FREDO Звіт та FREDO Докмен

Поділитись

Можливості та застосування FREDO Звіт та FREDO Докмен.
FREDO Звіт – програма, яка здійснює обмін первинними документами з контрагентами і подачу електронної звітності до контролюючих органів.

Сервіс FREDO ДокМен – це модуль, сумісний з конфігураціями лінійки 1С:Підприємство і лінійки BAS. Він передає документи покупцю, постачальнику та іншим суб’єктам господарської діяльності.

Додаткові сервіси FREDO ДокМен і FREDO Звіт надаються безкоштовно користувачам, що купили інформаційно-технічний супровід до програм лінійок 1С:Підприємство і BAS.

Сервіси FREDO ДокМен і FREDO Звіт легко використовувати. Натиснувши одну кнопку, ви в автоматичному режимі виконаєте обмін первинними документами, без звичних збережень, вивантажень і завантажених файлів.

З якими конфігураціями стикується FREDO Звіт

Сервіс FREDO Звіт з’єднується зі стандартними конфігураціями 1С:Підприємство і продуктами BAS:

 • BAS Бухгалтерія з FREDO Звіт.
 • 1С:Підприємство Бухгалтерія для України з FREDO Звіт.
 • 1С:Підприємство УТП з FREDO Звіт.
 • BAS Бухгалтерія КОРП з FREDO Звіт.
 • BAS Малий бізнес з FREDO Звіт.

Яка первинка передається через FREDO ДокМен

Типові форми, які супроводжують в документообіг роботу з контрагентами, придатні для обміну. Це створені в електронному вигляді:

 • рахунки на оплату;
 • акти звірки та акти надання (надання) послуг;
 • видаткові та прибуткові накладні;
 • договори;
 • товарна специфікація.

Можливості застосування модуля FREDO Звіт

 1. Застосовуючи FREDO Звіт зашифруйте, підпишіть документи і звітність електронним підписом будь-якого ЦСК.
 2. На підставі відомостей інформаційної бази 1С:Підприємство або BAS сформуйте і відішліть регламентовану звітність до контролюючих органів через FREDO Звіт. Використовується «Одне вікно».
 3. Попередньо перевірте будь-яку звітність із застосуванням механізму камеральної перевірки, який вбудований в модуль FREDO Звіт.
 4. Надішліть звітність в структурні підрозділи контролюючих органів і отримаєте квитанції про доставку через FREDO Звіт. Опція підтримується протягом доби, доступна в святкові дні, в суботу та неділю.
 5. Реєструйте будь-які податкові накладні в Єдиному реєстрі (ЄРНН), отримуйте податкові накладні з ЄРПН або від постачальника за допомогою FREDO Звіт.
 6. Надішліть податкові накладні контрагентам через FREDO Звіт в обхід поштових черг, забувши про купу паперових документів. Потрібно лише, щоб ПО вашого контрагента також підтримувало FREDO Звіт.
 7. Отримайте інформацію про те, скільки коштів зберігається на вашому електронному спецрахунку ПДВ через FREDO Звіт. Тут же можна запросити інші запити і заяви.
 8. Обробіть документи пакетом з FREDO Звіт.

Можливості та переваги FREDO ДокМен

Так само, як і FREDO Звіт, цей сервіс полегшує роботу з документообігом користувачам ліцензійних програм 1С:Підприємство. і продуктів лінійки BAS. Однак, тут ведеться обмін документами з контрагентами. Завдяки FREDO ДокМен можна:

 1. Формувати первинку по шаблонах прямо в самому модулі.
 2. Однією кнопкою вивантажувати рахунки, акти виконаних робіт, товарні накладні з конфігурацій 1С:Підприємство і BAS.
 3. При наявності FREDO ДокМен у контрагента (в якості альтернативних можливі програми M.E.Doc і Сота), завіряється електронним підписом, шифруйте і відправляйте документацію безпосередньо з програми. FREDO виконує відправку по прямому з’єднанню, за допомогою поштового з’єднання, транзитом через сервер документообігу або посредствам електронної пошти.
 4. Отримувати від контрагентів первинні електронні документи, сумісні з сервісами FREDO або програмами M.E.Doc, Сота.
 5. Завантаження однією кнопкою з сервісу FREDO ДокМен в будь-яку конфігурацію 1С:Підприємство або BAS рахунків на оплату, актів наданих послуг (робіт), витратних (прибуткових) накладних. Додаткові файли або проміжна обробка для цього не потрібні. FREDO використовує метод прямої інтеграції.

Плюси сервісу FREDO Звіт:

Повний пакет регламентованих звітів.

Всі конфігурації 1С:Підприємство. або BAS мають базу найпоширеніших вбудованих звітів. FREDO Звіт автоматично заповнює даними ці інформаційні бази.

Інтеграція FREDO Звіт і 1С:Підприємство.

Чітко налагоджена співпраця FREDO Звіт і типових конфігурацій 1С:Підприємство. Процеси автоматичної відправки проходять без проміжних завантажень-вивантажень. Фішка функціоналу – в можливості розшифрувати суми показників звітів FREDO Звіт в типових конфігураціях 1С:Підприємство.

Постійна співпраця розробників FREDO Звіт з контролюючими органами.

Цілодобове повідомлення про доставку сформованої звітності до Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Держстат, ФСС.

Автоматизований обмін податковими накладними через FREDO Звіт.

Більше не потрібно ніяких вивантажень або обтяжливого експорту документів.

Трансфер вашого архіву в FREDO Звіт з іншого ПО.

Навіть якщо ви раніше працювали в М.Е.Doc – це не проблема. Програмісти компанії «Системи для бізнесу» перенесуть архів вашого документообігу у FREDO Звіт.

Універсальність у виборі ключів і сертифікатів.

FREDO Звіт дозволяє застосувати електронні ключі та сертифікати АЦСК ( «Україна», ІСД ДПС, Мастеркей, «Держінформ’юст» та інших) при роботі зі звітністю.

Чому сервіс FREDO ДокМен краще за аналоги

Це економно!

Сервіс входить в стандартний набір послуг ІТС, тобто ви їм користуєтеся без додаткової оплати.

Це оперативно!

Сервіс економить ваш час, гроші, береже ваше моральне рівновагу, допомагаючи уникнути роздруківки паперових копій, їх транспортування контрагентам.

Це екологічно!

Сервіс FREDO знижує витрати на канцелярські товари і заправку картриджів. Адже друкувати нічого не потрібно.

Це надійно!

Наша компанія надає технічну підтримку та супровід всіх сервісів FREDO, якими користуються наші клієнти. Тому якщо у вас не виходить самостійно налаштувати роботу з обміну первинкою або звітами – звертайтеся за порадами і доробками. Сертифіковані спеціалісти віддалено допоможуть вам усунути всі несправності в сервісах FREDO.

Довірте обмін електронними документами професіоналам – купуйте сервіси FREDO Звіт і FREDO ДокМен в ТОВ «Системи для бізнесу».

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті