Онлайн-курс BAS Бухгалтерія

Поділитись

Онлайн навчання BAS Бухгалтерія має безперечні переваги перед іншими видами отримання знань. Компанія “Системи для бізнесу” вже багато років практикує професійне онлайн навчання. Основним напрямом нашої роботи є впровадження і поточний супровід програм для автоматизації бухгалтерського і управлінського обліку і формування звітності.

бас-онлайн-курсыкурсиКому підходить навчальний онлайн-курс BAS Бухгалтерія:

 • тим, хто має бухгалтерську освіту, не працював в програмі та планує вивчити BAS Бухгалтерія “з нуля”;
 • тим, хто вже працює у цій програмі і хоче поглибити свої знання та підвищити професійний рівень;
 • тим, хто планує автоматизувати облік бухгалтерії фірми або розвивати власний бізнес;
 • тим, хто вже працював у ранніх версіях програми і прагне бути в тренді – систематизувати і поглибити свої знання.

Задайте свої питання нашому консультанту – відправте заявку, натиснувши кнопку нижче:

курсы преимуществаЧому обирають саме наші онлайн-курси?

 • Нашому досвіду довіряють. Готуємо спеціалістів по BAS Бухгалтерія з 2013 року. Навчання проводять фахівці з багаторічним досвідом викладання та роботи в бухгалтерії. Буде 11 лекцій та 10 практичних занять!
 • Компетенція. Маємо величезний досвід впровадження програму  різнитх сферах бізнесу. Вам гарантовано найактуальнішу та перевірену інформацію про роботу в програмі BAS Бухгалтерія.
 • Курс сертифікований розробником BAS Бухгалтерія. По закінченню курсу Ви отримаєте іменне свідоцтво єдиного зразка.
 • Економимо ваш час. Ви отримаєте глибокі теоретичні знання і закріпите їх на практичних тренінгах дистанційно, без відриву від роботи чи інших занять.
 • Індивідуальний підхід до кожного слухача навчального курсу згідно з його потребами і рівнем знань.

отзывы о курсах Ознайомтеся з відгуками про наші курси від вдячних слухачів

курсы

      Ваші вигоди від проходження курсів у нас:

 • Іменне свідоцтво від розробника програми. Оскільки ТОВ “Системи для бізнесу” — сертифікований освітній центр, ми відповідально готуємо фахівців. Після закінчення заняття ви отримаєте відповідні документи.
 • Підручник по курсу, який неможливо купити та скачати в інтернеті (надсилаємо Новою поштою). Залишається у Вас після курсів.
 • Можливість безкоштовно здати іспит на отримання сертифікату міжнародного зразка BAS Бухгалтерія “Професіонал” (за бажанням слухача).
 • Відмінні кар’єрні перспективи. Адже навчальні курси BAS Бухгалтерія — це нові знання і шанс зробити кар’єру більш успішною, а можливо і змінити професію на ту, що краще оплачується.

знания уменияЩо Ви будете знати та вміти після онлайн-курсів BAS Бухгалтерія?

 1. Навчитеся робити початкові налаштування відповідно до облікової політики підприємства будь-якого виду діяльності.
 2. Зможете грамотно оформляти первинну документацію в програмі. Слухачі онлайн курсу BAS Бухгалтерія самі створюють накладні, акти, прибуткові чи витратні ордери та ін.
 3. Освоїте основні бухгалтерські операції в програмі BAS Бухгалтерія.
 4. Навчитеся вести податковий облік, робити вивантаження податкових накладних з одночасним формуванням по них бухгалтерських операцій.
 5. Дізнаєтеся, як формувати звітність в програмі. Ви навчитеся робити бухгалтерську, податкову і інші види звітності.
 6. Відпрацюєте навички розрахунків заробітної плати.

организация обученияЯк проходить дистанційне навчання на курсі:

Організація навчання

 1. Після оплати слухач отримує методичну літературу, яка висилається Новою поштою.
 2. Слухач отримує ознайомчий лист, де детально описано як відбувається підключення до навчальної бази BAS Бухгалтерія, є логіни та паролі. Фахівці компанії допомагають встановити термінальний доступ до тестової версії BAS Бухгалтерія.
 3. Перше заняття онлайн курсу. Знайомство з викладачем, налаштування зворотного зв’язку, відповіді на поточні питання слухачів.
 4. Вже з наступного заняття в зручний вам час починається саме навчання. Графік проведення навчального курсу заздалегідь узгоджується з вами.
 5. Викладач консультуватиме вас за допомогою різних каналів зв’язку: під час практичного заняття, у вайбер групі чи телефоном.

переваги онлайнПереваги онлайн-навчання на курсах BAS Бухгалтерія:

Переваги

 • Навчання без витрати часу на дорогу, буквально не виходячи з дому/офісу.
 • Цілодобовий доступ до бази теоретичних відео-занять.
 • Цілодобовий доступ до навчальної версії програми BAS Бухгалтерія. Ви відпрацюєте практичні навички в самій програмі. Коригуєте інтенсивність і час заняття курсу, виходячи з ваших потреб.
 • Оптимально збалансована програма навчального курсу. Це 21 заняття: 11 лекцій і 10 практичних. На практикумах слухачі з викладачем вирішують прикладні завдання і перевіряють рівень своїх знань.
 • Отримання методичної літератури індивідуальне перед початком навчання. Книга може бути використана вами і після завершення навчання.

учебный планНавчальний план онлайн курсу BAS Бухгалтерія

План

 1. Навчання стартовим налаштуванням системи.
  1. Теорія. Характеристика програми BAS Бухгалтерія, налаштування інтерфейсу, панелі завдань і облікової політики, реєстрація користувачів. Введення початкових залишків.
  2. Практикум. Внести інформацію про компанію, настроїти параметри обліку, створити групи елементів.
 2. Навчання контролю запасів.
  1. Теорія. Матеріал по господарських операціях із запасами (підсистеми продаж, купівля, склад). Документообіг в BAS Бухгалтерія для операцій із запасами. Інвентаризація та списання.
  2. Практикум. Відбити прихід товару, врахувати дані про витрати на доставку. Оформити інвентаризацію заданім числом. Відобразити списання канцтоварів.
 3. Матеріали по взаєморозрахункам з контрагентами.
  1. Теорія. Контрагенти, договори з контрагентами. Товарно-грошові і негрошові форми розрахунку з ними. Звіряння та інвентаризація рахунків в BAS Бухгалтерія.
  2. Практикум. Ввести залишки по взаєморозрахунках. Сформувати звіт за поточний місяць за заданими параметрами.
 4. Реєстрація операцій з грошовими коштами і по розрахунках з підзвітними особами.
  1. Теорія. Облік руху готівкових і безготівкових грошових коштів підприємства. Надходження та списання. Розрахунки з підзвітними особами.
  2. Практикум. Відобразити отримання оплати від покупця. Провести оплату постачальнику. Ввести початкові залишки по рахунку в безготівковій формі. Сформувати платіжне доручення в BAS Бухгалтерія. Проаналізувати зміни стану рахунків після проведення платежів.
 5. Навчання розрахунку ПДВ за поточними господарськими операціями.
  1. Теорія. Законодавчі принципи, формування ПДВ і реєстрація податкових документів. Контроль і пропорційний розподіл ПДВ в BAS Бухгалтерія. Зміна податкового призначення.
  2. Практикум. На підставі документу купівлі відобразити отримання податкової накладної від постачальника. Виписати відсутні податкові накладні. Перепровести документи за поточний місяць.
 6. Навчання кадровому обліку і розрахунку зарплати в BAS Бухгалтерія.
  1. Теорія. Функціонал підсистем. Заробітна плата (налаштування обліку, перелік нарахувань і утримань). Оформлення платіжних документів по виплатах в бюджет. Реєстрація кадрових змін.
  2. Практикум. Створити нових співробітників і оформити прийом на роботу в підрозділ. Заповнити виробничий календар. Проаналізувати проводки документу “Нарахування зарплати”. Сформувати платіжну відомість за заданими параметрами.
 7. Матеріал курсу по веденню необоротних активів і МШП.
  1. Теорія. Контроль основних засобів, капітальних інвестицій, інших необоротних матеріальних і нематеріальних активів.
  2. Практикум. Оформити залишки основних засобів. Відобразити введення в експлуатацію МНМА.
 8. Навчання бухгалтерському веденню послуг.
  1. Теорія. Облік наданих і отриманих послуг, виконаних робіт.
  2. Практикум. Проаналізувати адміністративні витрати бухгалтерії за місяць. Відобразити надання послуг оренди. Відобразити авансовий звіт працівника після відрядження.
 9. Матеріал по закриттю періоду у бухгалтерії.
  1. Теорія. Регламентні процедури закриття періоду.
  2. Практикум. Оформити фінансовий результат роботи за останній місяць (створити документ).
 10. Навчання веденню звітності у виробничій діяльності.
  1. Теорія. Навчальний матеріал по накопиченню витрат. Випуск продукції і послуг. Розрахунок собівартості. Операції з давальницькою сировиною.
  2. Практикум. Встановити ціни на продукцію з 1 числа місяця за заданим типом цін. Створити документ з прапорцем “Розрахунок і коригування собівартості”(послуги). Перепровести по бухгалтерії створений раніше документ.
 11. Навчальний матеріал по операціях в іноземній валюті. Звіти керівництву.
  1. Теорія. Імпорт, експорт, розрахунки у валюті. Купівля або продаж валюти, розрахунок курсових різниць. Валютна підзвітна сума. Звіти для керівника.
  2. Практикум. Створити валютний банківський рахунок в програмі. Заповнити історію курсів для USD. Оформити авансовий платіж митниці. Виконати переоцінку валютних коштів. Скласти звіти директорові: “Доходи і витрати”, “Обігові кошти”, “Заборгованість постачальникам” і так далі.

 Зорієнтуємо Вас по вартості та графіках запуску нових груп:

Сертифіковані курси BAS Бухгалтерія від ТОВ “Системи для бізнесу”- це швидкий і зручний спосіб отримання експертних знань!

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі
Ілона
01.01.2022

Ціна курсів?

Ілона
01.01.2022

Ціна?

Лариса
12.01.2022

Вартість курсів?

Марія
23.05.2022

Ціна курсів?

Корисні статті