О нас Copy

Извините, этот текст доступен только на “Украинский”.

О нас  Copy

(Українська)

Продаж цього рішення можливий як пакетом, так і окремо, для тих користувачів, які вже купили ліцензію на ПРРО Cashalot.
Вартість драйвера ПРРО Cashalot для BAS становить 300 грн і купується для кожної каси окремо. Термін дії ліцензії на драйвер не може перевищувати строку дії основної ліцензії на ПРРО Cashalot.
Щоб унеможливити створення дублікатів офіційного рішення від BAS, був видалений режим “Драйвера”, а методи, що використовуються для роботи, замінені на нові (не перетинаються з методами офіційного рішення). Для зручності й орієнтації серед рішень він буде називатися “API ПРРО Cashalot”.
“API ПРРО Cashalot” призначений для розв’язання питання інтеграції з іншими обліковими системами.
Вартість “API ПРРО Cashalot” становить 250 грн і купується для кожної каси окремо. Термін дії ліцензії на API не може перевищувати строку дії основної ліцензії на ПРРО Cashalot.
Замовлення ліцензій буде доступне в кабінеті партнера на дилерському сервісі.

В зв’язку з виходом рішення від розробників «Драйвер ПРРО Cashalot для
BAS» для фіскалізації розрахункових операцій
безпосередньо зі своєї облікової-касової системи на початку липня буде проведено вебінар.
Зареєструватися для участі в ньому Ви можете вже зараз, заповнивши форму https://b24-27rbvy.bitrix24site.ua/crm_form125/. Після офіційного виходу рішення на ринок, Ви отримаєте на електронну пошту, зазначену при реєстрації, підтвердження про участь у вебінарі з точною датою і часом проведення. В ході вебінару розглядатимуться питання основних принципів роботи рішень Кашалот і СОТА.Каса, а також основні моменти роботи з рішенням Драйвер
ПРРО Cashalot для BAS. Вебінар безкоштовний.

Мы стремимся сделать работу клиентов максимально отвечающей требованиям времени, удобной и приятной. Это все достижимо с помощью программных продуктов и услуг, которые мы предлагаем.
Попробовав один раз услуги компании, клиенты остаются с нами надолго и рекомендуют другим.
Слоган компании «Все буде системно!» говорит о том, что используя наши продукты и услуги, клиент обязательно получит системность в своих процессах.

Директор компании - Сергей Третько

Выберите город

Есть вопросы или предложения?

NULL