M.E.Doc. Облік акцизного податку

Поділитись

Якщо ваше підприємство є платником акцизного податку або виробником підакцизних товарів, цей модуль дозволить легко працювати з “акцизом”!

Особливості модуля Облік акцизного податку

Модуль M.E.Doc Облік акцизного податку допоможе:

  • автоматизувати процес від створення до реєстрації акцизної накладної (АН);
  • звірити кількість зареєстрованих вами і на вас АН, а також отримати їх безпосередньо в програму;
  • відправити заяву на видачу ліцензії без відвідування офісу ДПС.

Ведення бухгалтерського обліку акцизного податку в M.E.Doc — це злагоджена робота з системою електронного адміністрування реалізації палива і спирту. Ви отримуєте відповідь від контролюючого органу безпосередньо в програму, що скорочує час на телефонні переговори, пересилку документів поштою тощо.

Можливості модуля Облік акцизного податку

Модуль дозволяє:

  • створювати, редагувати, перевіряти, підписувати і зберігати в програмі акцизні документи (АН/РК);
  • відправляти документи на реєстрацію в ЕРАН;
  • обмінюватися АН/РК з контрагентами;
  • створювати запити ЕРАН і отримувати виписки;
  • формувати заявки на поповнення або коригування об’єму палива і спирту;
  • створювати і відправляти на реєстрацію або контрагенту ТТН.

Програма дозволяє групувати дані, документи, ТТН, АН відповідно до виду ліцензії на акциз. Наприклад, якщо Ви маєте справу з пальним, то заяви, довідки, заявки на переміщення компактно згруповані і зібрані в одному реєстрі.

Створений сервіс “Ліцензійна справа” дозволяє контролювати термін дії ліцензії згідно з вибраним видом діяльності (спирт, алкоголь/тютюн та інш.). Сервіс підтримує зворотний зв’язок з ДПС і повідомляє про закінчення, несплату або прострочення дії ліцензії. Повідомлення з’являються в програмі при прийманні пошти і виділяються в реєстрі червоним кольором. Після продовження або анулювання статус документу зміниться на “Виконано”. Щоб максимально спростити роботу з акцизом в програмі, в додатковому модулі з доступом до API є можливість автоматичного заповнення “Довідки” на основі отриманих показників системи моніторингу рівнемірів та витратомірів.

Вартість модуля

Ціна продукту складає від 3002 грн/рік.

Вартість продукту з доступом до API — 5002 грн/рік.

Купуючи одночасно два продукти M.E.Doc, Ви зможете оптимізувати роботу підприємства, ведення обліку, заощадити ресурси, а також бути впевненим в правильності заповнення документів і звітів відповідно до чинного законодавства.

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті