M.E.Doc: автозаповнення Довідки про зведені за добу облікові дані

Поділитись

Розробники M.E.Doc в оновленні 11.02.004 додали можливість автоматичного заповнення Довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального (ідентифікатор форми J/F0210401).

 

Нагадаємо, від 01.07.2019 року уряд запровадив систему електронного адміністрування реалізації пального СЕАРП. Відповідно до неї усі реалізатори пального, передусім, це АЗС — як стаціонарні, так і пересувні, мають щоденно звітувати про об’єми проданого пального.  Наразі держава не застосовує санкцій за несвоєчасне подання даних щодо об’ємів проданого пального. Проте з 1.04.2020 року накладатимуться штрафи, тобто звітування стане обов’язковим.

М.E.Doc подбав про зручне рішення — АРІ для обліку акцизного податку на пальне, що допомагає автоматизувати збір та подачу даних до ДПС:

  • АРІ синхронізується з вашою системою моніторингу рівнемірів.
  • Щодня АРІ збирає показники витратомірів-лічильників і рівнемірів та передає їх у М.E.Doc, де на їх основі автоматично формується Довідка про зведені за добу дані.
  • М.E.Doc надсилає довідку до ДПС.

Починаючи з оновлення 11.02.004 та наявності ліцензії Облік акцизного податку з доступом до API, користувачі програми матимуть можливість автоматичного заповнення Довідки про зведені за добу дані.


Переваги автозаповнення Довідки:


  • автоматичне заповнення Довідки показниками, знятими рівнемірами/витратомірами;
  • одночасне створення Довідок по кожному акцизному складу;
  • наочність таблиць з даними показників рівнемірів/витратомірів на кожну дату;
  • скорочення часу та скорочення людських ресурсів на заповнення Довідки;
  • виключення можливості механічної помилки при створенні Довідки.

Функціонал доступний з оновлення 11.02.004. Для користування ним слід придбати ліцензію «Облік акцизного податку з доступом до API».

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...