Тарифікація

Поділитись

Тарифікація є визначальною умовою оплати праці в закладах навчального, соціального, медичного профілю.

Тарифікація

В процесі складання тарифікаційних списків враховуються педагогічне навантаження кожного працівника, посадовий оклад, доплати та надбавки, встановлюється місячний фонд оплати праці. Тарифікація дозволяє розрахувати річну потребу в грошах для виплати заробітної плати працівникам.

Це складний трудомісткий процес, який в ручному режимі займає години, дні, тижні…

Унікальне доопрацювання до програм лінійки KBS — підсистема “Тарифікація” дозволяє отримати тарифікаційний список всього за декілька хвилин.

🎯 Розробили для вас тарифікації різного призначення – обирайте потрібну:

📌 ВАЖЛИВО! Усі розрахункові операції в підсистемі проводяться відповідно до норм трудового законодавства України (актуальних Інструкцій і Наказів), а також відповідно принципам розрахунку зарплати педагогічних і медичних працівників. Друковані форми тарифікаційних списків створюються по стандартних шаблонах Доповнень до відповідних інструкцій.

Функціонал доопрацювання “Тарифікація” формує тарифні списки деталізовано і в різних розрізах:

  • по окладах, надбавках і доплатах для адміністративного або допоміжного персоналу;
  • в процентному відношенні та в абсолютному грошовому визначенні.

У підсистемі “Тарифікація” реалізований зв’язок зі Штатним розкладом, що дозволяє при проведенні тарифікації враховувати вакантні посади.

Придбання унікального програмного продукту — підсистеми “Тарифікація” в нашій компанії істотно полегшить вашу роботу, дозволить зекономити дорогоцінний час та уникнути помилок.

🎯 Щоб детально ознайомитися з можливостями підсистеми Тарифікація медичних працівників і дізнатися її вартість, замовте безкоштовну демонстрацію тут:

🎯 Щоб детально ознайомитися з можливостями підсистеми Тарифікація педагогічних працівників і дізнатися її вартість, замовте безкоштовну демонстрацію тут:

🎯 Щоб детально ознайомитися з можливостями підсистеми Тарифікація в дитячих дошкільних навчальних закладах і дізнатися її вартість, замовте безкоштовну демонстрацію тут:

Наші доопрацювання допомагають значно полегшити роботу бухгалтера бюджетної/комунальної сфери.

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті