M.E.Doc. Інтеграція з BAS та 1С:Підприємство

Поділитись

Навіть зі встановленим ліцензійним М.Е.Dос користувачеві не завжди вдається зробити безпомилковий трансфер документів в облікову програму 1С:Підприємство або BAS. А організація електронного документообігу підприємства передбачає грамотне формування та здачу звітів у віддаленому форматі.

Медок інтеграція

Відсутність прямого і оперативного стикування М.Е.Dос призводить до низки проблем:

  • передача вручну затягується на години і “з’їдає” продуктивність роботи;
  • доводиться стежити за відсутністю автоматичних округлень в первинних документах;
  • контролювати, чи не втратив силу документ, що передається;
  • звіряти суми в податкових документах і звітах соцстраху на підприємстві з тисячним штатом співробітників.

Рішення таких проблем — в купівлі ліцензійного модуля стикування.

М.Е.Dос Інтеграція — модуль, що здійснює коректне перенесення даних з облікових програм і спрощує щоденну роботу бухгалтера. Застосування продукту гарантує надійний захист персональної цифрової інформації. Здійснюється безпечна передача звітності ефективним способом — по API- інтерфейсу — швидко, стабільно та універсально.

Медове стикування дозволяє інтегрувати з обліковим ПО наступні види документів:

  • Документи первинні: податкова/витратні накладні, акти звіряння, рахунки коригування, товарно-транспортні накладні на пересування алкогольних напоїв та рахунки, що призначені покупцям.
  • Звітність обов’язкову регламентовану: (1ДФ, звіти 1м, 2м, податкові декларації з ПДВ, ЄСВ).

Стикування М.Е.Dос застосовується до систем:

  • ВАS Бухгалтерія і ВАS Бухгалтерія КОРП;
  • 1С:Підприємство Управленіння торговим підприємством (ред. 1.2), управління виробничим підприємством (ред. 1.3);
  • 1С:Підприємство Бухгалтерія (ред. 2.0, 1.2).

Програмне доопрацювання М.Е.Dос допомагає здійснити з’єднання і передачу документів з “дописаної”, неповної версії 1С:Підприємство, з систем: BAS, API, IS PRO, SAP. Фахівці компанії проінформують про особливості застосування М.Е.Dос на вашому підприємстві.

ЗАВАНТАЖИТИ МОДУЛЬ M.E.DOC ІНТЕГРАЦІЯ

Початок роботи з М.Е.Dос Інтеграція

Послідовність роботи з Медок проста та зрозуміла.
Налаштування виконуються самостійно і 1 раз. Якщо ві купуєте стикування М.Е.Dос, ви отримаєте інструкції установки і вже через 10 хвилин працюйте з нею. Причому програмний файл стикування в 1С:Підприємство активується установкою і не потребує багаторазового завантаження.

Довіряйте додаткові налаштування професіоналам — звертайтеся до компанія “Системи для бізнесу”, ми надаємо професійну технічну підтримку програмного забезпечення клієнтам у форматі віддаленого доступу.

Програма М.Е.Dос потребує тільки завантаження ліцензії Інтеграція з 1С:Підприємство.

Механізм передачі з допомогою М.Е.Dос.

Щоб вивантажити відомості з М.Е.Dос в лінійку продуктів 1С:Підприємство або BAS
відфільтруйте готові до передачі первинні документи і виберіть “Сервис—Отправить в 1С:Підприємство”. Перенесений документ відразу відображається в 1С:Підприємство або BAS. Активізуйте його — проведіть і запишіть. Передбачена функція редагування перенесених первинних документів.

Відправлення документів на реєстрацію системою М.Е.Dос з 1С:Підприємство або BAS аналогічна і нескладна. Інтерфейс програми розроблений зрозуміло, ви не заплутаєтеся. Визначте групу накладних, створених в 1С:Підприємство для передачі. Натискаєте “Передати в М.Е.Dос”. Виділені первинні документи перенесуться.

До процесу вивантаження відомостей з 1С:Підприємство в М.Е.Dос і запуску стикувального файлу, програму Медок закрийте. Продукт активується в процесі стикування.

Коректна передача відбувається, якщо М.Е.Dос і облікова програма встановлено на одному комп’ютері і запускаються від імені одного користувача. Компанію в програмах слід відкривати одну й ту ж саму.

Супутні опції М.Е.Dос:

Попереджує про дублі у пересилці первинних документів та звітів.
Якщо первинний документ передавався з 1С:Підприємство в Медок і, вже зареєстрований там, то відправляти його назад не потрібно. Оновіть статус файлу в обліковій програмі і працюйте.
Допомагає перевірити внесення контрагента в список.
Передача з Медку в 1С:Підприємство автоматично звіряє контрагентів і створює відсутніх в списку, але присутніх в первинному документі, що передається.
Передавайте нетипові первинні документи, відсутні в стандартній версії медової інтеграції.
Налаштування ПЗ можна розширювати залежно від специфіки підприємства.
Забудьте про повторне створення документів в різних програмах.
Первинні документи, звіти, декларації, наявні в М.Е.Dос легко переносяться в облікові програми. Заповнювати їх знову не знадобиться.
Не хвилюйтеся про правильність форм заповненої звітності.
Автоматичні оновлення М.Е.Dос дозволяють працювати з актуальними бланками регламентованої звітності. Скачуються свіжі зразки. Самостійний пошук і завантаження звітних форм не потрібні.
Не відволікайтеся на запам'ятовування сумісності програм.
М.Е.Dос універсальний. Він стикується з широким діапазоном облікових програм, виключаючи 1С:Підприємство 7 версій.
Не хвилюйтеся, що суми в первинних і звітних документах округлятимуться.
Медовий функціонал транслює відомості в незмінному вигляді в графі 7. Суми в податкових документах, що пересилаються, обов’язково зійдуться.
Не витрачайте сили на повторну перевірку подання відомостей в контролюючий орган.
М.Е.Dос відстежує рух документу поетапно, починаючи з моменту створення, заповнення в 1С:Підприємство, накладення кваліфікованого електронного підпису і до отримання відмітки “зареєстровано в ЄРПН”.

Ціна М.Е.Dос Інтеграція

Придбання річної ліцензії, забезпечить коректне вивантаження бухгалтерських даних упродовж дванадцяти місяців. Робимо компетентну установку і дистанційно обслуговуємо програму. Додаткових оплат і перегляду вартості не передбачено. Ціна Медок Інтеграція не залежить від кількості та об’єму документів, що передаються. Вартість модуля М.Е.Dос Інтеграція складає всього 700 грн. в рік.

З компанією “Системи для бізнесу” інтегрується все!

Слідкуй за нами
Поділитись