Тс-с-с! Тут подарунки від BAS Бухгалтерія!

Тс-с-с! Тут подарунки від BAS Бухгалтерія!
Акція закінчилась

"FREDO Звіт", онлайн-курси і спеціальний бонус для нових клиентів!

Акція для нових клієнтів!

Т-с-с! Ви про це чули? BAS Бухгалтерія дарує подарунки!

Ми працюємо з програмами для бухгалтерії уже більше 20 років. З досвіду точно знаємо, що придбання програми це тільки 20% успішної роботи, інші 80% залежать від правильного застосування та навчання користувачів. Саме тому важливо разом з покупкою програми отримати якісні послуги із запуску та навчання.

Наша акційна пропозиція розроблена спеціально для зручності роботи, націлена на результат та ще й економить кошти. На старті роботи у вас вже будуть всі необхідні сервіси.

При покупці BAS Бухгалтерія та ІТС на рік Ви безкоштовно отримаєте:

  • Повноцінний онлайн-курс по програмі, а це: 22 уроки (11 лекцій та 11 практичних занять), методичні матеріали, іменне свідоцтво про проходження навчання. Безпечні сертифіковані курси у онлайн-форматі забезпечать Вас повним об’ємом знань, який потрібен при роботі з BAS Бухгалтерія. Під час навчання Ви можете одразу користуватись реальними цифрами із свого бізнесу. Ви обираєте самі, коли зручно переглядати відео-уроки. Скориставшись нашою пропозицією, Ви економите — 3100 грн. на курсах.
  • Електронний обмін із банком — Клієнт Банк Bank Data Converter. Продукт, за допомогою якого Ви автоматизуєте обмін документами між BAS Бухгалтерія та системою «Клієнт-банк». Разом із Bank Data Converter обмінюватись гривневими платіжними дорученнями та виписками з банку стане просто та швидко, при цьому економія складе – 1980 грн.
  • Річна ліцензія на сервіс FREDO Звіт. Завдяки сервісу Ви автоматизуєте здачу звітності та зекономите час. Разом із програмою BAS Бухгалтерія Ви економите на придбанні сервісу 3000 грн.!
  • Сервіс FREDO Докмен для обміну електронними документами із своїми контрагентами. Обмінюйтесь із своїми постачальниками та клієнтами рахунками на оплату, актами виконаних робіт та товарними накладними. Разом із програмою BAS Бухгалтерія та FREDO Докмен Ви економите 3000 грн.
  •  Встановлення програми — безкоштовно!
  • Первинні налаштування (до 3-х год) — безкоштовно!
  • І вишенька на торті — реальний подарунок для бухгалтера! Побутова техніка на вибір (фото призів відповідають дійсності).

Термін дії акції — до 31 березня 2021

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті