BAS АГРО. Бухгалтерія

Поділитись

Кожна галузь народного господарства має свою специфіку ведення бухгалтерського обліку. Тому до вибору програми, яка буде враховувати всі нюанси роботи потрібно поставитися дуже відповідально.

БАС АГРО

Програмний продукт BAS АГРО. Бухгалтерія призначений для ведення автоматизованого обліку в невеликих і середніх компаніях аграрної галузі, а також для фермерських господарств. З його допомогою ви можете здійснювати бухгалтерський і податковий облік, розрахунки з пайовиками, формувати і відправляти регламентовану звітність безпосередньо до контролюючих органів.

🎯🎯🎯 УВАГА! На цю програму діє Акційна пропозиція  – ДЕТАЛІ ДИВІТЬСЯ ТУТ.

До вашої уваги можливості програмного комплексу BAS АГРО. Бухгалтерія для кожної галузі:

Облік рослинніцтва

І ще безліч функцій обліку, що дозволить спростити бухгалтерську роботу і оптимізувати витрати часу!

Недостатньо функціоналу? Програмісти компанії «Системи для бізнесу» готові написати доопрацювання продукту з урахуванням побажань і запитів клієнта!

Маєте чудову нагоду познайомитися з нашими консультантами під час БЕЗКОШТОВНОЇ ДЕМОНСТРАЦІЇ програми BAS АГРО. Бухгалтерія. Тисніть кнопку нижче та реєструйтеся:

Які функції автоматизовані  в програмі BAS АГРО. Бухгалтерія:

Облік банківських і касових операцій

Передбачено внесення документації як вручну, так і з застосуванням системи «Клієнт-Банк».

Облік купівлі та реалізація ТМЦ

Облік купівлі та реалізація товарно-матеріальних цінностей, повернення товару від покупця і повернення постачальнику. Для цього використовуються стандартні форми документів. Розділ містить додаткові матеріали:

 • коригування боргу;
 • акт інвентаризації заборгованості;
 • акт звірки взаєморозрахунків;
 • ВМД по імпорту і т.д.

Облік всіх складських операцій

 • оприбуткування ТМЦ;
 • списання ТМЦ;
 • інвентаризація з визначенням нестачі і надлишків ТМЦ;
 • переміщення з одного місця зберігання або від одного матеріально-відповідальної особи до іншої;
 • перенесення з одного рахунку обліку на інший.

У ПО реалізований механізм ціноутворення з нелімітованою кількістю типів цін і пропозицій, розроблені функції комплекції і розкомплектації ТМЦ.

Облік придбання та операцій з ОЗ і МА

Для кожної підсистеми передбачений комплект документів від надходження до списання, реалізації необоротного активу.

Облік персоналу

Ведення кадрів може бути організовано за основним місцем роботи, за внутрішнім і зовнішнім сумісництвом, договором ЦПХ. Розрахунок використання робочого часу систематизований у відповідному документі «Табель обліку робочого часу».

Облік зарплатних операцій

Передбачено розрахунок і виплата оплати праці в різних варіантах:

 • розрахунок за окладами;
 • розрахунок по годинах;
 • розрахунок по днях;
 • розрахунок по тимчасовому тарифу;
 • розрахунок за принципом різних доплат і т.д.

Ви зможете зробити розрахунок зарплати за відрядними і бригадним нарядам, за дорожніми листами. Вбудований функціонал для нарахування відпускних і лікарняних за рахунок підприємства або за рахунок Фонду соціального страхування. При нарахуванні зарплати система враховує інвалідів та податкових нерезидентів на підприємстві.

Бухгалтерські платежі та податки

Облік по обов’язковим бухгалтерським платежах і податках проводиться одночасно з нарахуванням зарплати. Причому користувач може відразу відображати відповідні нарахування в своєму обліку.

Заробітна плата

ПО передбачає облік виплати заробітної плати різними способами: через банк на банківські карти співробітників, через касу видатковим касовим ордером, загальною відомістю або продукцією в рахунок заробітку.

Облік сільгосппродукції та послуг

Ведення обліку виробництва сільськогосподарської продукції і послуг виробничого характеру за допомогою універсальних документів. Облік переробки давальницької сировини в нашому ПО може проводитися як переробником, так і постачальником сировини. Автоматизований також і облік фактичного розподілу витрат на підприємстві сільськогосподарського профілю.

Фактична собівартість продукції та послуг

Розрахунок фактичної собівартості продукції і наданих виробничих послуг здійснюється в програмі BAS АГРО. Бухгалтерія в універсальному документі «Закриття місяця». Ведення обліку біологічних активів в тваринництві реалізовано відразу в двох напрямках:

 • розрахунок в кількісних показниках (чисельність поголів’я);
 • розрахунок в сумарних показниках (у вагових показниках поголів’я).

Облік виробничого циклу

Комплекс документів програми дозволяє вести облік повного виробничого циклу в тваринництві – від придбання або народження, приросту кількості або ваги, внутрішнього переміщення до вибуття тварин, пов’язаного з реалізацією або списанням. Паралельно з урахуванням довгострокових біологічних активів формуються відомості за основними засобами.

Облік в рослинництві

Облік в рослинництві теж автоматизований та істотно розширений.

Користувач може створити в системі план посівів на рік використовуючи інформацію про кількість засіяних гектарів на кожному полі із зазначенням назви культури, якої воно засіяно. Облік витрат проводиться в формі типових документів. Доступні для заповнення вимога-накладні, лімітно-забірні карти, операції по оприбуткуванню вирощеної продукції на склад та обліку додаткових витрат, зі зберігання продукції.

Ведення обліку техніки і вантажного автотранспорту

У програмі BAS АГРО. Бухгалтерія для України реалізований принцип фіксування кількості палива як в місцях зберігання, так і в баках транспортних засобів. Продукт передбачає облік палива за показниками спідометрів. Додана функція обліку витрати палива за нормами з паралельним розрахунком відрядної заробітної плати водієві.

В авто розділі є зручний аналітичний функціонал по транспорту в цілому, по паливу, по списаним запчастинах, по нарахуванню заробітної плати з урахуванням подорожнього листа.

Ведення орендних платежів за землю

Ведення орендних платежів за землю ретельно опрацьовано в програмному продукті. Це актуальне питання для бухгалтерської документації будь-якого регіону України. Нарахування за паями здійснюється автоматично. На їх підставі формуються відомості виплат пайовикам. Ці виплати оформляються таким чином:

 • видатковим касовим ордером у вигляді готівки;
 • відомістю виплати на підзвітну особу;
 • безготівковими коштами на банківську картку.

Облік виплат за землю шляхом створення відомостей реалізації продукції, біологічних активів або товарно-матеріальних цінностей в рахунок паю.

У розділі зібрані форми бухгалтерських звітів по пайовикам: про кількість земельних ділянок, про нарахування, виплати і заборгованості перед пайовиками. Відобразити прийом паю в оренду і його передачу від одного власника до іншого зручно за допомогою спеціалізованих документів – актів прийому-передачі паю.

Звіти

Розділ створений для формування різних видів звітів – бухгалтерських, так і регламентованих:

 • оборотно – сальдовых ведомостей по счету;
 • аналізу рахунку;
 • аналізу субконто;
 • карток рахунку;
 • звітів за даними облікової системи;
 • статистичних форм 21 с / г, 24 с / г, 50 с / г;
 • декларацій по прибутку;
 • декларації з ПДВ;
 • декларації з єдиного соціального внеску і т.д.

Через блок Фредо формується регламентована звітність безпосередньо в програмі BAS АГРО. Бухгалтерія. Далі звіт, створений в продукті BAS АГРО легко направляється до відповідної служби посредствам «M.E.Doc» або інший стикового програми.

Звіти директору

Створення зрозумілої інформативною звітності про підприємство в доступній формі, без бухгалтерських термінів є в розділі «Керівнику». Відомості генеруються у вигляді графіків, діаграм, таблиць. Нижче виводиться розшифровки інформації. Звіти керівнику класифіковані за групами: продажу, розрахунки з покупцями, розрахунки з постачальниками, загальні показники.

Схеми оподаткування

BAS АГРО. Бухгалтерія для України підтримує різні схеми оподаткування, а саме:

 • загальну схему оподаткування (для платників податку на прибуток і ПДВ);
 • спрощену схему оподаткування;
 • єдиний податок і податок на додану вартість;
 • неплатників податків.

Бас агро

ВАЖЛИВО! Налаштовувати ПЗ будуть наші фахівці, це не вимагає від вас ніяких додаткових дій. BAS АГРО. Бухгалтерія легко адаптується під будь-які умови облікової політики та параметри, прийняті на підприємстві:

 • враховуються використовувані в компанії способи оцінки товарно-виробничих запасів;
 • враховується специфіка діяльності компанії: роздрібна або комісійна торгівля (крім оптової), кількість аналітичних розрізів в розрахунку з контрагентами;
 • адаптація під ваш спосіб ведення обліку запасів БО ФІФО або за середньою;
 • облік вашого методу обліку класу витрат – 8 і 9, або тільки 9, або тільки 8.

Вигоди від BAS АГРО. Бухгалтерія для різних користувачів:

🧰 Власникам та керівництву компаній
– отримувають якісно сформовані звіти для прийняття важливих управлінських рішень;

🧰 Бухгалтерам
– автоматизувати облік компанії на вимогу чинного законодавства. Легке автоматичне формування звітних документів для контролюючих органів;

🧰 Економістам
– складати розрахунок витрат господарства та ефективно ними управляти, формувати фактичну собівартість продукції;

🧰 Агрономам
– база для обліку витрати насіння і добрив. Спосіб відстежувати поточний стан тваринницького комплексу, відстежувати витрати в розрізі поля і культур;

🧰 Механікам
– вести точний і всебічний розрахунок витрат по автотранспорту.

Купуючи програму BAS АГРО. Бухгалтерія для аграрної компанії у ТОВ «Системи для бізнесу», ви гарантовано отримуєте:

 • Доставку і встановлення програми через віддалений доступ;
 • NEW!!! Сертифіковані курси BAS АГРО Бухгалтерія – детальніше про них читайте ТУТ.
 • Первинні налаштування програми. Їх виконають наші консультанти з багаторічним бухгалтерським досвідом.

Замовляйте БЕЗКОШТОВНУ демонстрацію можливостей програми та дізнайтеся вартість необхідних вам рішень. Наші фахівці у зручний для вас час підключаться віддалено і продемонструють весь функціонал BAS. АГРО Бухгалтерія.

ТОВ “Системи для бізнесу” – нам довіряють автоматизацію обліку в агросекторі.

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті