Орендна плата

Поділитись

Якщо ваша установа здає в оренду велику кількість об’єктів і дана ділянка обліку потребує значних витрат часу та людських ресурсів – тоді розроблена компанією «Системи для бізнесу» підсистема «Оренда» для програмних продуктів «KBS-Облік бюджетної установи» та «KBS-Бухгалтерія комунального підприємства» створена саме для вас!

Підсистема «Оренда» Підсистема «Оренда» дозволяє автоматично розрахувати вартість орендної плати відповідно до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 р. № 786. При автоматичному розрахунку вартості орендної плати буде враховано експертну оцінку об’єкта, а також індекси інфляції від дати проведення оцінки і до дати укладання договору.Розрахунок орендної плати за об'єкт

У підсистемі передбачено можливість здавати в оренду як цілісні майнові комплекси, так і окремі будівлі, приміщення, частини приміщень. Також врахована специфіка взаємовідносин між бюджетною установою орендодавцем та бюджетною установою орендарем: у підсистемі «Оренда» можна здавати в оренду об’єкти за 1 грн/рік.

Для кожного договору з орендарем створюється пов’язаний Договір оренди, який є специфікацією основного договору і визначає об’єкт оренди, способи розрахунку орендних платежів а також штрафні санкції за невчасне виконання умов договору. Для розрахунку штрафних санкцій є можливість як задавати абсолютні значення сум або відсотків, так і автоматично визначати відсоток відносно облікової ставки НБУ.Специфікації до договору орендиСпецифікації до договору оренди 1Специфікації до договору оренди 2

Усі вказані в договорі оренди умови будуть автоматично застосовані при створенні документів нарахування орендної плати та нарахування пені по договорах оренди.

При нарахуванні орендної плати сума автоматично коригуватиметься на індекс інфляції.Нарахування орендної плати

Для даного документа передбачена друкована форма Акту наданих послуг. Також є можливість створювати рахунки для орендарів з деталізацією усіх показників.

Якщо умовами договору передбачено нарахування штрафних санкцій за невчасну сплату орендних платежів, у підсистемі «Оренда» потрібно створити документ «Нарахування пені по орендній платі», який автоматично розрахує вартість пені за прострочений платіж.Нарахування пені до орендної плати

Якщо Ваша установа здає в оренду декілька об’єктів, то формування рахунків, створення документів нарахування орендної плати та нарахування пені можна робити в ручному режимі. Проте, коли кількість об’єктів переходить на десятки, сотні або й тисячі, то формування кожного документа окремо стає досить трудомістким процесом. У підсистемі «Оренда» від ТОВ «Системи для бізнесу» передбачена можливість групового створення рахунків, документів нарахування орендних платежів та документів нарахування пені.Групове створення рахунків за оренду

Підсистема «Оренда» дає змогу сформувати реєстри договорів оренди та реєстри об’єктів нерухомості, які в текстовому виді надають всю потрібну інформацію. Крім текстових звітів, з метою полегшення сприйняття інформації щодо зайнятості орендованих площ, створено звіт, який візуально відображає статуси об’єктів нерухомості.Звіт "Стан обїєктів нерухомості"

Підсистема «Оренда», розроблена ТОВ «Системи для бізнесу» для програмних продуктів «KBS-Облік бюджетної установи» та «KBS-Бухгалтерія комунального підприємства» є унікальним сертифікованим програмним продуктом, що підтверджується довідкою від розробника програмного продукту «KBS-Облік бюджетної установи» ТОВ «Комплексні бюджетні системи».

Купуючи підсистему «Оренда» у ТОВ «Системи для бізнесу» Ви отримаєте унікальний програмний продукт, призначений для автоматизації процесу обліку орендних операцій та взаєморозрахунків з контрагентами, який спростить роботу бухгалтера, відповідального за даний напрямок роботи та в рази зменшить затрати часу на розрахунок орендних платежів і формування документів.

Щоб детально ознайомитись з можливостями підсистеми «Оренда» та дізнатись її вартість, замовте безкоштовну демонстрацію в електронній електронній формі нижче.

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті