Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію у M.E.Doc

Поділитись

Розробники М.E.Doc інформують про появу нової функції — опрацювання Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію в розділі Облік акцизного податку.

Розробники М.E.Doc інформують про появу нової функції — опрацювання Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію в розділі Облік акцизного податку. Можливість доступна, починаючи від оновлення 11.02.022.

ДПС здійснює автоматизовану розсилку повідомлень про сплив терміну чергового платежу за ліцензію, призупинення дії ліцензії або анулювання ліцензії на певний вид діяльності.


Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію (ідентифікатор J/F1405901) формується ДПС та направляється адресату за 30, 20, 10 та 5 днів до настання строку оплати за ліцензію.

У програмі М.E.Doc здійснити перегляд та опрацювання документів щодо ліцензії, а також щодо отриманих Повідомлень від ДПС зручно з сервісом Ліцензійна справа.

Облік акцизного податку 1

Отримані Повідомлення доступні у розділах Облік акцизного податку – Реєстр ліцензій (пальне) та/або Реєстр ліцензій (спирт, алкоголь, тютюн) відповідно до типу ліцензії, щодо якої отримано Повідомлення.

За замовчуванням, вони відображаються у Реєстрі червоним кольором. Це означає, що користувачу слід внести черговий платіж за ліцензію.


Як опрацювати Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію?


Для опрацювання Повідомлення виконайте наступні дії:

1. Оберіть Повідомлення, відповідно до якого за ліцензію вже виконано платіж.

2. У пункті головного меню Правка або у контекстному меню оберіть команду Платіж виконано. Команда доступна лише для отриманого та неопрацьованого Повідомлення (воно позначено червоним кольором), що виділено у відповідному Реєстрі:

Облік акцизного податку

3. Після виконання команди Повідомлення набуває стану Виконано та відображається у реєстрах чорним кольором. У колонці Виконано проставляється відповідна позначка:

Облік акцизного податку


Як здійснити перегляд документів за номером ліцензії?


За допомогою сервісу Ліцензійна справа легко здійснювати відбір документів щодо ліцензії за номером ліцензії. Для цього зробіть наступні кроки:

1. На панелі Фільтр у блоці Дата документа або Дата модифікації оберіть період часу для відображення документів.

2. У блоці Ліцензійна справа введіть номер ліцензії та натисніть кнопку Показати у нижній частині панелі Фільтр.

3. У таблиці Реєстру будуть відображені лише записи з документами щодо вказаної ліцензії за обраний період.

Облік акцизного податку

 

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...