Чергові зміни до єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Поділитись

Мінфін оприлюднив проєкт наказу, що подає додаток 4ДФ єдиної звітності в оновленій редакції.

Проєкт розроблений Мінфіном спільно з ДПС України для виконання вимог Закону №962 «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій», що доповнив перелік доходів, які не включаються до загального оподатковуваного доходу платника ПДФО.

Цей проєкт пропонує подавати інформацію в Податковому розрахунку за формою № 4ДФ про нараховані (виплачені) у звітному податковому періоді доходи у вигляді бюджетних грантів та інформації про використання грантових коштів за цільовим призначенням, порушення платником податків умов договору про цільове використання, повернення платником податку бюджетного гранту на користь надавача гранту.

Також передбачені наступні зміни:

  • оновлена редакція додатку 4ДФ до форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску;
  • зміни до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

Повний перелік пропонованих змін до єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ ви можете завантажити тут.

Таким чином, передбачається, що наведені зміни торкнуться лише окремого розділу щодо бюджетних грантів. Одночасно, у випадку затвердження цього проєкту наказу, буде оновлена вся форма єдиної звітності.

У разі прийняття цей наказ набуде чинності від дати офіційного опублікування. Крім того, у проєкті зазначено, що податковий розрахунок за новою формою вперше подається за ІІ квартал 2021 року.

Будемо слідкувати за оновленнями та тримати вас в курсі!

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті