Оновлення M.E.Doc 11.02.037 Доопрацювання по Об’єднаній звітності з ЄСВ + Додатки

Поділитись

До уваги користувачів програмного комплексу M.E.Doc: вийшло важливе оновлення програми 11.02.037.

Впроваджено нові форми до ДСЗУ, налаштовано заповнення звіту Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ даними модуля Зарплата із розділу Звітність – Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ, внесено зміни у модуль Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL).

Завантажити оновлення можна за посиланням

Об’єднана звітність у програмі M.E.Doc 11.02.037

Основні зміни оновлення 11.02.037, що відбулися у функціоналі програми щодо об’єднаної звітності:

 • Налаштовано заповнення звіту Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ даними модуля Зарплата із розділу Звітність – Об’єднана звітність ПДФО та ЄСВ.
 • Додано можливість консолідації пакетів об’єднаної звітності (J0500106, F0500106). Для консолідації необхідно виконати команду головного меню Файл – Консолідувати звіти та у вікні, що відкриється, відмітити пакети, які потрібно консолідувати. Зверніть увагу, можливо консолідувати пакети однакових типів (Звітний, Уточнюючий тощо). Консолідація додатків виконується за номером місяця.
 • Оновлено алгоритм автоматичного розрахунку значень сумуючого рядка у Додатках 1 – 3 з типами Звітний новий та Уточнюючий, за умови, якщо у полі Ознака (0, 1) встановлено значення «1».
 • Реалізовано можливість зберігати порядок сортування записів у Додатку 1 та Додатку 5 під час друку.
 • Реалізовано автоматичну конвертацію латинських символів при імпорті даних із формату DBF.
 • Налаштовано експорт Додатків у форматі DBF, у разі, якщо у пакеті об’єднаної звітності присутні додатки за кілька місяців кварталу.
 • Доопрацьовано відображення значення колонки Ознака при експорті Додатка 5 з типом Звітний у форматі DBF.
 • Налаштовано перенесення даних у графи 21 – 24 Додатка 1 (J0510106, F0510106), при імпорті звіту у форматі xml.

Інші зміни в оновленні 11.02.037

 • Реалізовано автоматичну перевірку сертифікатів для отриманих від ДПС документів «Інкасове доручення (розпорядження)» (J1720101) та «Лист про відкликання інкасового доручення (розпорядження)» (J1720201). В таблиці модуля додано групу колонок Перевірка сертифікату. Група містить колонки Стан сертифікату та Дата та час перевірки.
 • Налаштовано можливість відхилення отриманих від’ємних РК після накладання підписів, незалежно від застосованого комплекту підписів та кроку підписання.
 • Реалізовано відображення інформації про ярлик пакета звітів, на основі якого було створено Актуарний звіт. Також для ярлика пакета на вкладці Пов’язані документи реалізовано відображення інформації про створені на його основі Актуарні звіти. На боці актуарія реалізовано можливість відправки створених Актуарних звітів суб’єкту господарювання. Додано новий системний довідник Розділ Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.
 • Додано нову форму, початок дії – з 01.04.2021 р., період подання – щомісячно: C0302603 Форма №4-ПН. Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації  виробництва і праці.
Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...