BAS Будівництво. Керування фінансами

Поділитись

Будуєте об’єкти, здійснюєте поточні та капітальні ремонти? Набридло рахувати доходи і витрати на папірцях? Настав час автоматизувати ваш будівельний бізнес!

Якщо Вас цікавить не лише бухгалтерський облік будівельних контрактів, але й планування грошових потоків в будівельній організації, то однозначно необхідно розглянути придбання галузевої конфігурації «BAS Будівництво. Керування фінансами».

Бажаєте задати питання спеціалісту по можливостях програми? Замовляйте БЕЗКОШТОВНУ демонстрацію функціоналу, натиснувши кнопку нижче.

Програма «BAS Будівництво. Керування фінансами» дозволяє автоматизувати не лише бухгалтерський облік, оскільки реалізована на базі програмного рішення «BAS Бухгалтерія», але й  дозволяє створювати та реалізовувати різні моделі бюджетування, планування та контролю виконання бюджету, здійснювати повномасштабний економічний аналіз діяльності, планувати та відслідковувати грошові потоки на фірмі, вести облік паливно-мастильних матеріалів в розрізі автотранспорту.

Переваги придбання «BAS Будівництво. Керування фінансами»:

 • Автоматизація різних ділянок обліку — від банку та каси до автотранспорту! За допомогою програми можна оперативно здійснити обробку всіх первинних документів, як і тих, що надійшли від постачальників/покупців, так і внутрішніх.
 • Швидке отримання інформації — в один клік. Все, що пов’язано з роботою компанії буде доступно для ознайомлення не тільки бухгалтерській службі, а й керівникам. Інформація може стосуватися фінансових надходжень, обсягів продажів і витрат.
 • Економічність. За відносно невеликі кошти можна отримати максимальний набір інструментів для автоматизації обліку будівельної організації.
 • Автотранспорт. Автоматизація найбільш трудозатратної ділянки обліку в будівництві. Типовими документами реалізовано автоматизацію обліку паливно-мастильних матеріалів, послуг по перевезенню товарів, матеріалів.
 • Швидкість впровадження. Програмний продукт «BAS Будівництво. Керування фінансами» розроблено на базі програми «BAS Бухгалтерія» – конфігурації, яку знають більше 80% бухгалтерів, тому немає потреби витрачати час і кошти на довготривале навчання.
 • Бюджетування та планування фінансів. Оперативне керування будівельними проектами в «BAS Будівництво. Керування фінансами» реалізовано через розділ «Керування фінансами».
 • Якісний системний супровід. При придбанні програмного продукту та супроводу, з Вами завжди на зв’язку будуть сертифіковані консультанти-бухгалтери, тому з впровадженням та підтримкою труднощів не виникне.

Також розробником додано Будівельний модуль, який повністю охоплює специфіку цієї галузі:

 • облік матеріалів, отриманих від замовника та придбаних у постачальників;
 • вся необхідна інформація про об’єкти будівництва і їх характеристики, номенклатурні групи;
 • облік внутрішньогосподарських розрахунків – авізо та акти звірки;
 • послуги генпідрядника, субпідрядника – надання послуг та приймання послуг від субпідрядника або замовника;
 • для узагальнення інформації по залишках і руху матеріалів власних або замовника – реалізовано низка звітів.

З цим розділом можна ознайомитися в описі програмного продукту «BAS Будівництво. Бухгалтерія».

Підсистема «Автотранспорт» дозволяє зменшити трудові витрати на ведення обліку списання паливно-мастильних матеріалів на основі внесення документів «Шляховий лист» та «Надання автотранспортних послуг» , які відображають орієнтовну собівартість перевезення, транспортних робіт: зарплата водія, витрати пального тощо.

За допомогою розділу «Керування фінансами» можна створювати різні моделі бюджетування, планування і контроль виконання бюджету, проводити аналіз фінансування, відслідковувати рухи грошових коштів. Підсистема формує і налаштовує модель бюджетування відповідно до особливостей компанії. За допомогою низки довідників та документів – бюджети, статті бюджетів, план бюджету, план лімітів бюджету, план руху грошових коштів, закриття бюджетів, закриття планів РГК, коригування розрахунку даних бюджету, в програмі можна здійснити детальний аналіз фінансової діяльності.

Підсистема представлена наступними звітами: аналіз балансу з агрегованими даними, згрупованими за ступенем ліквідності (активи) і ступенем терміновості оплати (пасиви), розрахунок фінансових аналітичних коефіцієнтів за балансовими показниками, що характеризують фінансову стабільність, ліквідність і платоспроможність організації та інші.

Купуючи програмний продукт  BAS Будівництво. Керування фінансами у нас ви отримаєте безкоштовно:

 • Поставку та встановлення програми за допомогою віддаленого доступу.
 • Первинні налаштування програми зроблять наші консультанти з багаторічним бухгалтерським досвідом разом із програмістами.
 • Знижку в розмірі 4 місяців безкоштовного обслуговування в рамках дії договору ІТС 8+4.

Більш детально про склад інформаційно-технічного супроводу можна прочитати ТУТ.

Чудова нагода БЕЗКОШТОВНО ознайомитись з функціоналом цієї програми у зручний для вас час! Заповніть заявку нижче і вам зателефонують наші фахівці.

ТОВ Системи для бізнесу – нам довіряють автоматизацію обліку в будівництві!

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...