АКЦІЯ «BAS АГРО. Бухгалтерія 2021»

АКЦІЯ «BAS АГРО. Бухгалтерія 2021»
Акція діє до 30.09.2021

BAS АГРО. Бухгалтерія — найкраща програма для ведення обліку на підприємствах аграрної сфери, яка підходить для усіх видів діяльності. Тут кожен процес під вашим контролем!

Потужний функціонал програми BAS АГРО. Бухгалтерія дозволяє виконувати не лише всі стандартні функції бухгалтерського обліку (облік ТМЦ, Банк і Каса, Основні засоби та НМА, Зарплата і Кадри  та ін.), але й має спеціалізовані рішення, які потрібні виключно для аграрного підприємства, а саме:

 • облік тваринництва та рослинництва;
 • облік сільгосппродукції та послуг;
 • облік техніки та вантажного автотранспорту;
 • розрахунки з пайовиками (оренда) та інше.

Ці та багато інших функцій дозволять спростити та пришвидшити роботу керівництву компанії, бухгалтерам, економістам, агрономам та механікам. Детальніше про програму читайте ТУТ.

🎯АКЦІЯ “МАКСИМАЛЬНА ВИГОДА з BAS АГРО. Бухгалтерія”

Для кого підходить Акція?

 •  У вас ще немає програм 1С:Підприємство або BAS, але ви вже готові до автоматизації бізнесу. Ваш успіх залежить від правильного впровадження та навчання персоналу роботі з програмою.
 • Ви – користувач 1С:Підприємство і готові перейти на нову сучасну лінійку – програму BAS АГРО. Бухгалтерія від надійного розробника. Це більш гнучкі налаштування, поліпшена швидкість роботи і підвищений рівень безпеки.
 • Ви – користувач 1С:Підприємство або BAS і відчуваєте потребу у професійних консультаціях та офіційних оновленнях – в якісному супроводі програми.

🎁 Що даруємо згідно акції?

 • Повноцінний сертифікований онлайн-курс по програмі BAS АГРО. Бухгалтерія. Це: 22 уроки у зручний час, допомога викладача, методичні матеріали, іменне свідоцтво про проходження навчання. Ваша економія на курсах — 3700 грн. Детальніше про наші сертифіковані курси BAS АГРО. Бухгалтерія читайте 👉 ТУТ
 • Річну ліцензію на сервіс FREDO Звіт. Завдяки сервісу ви автоматизуєте здачу звітності, заощадите дорогоцінний час та 3000 грн. на рік.
 • Сервіс FREDO Докмен для обміну електронними документами із своїми контрагентами. Обмінюйтесь без проблем електронними рахунками на оплату, актами виконаних робіт та товарними накладними.
 • Електронний обмін із банкомBank Data Converter. Разом із Bank Data Converter обмінюватись гривневими платіжними дорученнями та виписками з банку стане просто та швидко, при цьому ваша економія складе – 1980 грн. на рік.
 • Встановлення програми та первинні налаштування (до 3-х год) — безкоштовно!

💎Ваші вигоди від придбання за акційними умовами:

🍁    Загальна економія на курсах та додаткових сервісах — від 8680 грн.

🍁    Ви отримаєте все й одразу для швидкого та впевненого старту роботи у програмі BAS АГРО. Бухгалтеріязнання та необхідні сервіси.

🍁    Програму впроваджують та консультують сертифіковані фахівці з досвідом роботи в бухгалтерії сумісно з програмістами.

🍁    Після придбання програми ви не залишитесь сам-на-сам із технічними проблемами, у разі потреби до нас завжди можна додзвонитися (працює багатоканальна лінія підтримки користувачів).

Унікальна можливість познайомитись з нашими консультантами та оцінити переваги нової програми — БЕЗКОШТОВНА демонстрація, реєструйтеся тут:

Програма BAS АГРО. Бухгалтерія — для тих, хто прагне більшого!

ТОВ “Системи для бізнесу” — нам довіряють автоматизацію обліку в агросекторі.

 

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...