Батьківська плата (садочки)

Поділитись

Підсистема «Батьківська плата», розроблена фахівцями ТОВ «Системи для бізнесу» спеціально для програмного продукту «KBS—Облік бюджетної установи», вона дає можливість автоматизувати цей процес. Окрім цього у рази скорочуються витрати часу бухгалтера дитячого садочка на ведення цієї ділянки обліку.

Батьківська плата (садочки)Однією з найбільш трудомістких ділянок обліку для бухгалтерів дошкільних дитячих навчальних закладів є облік батьківської плати.

Наразі для більшості дошкільних дитячих навчальних закладів України вартість одного дня батьківської плати встановлюється відповідними рішеннями органів місцевого самоврядування і батькам нараховуються суми з врахуванням відвідування дитиною навчального закладу та з врахуванням індивідуальних пільг. Саме для таких випадків і була розроблена підсистема «Батьківська плата».

Якщо ж у Вашій установі використовується інша методика розрахунку батьківської плати, варто звернути увагу на підсистему «Облік взаєморозрахунків» для програмного продукту «KBS—Облік бюджетної установи», що також має досить широкий інструментарій для гнучких налаштувань нарахування батьківської плати.

При використанні підсистеми «Батьківська плата» всі діти заносяться в програму як контрагенти і при прийомі в навчальний заклад для них автоматично створюються договори, які є підставою для всіх подальших взаєморозрахунків. Також при прийомі встановлюється вартість одного діто-дня для кожної групи та відсоток оплати з врахуванням пільг для кожної дитини.Оформлення дитини при прийомі в навчальний заклад

У разі будь-яких змін (завершення навчання в садочку, переведення з групи в групу, зміна вартості діто-дня чи зміна пільги) застосовується документ Зміни в навчальному закладі, який автоматично заповнюється діючими показниками і в них лише потрібно внести відповідні зміни.

Щомісяця бухгалтеру потрібно буде лише сформувати документ Нарахування по дитячим садочкам по кожній групі, в якому вказується лише кількість днів відвідування кожною дитиною. Всі інші показники заповнюються і розраховуються автоматично. При розрахунку будуть враховані суми заборгованості на початок місяця, оплати, які надійшли на рахунок садочка від батьків, і які можна автоматично імпортувати в програму за допомогою інструменту Завантаження банківських виписок, відвідування дитини і наявні пільги.Формування документу "Нарахування по дитячим садочкам по кожній групі"

Даним документом автоматично формуються проводки з нарахування послуг згідно типової кореспонденції плану рахунків, з подальшим відображенням у всіх формах звітності, наприклад Меморіальний ордер 15, Картка аналітичного обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг) та інші.

Підсистема «Батьківська плата» надає змогу формувати друковані форми квитанцій для батьків з деталізацією всіх розрахунків.Створення друкованої форми квитанції з деталізацією всіх розрахунків

Підсистема «Батьківська плата», розроблена компанією ТОВ «Системи для бізнесу» для програмного продукту «KBS-Облік бюджетної установи», є унікальним сертифікованим програмним продуктом, що підтверджується довідкою від розробника програмного продукту «KBS-Облік бюджетної установи» ТОВ «Комплексні бюджетні системи».

Придбавши підсистему «Батьківська плата» у нашій компанії, Ви отримаєте унікальний програмний продукт, який полегшує роботу бухгалтера дитячого садочку і допомагає автоматизувати рутинну щоденну роботу, що є однією з найбільш трудомістких ділянок обліку в дошкільних дитячих навчальних закладах.

Щоб детально ознайомитись з можливостями підсистеми «Батьківська плата» і дізнатись її вартість, замовте безкоштовну демонстрацію та заповніть електронну форму.

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті