Новий модуль M.E.Doc Реєстр ліцензій (пальне)

Поділитись

До розділу Облік акцизного податку додано новий модуль Реєстр ліцензій (пальне), що дозволяє користувачам створювати заяви щодо ліцензій на право виробництва, зберігання та торгівлі пальним.

Від 01 липня 2019 року суб’єкти господарювання можуть здійснювати торгівлю та зберігання пального лише за наявності окремої ліцензії на кожне місце виробництва, зберігання або торгівлі.


У програмі M.E.Doc до розділу Облік акцизного податку  додано новий модуль Реєстр ліцензій (пальне), що дозволяє користувачам створювати та надсилати заяви щодо ліцензій на право виробництва, зберігання та торгівлі пальним, приймати витяги з Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального, також  інші електронні документи. Модуль доступний від версії 11.01.011.


Перелік документів, доступних у модулі Реєстр ліцензій (пальне)


  • F/J1304301 Заява щодо ліцензії на право оптової торгівлі пальним;
  • F/J1304401 Заява щодо ліцензії на право виробництва пального;
  • F/J1304501 Заява щодо ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним;
  • F/J1304601 Заява щодо ліцензії на право зберігання пального;
  • F/J1404701 Витяг з розпорядження щодо ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі, виробництва та зберігання пального (у випадку призупинення чи анулювання ліцензії);
  • F/J1404801 Рішення про недоліки;
  • F/J1404301 Витяг з Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального — Оптова торгівля пальним;
  • F/J1404401 Витяг з Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального — Виробництво пального;
  • F/J1404501 Витяг з Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального — Роздрібна торгівля пальним;
  • F/J1404601 Витяг з Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального — Зберігання пального;

Як користуватись Реєстром ліцензій (пальне)


Для створення заяви про видачу/ внесення чергового платежу/ переоформлення/ видачу дублікату/ анулювання ліцензії, потрібно обрати команду Файл — Створити. Після цього обрати із переліку потрібну Заяву та клацнути Створити, після чого заповнити поля заяви.

Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання повинен подати Заяву та додати до неї документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію, а також інші документи, передбачені законодавством.  Для створення документа довільного формату необхідно зберегти Заяву та закрити її. Потім потрібно обрати команду Файл — Створити, у переліку вибрати Документ довільного формату.

Після заповнення всіх необхідних документів до Заяви слід зберегти їх, перевірити  Заяву та документи за допомогою кнопки F4, підписати пакет документів, надіслати до ДФСУ та дочекатись на позитивні квитанції № 1 та № 2.


У випадку виявлення недоліків у  доданих до Заяви документах, посадова особа створює Рішення про недоліки. У випадку позитивної перевірки посадова особа створює відповідний Витяг реєстру ліцензій та розпорядження у форматі xml.

Витяг з розпорядження направляється виключно у разі призупинення та анулювання ліцензії.


Відеоінструкція з користування модулемСлідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...