Акція «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» від BAS Бухгалтерія

Акція «ВСЕ ВКЛЮЧЕНО» від BAS Бухгалтерія
Акція діє до 30.09.2021

Плануєте автоматизувати бізнес і вагаєтесь яке програмне забезпечення максимально закриватиме задачі вашої діяльності? Обирайте лідерів, перевірених часом – BAS Бухгалтерія, універсальна програма №1 в Україні. Тепер впровадження бухгалтерської програми стало ще простішим.

💎 Ідеальна програма BAS Бухгалтерія — ВКЛЮЧЕНО ВСЕ саме необхідне для бухгалтера!

Для кого підходить акція?

  •  У вас ще немає 1С:Підприємство або BAS, але ви вже готові до автоматизації бізнесу. Ваш успіх залежить від правильного впровадження та навчання роботі з програмою.
  • Ви – користувач 1С:Підприємство або BAS і відчуваєте потребу у професійних консультаціях та офіційних оновленнях – в якісному супроводі програми.
  • Ви – користувач 1С:Підприємство і готові перейти на нову сучасну лінійку – програму BAS Бухгалтерія від надійного розробника. Це більш гнучкі налаштування, поліпшена швидкість роботи і підвищений рівень безпеки.

На які конфігурації поширюється дія акції?

Що даруємо?

  • Повноцінний сертифікований онлайн-курс по програмі BAS. А це: 22 уроки у зручний час, допомога викладача, методичні матеріали, іменне свідоцтво про проходження навчання. . Ваша економія на курсах — 3100 грн. Детальніше про наші сертифіковані курси BAS Бухгалтерія читайте 👉 ТУТ
  • Річну ліцензію на сервіс FREDO Звіт. Завдяки сервісу ви автоматизуєте здачу звітності, заощадите дорогоцінний час та 3000 грн. на рік.
  • Сервіс FREDO Докмен для обміну електронними документами із своїми контрагентами. Обмінюйтесь без проблем електронними рахунками на оплату, актами виконаних робіт та товарними накладними.
  • Електронний обмін із банкомBank Data Converter. Разом із Bank Data Converter обмінюватись гривневими платіжними дорученнями та виписками з банку стане просто та швидко, при цьому ваша економія складе – 1980 грн. на рік.
  • Встановлення програми та первинні налаштування (до 3-х год) — безкоштовно!

Ваші вигоди від придбання за акційними умовами:

     Загальна економія на курсах та додаткових сервісах — от 8080 грн.

     Ви отримаєте все й одразу для швидкого та впевненого старту роботи у програмі BAS — знання та необхідні сервіси.

    Програму впроваджують та консультують сертифіковані фахівці з досвідом роботи в бухгалтерії сумісно з програмістами.

    Після придбання програми ви не залишитесь сам-на-сам із технічними проблемами, у разі потреби до нас завжди можна додзвонитися (працює багатоканальна лінія підтримки користувачів).

Унікальна можливість познайомитись з нашими консультантами, що супроводжують користувачів BAS, та оцінити переваги нової програми — БЕЗКОШТОВНА демонстрація, реєструйтеся тут 👇

Тепер немає сенсу витрачатись на різні програми – комплексна програма БАС Бухгалтерія закриє усі ділянки обліку та звітності!

 

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі
Євгена
30.08.2021

A можна Ваш телефон?

Системи для бізнесу
30.08.2021

Телефонуйте +380 67 614 0694