M.E.Doc. Держава Звітність

Поділитись

Згідно чинного законодавства України кожна організація зобов’язана періодично формувати та подавати у державні контролюючі органи різноманітну звітність, порядок заповнення якої встановлюється затвердженими специфікаціями та форматами. Медок — комп’ютерна програма, одна з функцій якої – спростити цей процес на підприємстві незалежно від форми власності та системи оподаткування. Не дарма вона припала до душі переважній більшості бухгалтерів нашої країни – поєднання зручного та зрозумілого інтерфейсу із розширеним функціоналом. M.E.Doc складається з декількох модулів. Найбільш поширеним та затребуваним на сьогодні є програмне забезпечення M.E.Doc модуль Держава Звітність (далі Медок).

медок-звітність-укр  Для чого використовують модуль Медок Держава Звітність?

За допомогою даного модуля програми Медок звітність надсилається (подається) до контролюючих органів:

 • Державна фіскальна служба.
 • Державна служба статистики.
 • Пенсійний фонд України.
 • Фонд соціального страхування.
 • Державна Казначейська служба України.
 • Міністерства та відомства.

Які можливості відкриває модуль Медок Держава Звітність?

 1. Створення, редагування, перевірка, підписання і зберігання звітів в програмі.
 2. Реєстрація звітів в контролюючих органах.
 3. Імпорт звітів з інших бухгалтерських програм (наприклад з 1С:Підприємство).
 4. Перевірка документів за методикою контролюючих органів.
 5. Створення податкової декларації з ПДВ на основі присутніх у реєстрі програми податкових накладних та розрахунків коригувань.
 6. Відправлення запитів до контролюючого органу та отримання витягів.
 7. Безкоштовна відправка 50-ти первинних електронних документів (рахунок, акт) контрагентам.
 8. Впевненість у надійності збереження ваших даних, адже в даному модулі документи відправляються у зашифрованому вигляді.
 9. Контролювати поточний статус звіту.
 10. Отримувати квитанції, що засвідчують прийняття звітності контролюючими органами.

Особливості і переваги модуля Mедок Держава Звітність

Серед головних переваг модуля Медок Держава Звітність частіше за все виділяють наступні:

Функціональність та швидкість обробки.
За лічені секунди ви надсилаєте звіти в контролюючі органи та здійснюєте обмін електронними документами з контрагентами. Це залюбки зробить модуль Медок Держава Звітність – рішення №1 на ІТ-ринку України для своєчасної подачі звітності!

Актуальність усіх даних.
Можна не хвилюватися щодо відправлення застарілої форми. Ви завжди користуєтесь актуальними формами бланків завдяки регулярному оновленню форм та довідників, які випускаються з урахуванням змін у чинному законодавстві та потреб користувачів. Кожен документ є юридично значущим завдяки накладанню електронного підпису згідно законодавства.

Безпека збереження даних в M.E.Doc.
Програма має особливу систему шифрування. Завдяки їй ваші документи не потраплять до сторонніх осіб. Надійності додає і вбудований у модуль сервер прямого з’єднання, що миттєво доставляє звітність до адресата.

Універсальність.
Модуль «Звітність» дає можливість підібрати необхідний комплект бланків для будь-якого підприємства незалежно від організаційно-правової форми, виду діяльності, системи оподаткування. Такий індивідуальний підхід від розробників M.E.Doc зменшує витрати часу та значно полегшує роботу бухгалтера.

Автоматичний помічник.
Автоматичне заповнення реквізитів у кожному бланку з картки підприємства мінімізує допущення помилок.

Контроль.
Документи та звіти автоматично перевіряються за методикою контролюючих органів. І бухгалтер, і керівник значно економлять час та нерви, якщо в будь-який момент можуть побачити поточний статус звітності на тому чи іншому етапі.

Закінчився термін дії модуля Mедок Держава Звітність?

Для того щоб продовжити існуючу ліцензію на модуль Медок Держава Звітність залишіть, будь ласка, заявку тут:

Наші спеціалісти радо допоможуть вам визначитись з подальшими умовами нашої співпраці.

Придбати M.E.Doc Держава Звітність можна в компанії «Системи для бізнесу»

Компанія обслуговує більше 5000 користувачів M.E.Doc, які купили модулі та встановили їх з допомогою наших фахівців. Кількість постійних клієнтів постійно зростає.
87% існуючих клієнтів рекомендують компанію «Системи для бізнесу» іншим.

Основні переваги нашої компанії по роботі з ПК M.E.Doc:

Багаторічний досвід.
Наша компанія успішно працює на ринку ІТ більше 20 років, тож ми знаємо все про функціонал M.E.Doc не з теорії, а з багаторічної практики.

Експертність.
Фахівці відділу техпідтримки не задовольняються накопиченими знаннями, а продовжують вдосконалювати свої навички та вміння. Працівники компанії постійно відстежують зміни і сприяють впровадженню їх в процес роботи з програмою.

Завжди на зв'язку.
До ваших послуг розширена IP-телефонія з 42 лініями. Це дає можливість обробляти понад 1000 дзвінків на день. Тому клієнтам не доводиться довго чекати відповіді оператора. У звітний період ми працюємо без перерви на обід з 9:00 до 20:00.

Підтримка користувачів
Якщо вам необхідна допомога або консультація щодо програмного модуля Медок Держава Звітність, телефонуйте нам – консультанти відділу системного супроводу оперативно допоможуть вирішити ваші питання. Будьте певні – ви не залишитесь наодинці з проблемою і вчасно відправите документи.

Вартість модуля Mедок Держава Звітність

Ціна даного модуля програми залежить від декількох факторів:

 • хто є покупцем: фізична чи юридична особа, до якої групи платників податків належить;
 • на який період планується придбання програми;
 • який встановлюється тип програмного забезпечення: для одного користувача/комп’ютера (локальна версія) або для багатьох працівників підприємства (мережева версія).

Якщо самостійно вам важко розібратись у тонкощах вибору модуля – зателефонуйте просто зараз і наші фахівці радо допоможуть обрати оптимальний варіант програмного модуля Mедок Держава Звітність саме для вашої компанії. Натисніть кнопку зв’язку просто зараз і дізнайтеся, що ми приготували саме для вас!

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті