M.E.Doc Демоверсія

Поділитись

Тут можна безкоштовно завантажити актуальну демонстраційну версію програми M.E. Doc і більше дізнатися про програмне рішення.

Ведення електронного документообігу і системне подання звітності — обов’язкова умова для роботи бізнесу в легальному законодавчому полі.

Чіткі, структуровані відомості про співробітників, зарплату потрібні усім організаціям: і великим компанія, і малому бізнесу.

Якщо у бухгалтерії віддається перевага веденню, зберіганню і сортуванню документів вручну, виникає вірогідність здійснення механічних помилок і неточностей. Ручне заповнення документів також обтяжливе для організації щоденних процесів.

Вирішення проблеми — автоматизація електронного документообігу.

Впроваджуючи і супроводжуючи спеціалізовані бухгалтерські програми, ми вже багато років допомагаємо компаніям успішно впоратися з цим завданням.

M.E. Doc — програма, яка чітко і безпомилково адмініструє роботу з документацією. Вона правильно формує звітність і допомагає вчасно подати її в контролюючі органи.

Бажаєте придбати ліцензію на програму? Залишайте заявку нижче і наші фахівці зателефонують вам.

Розробники передбачили можливість безкоштовно презентувати M.E. Doc користувачеві до безпосереднього його придбання. Оцінити плюси програми легко — треба безкоштовно скачати демонстраційну версію (дистрибутив) Медку і встановити на свій комп’ютер.

6 аргументів “ЗА”, щоб завантажити та встановити пробну версію програми M.E. Doc:

 1. Не треба нічого платити, пробна версія дається безкоштовно. Обмежень на завантаження ПЗ немає.
 2. Можна побачити функціональні можливості Медка, його основні принципи роботи.
 3. Можливість оцінити міру відповідності програми специфіці вашого бізнесу.
 4. Реально оцінити свої можливості як користувача програми.
 5. Ви не обмежені в часі при тестуванні пробної версії.
 6. Ви зможете все обдумати і переконатися в правильності рішення – купівлі повної базової версії M.E.Doc.

Відмінності дистрибутиву Медок (доступний безкоштовно) від базової версії продукту:

Формування документу в демонстраційній програмі таке саме, як і у базовій версії. Але існують обмеження на збереження звітів, створених таким чином, а також на пересилку їх електронною поштою.

Якщо ви вирішите роздрукувати звіт, сформований в пробній версії, на ньому буде присутньою позначка “Демонстраційна версія”. Такий документ не приймається контролюючими органами, бо він не має юридичної сили.

Придбання базової версії Медок дозволить вам:

 • автоматизувати виконання рутинних бухгалтерських операцій з документообігом (створення, розрахунок, формування);
 • отримати ПЗ з простим, логічним, зрозумілим користувачеві інтерфейсом;
 • безперешкодно імпортувати і експортувати створену звітність – завантажити відомості з облікових програм BAS Бухгалтерія/ 1С:Підприємство, а також OPZ;
 •  імпортувати в M.E.Doc звіти ФСС з ТВП, сформовані іншими сервісами у форматі xml;
 • застосовувати будь-які сертифікати електронних ключів (КЕП);
 • працювати безпечно. Документи в Медку під надійним захистом завдяки впровадженню протоколів наскрізного шифрування;
 • бути упевненим у відповідності створених вами звітів вимогам законодавства. M.E. Doc постійно оновлює звітні форми на актуальні в автоматичному режимі;
 • виводити на друк безпосередньо з програми документи будь-яких електронних форматів, включно з PDF.

Завантаження оновлень базової версії M.E.Doc доступне ТУТ

Як завантажити та встановити програму M.E.Doc

Алгоритм дій користувача простий і зрозумілий — притримуйтесь вказівок інсталятора. Оновлення встановлюються в хронологічному порядку від більш раннього — до нового. Перед тим, як завантажити й встановити оновлення, виконайте резервне копіювання баз даних.

Не забувайте постійно оновлювати програму Медок по мірі реалізації розробником змін в продукті. Оновлення користувач отримує безкоштовно. Завдяки оновленням гарантується чітка робота технічної частини ПЗ і актуальність всіх звітних форм. Розробники ПК M.E. Doc піклуються про комфортну роботу користувача. Програму постійно допрацьовують, удосконалюючи функціонал.

Сумніваєтеся, чи зможете самостійно встановити або оновити програму? Ваша зайнятість не дозволяє вникати в технічні тонкощі цього процесу? Витрачайте час з більшою користю для бізнесу, а установку програми довірте професіоналам – фахівцям Техпідтримки M.E.Doc компанії “Системи для бізнесу”! Доступна послуга видаленого підключення для вирішення технічних завдань.

Скачати демонстраційну версію (дистрибутив) M.E. Doc можна тут:

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті