не може перевищувати строку дії основної ліцензії на ПРРО Cashalot.
Замовлення ліцензій буде доступне в кабінеті партнера на дилерському сервісі.

В зв’язку з виходом рішення від розробників «Драйвер ПРРО Cashalot для
BAS» для фіскалізації розрахункових операцій
безпосередньо зі своєї облікової-касової системи на початку липня буде проведено вебінар.
Зареєструватися для участі в ньому Ви можете вже зараз, заповнивши форму https://b24-27rbvy.bitrix24site.ua/crm_form125/. Після офіційного виходу рішення на ринок, Ви отримаєте на електронну пошту, зазначену при реєстрації, підтвердження про участь у вебінарі з точною датою і часом проведення. В ході вебінару розглядатимуться питання основних принципів роботи рішень Кашалот і СОТА.Каса, а також основні моменти роботи з рішенням Драйвер
ПРРО Cashalot для BAS. Вебінар безкоштовний.

Ми прагнемо зробити роботу клієнтів такою, що максимально відповідає вимогам часу, зручною та приємною. Це все досяжно з допомогою програмних продуктів та послуг, які ми пропонуємо.
Спробувавши одного разу послуги компанії, клієнти залишаються з нами надовго та рекомендують іншим.
Гасло компанії «Все буде системно!» говорить про те, що використовуючи наші продукти та послуги, клієнт обов'язково отримає системність у своїх процесах.

Директор компанії - Сергій Третько

Виберіть місто

Є питання чи пропозиції?

NULL