Облік взаєморозрахунків

Поділитись

Якщо Ваша бюджетна/комунальна установа періодично надає платні послуги, то підсистема Облік взаєморозрахунків для програмних продуктів “KBS-Облік бюджетної установи” та “KBS-Бухгалтерія комунального підприємства” створена саме для Вас! Вона була спеціально створена фахівцями ТОВ “Системи для бізнесу”, щоб автоматизувати процес розрахунку платних послуг в залежності від багатьох чинників, що можуть впливати на такий розрахунок.

Облік взаєморозрахунківПідсистема Облік взаєморозрахунків дозволяє створювати декілька договорів для одного контрагента і автоматично нараховувати по ним послуги.

Ваша установа вищий навчальний заклад?

За допомогою підсистеми Облік взаєморозрахунків ви зможете автоматизувати нарахування плати за гуртожиток для студентів, викладачів та співробітників в залежності від:

  • кількості мешканців у кімнаті;
  • обсягів споживання комунальних послуг та інших понесених витрат.

Ви працюєте в дитячому дошкільному навчальному закладі?

Маєте групи з платними гуртками, а батьківська плата розраховується відповідно до витрачених продуктів? Вам також в нагоді стане наша підсистема Облік взаєморозрахунків, яка дасть змогу розрахувати батьківську плату в залежності від:

  • документів списання продуктів;
  • табелю відвідування дітей.

Окремо в автоматичному режимі відбудеться нарахування плати за гуртки в залежності від графіку відвідування.

Ви надаєте платні послуги, які залежать від власних витрат?

Є нижня межа, менше якої контрагент не повинен заплатити, або ж верхня межа, більше якої контрагенту не можна виставляти рахунки? І з цими завданнями відмінно впорається підсистема Облік взаєморозрахунків від ТОВ “Системи для бізнесу”.

Якщо контрагент має пільгу, що враховується при розрахунку вартості послуги, інформація про неї заноситься у підсистему Облік взаєморозрахунків і вона буде автоматично врахована при розрахунку. Пільга може бути безстрокова, або ж мати обмежений термін дії – і за цим система також слідкуватиме, автоматично зупинить застосування пільги при досягненні кінцевого терміну.Заповнення інформації про пільгу

На початку співпраці з контрагентом укладається договір і призначаються правила нарахування оплати за надані послуги. У підсистемі Облік взаєморозрахунків є різні варіанти призначення нарахувань, які можуть залежати від:

  • способу розрахунку;
  • заданих норм;
  • наявності пільг.

Варіанти призначення нарахувань

Розрахунок вартості послуг відбувається на підставі документів призначення послуг, з врахуванням табеля (за необхідності).Розрахунок вартості послуг Розрахунок вартості послуг з урахуванням даних табеля

В залежності від способу розрахунку, можна розподілити між усіма отримувачами послуг певну суму та/або автоматично визначити суму до розподілу на підставі документів витрат: актів отриманих послуг та документів списання.Розподіл сум на підставі документів витрат

Інструмент перегляду розрахунку дає можливість отримати інформацію, яким чином була отримана нарахована контрагенту сума. Також у підсистемі Облік взаєморозрахунків наявний інструментарій автоматичного приведення розрахованих показників до норми, у випадку її застосування.Інструмент перегляду розрахунку

За допомогою підсистеми Облік взаєморозрахунків можна не тільки нарахувати послуги контрагентам, але й провести розрахунок рекомендованого авансового платежу різними способами.Варіанті проведення розрахунку рекомендованого авансового платежу

На підставі проведених розрахунків є можливість формувати друковані форми рахунків та актів наданих послуг, які будуть включати в себе не лише розрахунки, сформовані поточним документом, але й початкове сальдо та отримані платежі по договорах.Формування друкованої форми рахунку

Документ Нарахування періодичних послуг підсистеми Облік взаєморозрахунків може як сам формувати проводки і друковані форми рахунків і актів наданих послуг, так і лише проводити розрахунок і бути підставою для групового формування стандартних документів Рахунок на оплату та Реалізація послуг.

Ваша установа є платником ПДВ?

Не проблема. Документ Нарахування періодичних послуг підсистеми Облік взаєморозрахунків надає змогу автоматично проводити розрахунок ПДВ за надані послуги, формувати проводки з віднесення ПДВ на податкові зобов’язання, враховуючи різні методи обліку ПДВ і попередні розрахунки. І звичайно ж присутній функціонал для формування і вивантаження Податкових накладних.

Отже, купуючи підсистему Облік взаєморозрахунків у ТОВ “Системи для бізнесу”, ви отримаєте унікальний програмний продукт, який автоматизує процес розрахунку періодичних платних послуг з урахуванням широкої специфіки форм та методів розрахунків, та полегшите роботу бухгалтерів, відповідальних за розрахунки з контрегантами.

Щоб детально ознайомитись з можливостями підсистеми Облік взаєморозрахунків і дізнатись її вартість, замовте безкоштовну демонстрацію та заповніть електронну форму:

Слідкуй за нами
Поділитись

Корисні статті