M.E.Doc. Звітність до НБУ

Поділитись

З липня 2020 р. абсолютно усі фінансові установи небанківської сфери зобов’язані відправляти звітність в НБУ тільки в електронному вигляді.

Цього вимагає Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно удосконалення функцій по державному регулюванню ринків фінансових послуг” від 12.09.2019 р. N 79 – ІХ (відомий як Закон про “спліт”).

Перелік компаній, зобов’язаних надавати звіти регулятору (НБУ):

 • кредитні спілки;
 • страхові;
 • факторингові;
 • лізингові компанії.

Тому розробники оперативно створили спеціальний модуль, що підходить для таких підприємств в автоматизації звітності. Прикладне рішення “Звітність в НБУ для небанківських підприємств” спрощує процес обробки і відправки звітів в НБУ.

Основні переваги модуля M.E.Doc для НБУ:

 • Звіти по API подаються підприємством відразу на портал НБУ, без проміжних ланок.
 • Інтерактивні підказки — зручний провідник на кожному етапі заповнення звітності.
 • Вичерпний перелік необхідних форм звітів підприємства для НБУ — не треба шукати свіжі зразки бланків.
 • Бланки постійно оновлюються у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві.
 • Усі формати файлів, контролі розрахунків у формах відповідають умовам НБУ.
 • Розрахунки потрібних параметрів робляться автоматично — розроблені чіткі алгоритми їх обчислень по інструкціях НБУ.
 • Імпорт банківських звітів з Excel (якщо знадобиться).

У програмі M.E.Doc Модуль “Звітність в НБУ для небанківських установ” ви зможете створити потрібні звіти, завірити їх електронним підписом і за пару хвилин зробити відправку відразу на портал НБУ — без додаткових переходів, вивантажень і завантажень xml- файлів в кабінет регулятора (НБУ). Тільки натисненням однієї кнопки!

Відповідно усі ваші звіти зберігаються в програмі M.E.Doc. Це зручно і надійно — мати базу вже створених і відправлених звітів підприємства за будь-який період, перевіряти їх статус і інше.

Розробник постійно відстежує зміни, що вносяться регулятором (НБУ), не варто турбуватися про те, чи актуальні форми заповнюваної звітності. Програма автоматично, регулярно  оновлює структури форматів .xsd і звіряє заповнення форм відповідно до нововведень НБУ.

Також в модулі створений функціонал, завдяки якому відразу видно, якщо в електронний звіт заповнені некоректні показники.

Переваги компанії “Системи для бізнесу” по роботі з ПК M.E.Doc:

 1. Багаторічний досвід. Ми успішно працюємо на ринку ІТ 20 років, тому знаємо функціонал M.E.Doc не з теорії, а з практики.
 2. Експертність. Фахівці відділу техпідтримки постійно удосконалюють навички і уміння. Ми відстежуємо технічні зміни і рекомендації НБУ з метою впровадження їх в процес роботи з ПЗ.
 3. Завжди на зв’язку. Розширена IP- телефонія з 42 лініями здатна обробляти понад 1000 дзвінків в день. Клієнтам не доводиться довго чекати відповіді оператора. В період здачі звітності графік роботи з 9: 00 до 20: 00 без перерв.
 4. Підтримка користувачів. Якщо потрібна допомога або консультація по модулю Медок “Звітність в НБУ”, одразу телефонуйте нам! Консультанти відділу системного супроводу оперативно допоможуть вирішити питання, що виникають. Будьте впевнені — ви не залишитеся наодинці з проблемою. Відправка електронного звіту пройде коректно і вчасно.

Купуючи ліцензію на модуль Медок “Звітність в НБУ” вже сьогодні, ви отримуєте не лише ПЗ, а надійного помічника, який допоможе легко та швидко відзвітувати. Проведіть із задоволенням вільний час, що у вас з’явиться. І усе це за символічну плату, адже вартість рішення — всього 652 грн. на рік!

Підготували для вас зручну відео-інструкцію “лайфхаки”: як швидко сформувати та подати звітність в програмі M.E.Doс. Усього декілька хвилин вашого часу, перегляньте нижче:

Якщо це відео було корисним для вас – поділіться ним з колегами у соцмережах, натиснувши опцію “Поділитися”.

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті