Оновлення програми M.E.Doc Версія 11.02.040

Поділитись

Повідомляємо про появу актуального оновлення програми Медок.

Що змінилося в релізі 11.02.040

Зміни в оновленні Медок 11.02.040

Додано новий довідник Статті витрат, доходів, зобов’язань. У розділі Довідники – Загальні довідники – НБУ додано нові довідники. Оновлено довідник Класифікація доходів бюджету, довідник Коди програмної класифікації видатків (КПКВ ДБ) та довідник Податкові інспекції.

Додано нову версію бланків F1301803 Запит щодо отримання відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді та F1401803 Відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків відповідь на запит у електронному вигляді.

На виконання наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 122 від 22.01.2021 р. «Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» додано нові форми.

Реалізовано можливість додавати записи у таблиці Додатків пакета об’єднаної звітності з файлів формату DBF.

В розділі Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL) додано нову функцію Створити додаткові документи. 

У реєстрі електронних документів удосконалено роботу з вкладеннями до Універсальних документів.

Реалізовано новий метод GetDocWebAdr, призначений для отримання посилання на відправлені первинні документи, що зберігаються на платформі ПТАХ.

Завантажити оновлення 11.02.040

Завантажити оновлений M.E.DOC можна за посиланням

 

 

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...