ПТАХ: новий стандарт е-документообігу

Поділитись

ПТАХ дозволяє поєднати різні облікові системи підприємств для миттєвої передачі та обміну підписаними за допомогою КЕП (кваліфікований електронний підпис) документами.

Нещодавно український розробник популярних програм для подання електронної звітності Linkos Group запустив стандартизовану платформу е–документообміну ПТАХ.


На відміну від існуючих сервісів, ПТАХ дозволяє поєднати різні облікові системи підприємств для миттєвої передачі та обміну підписаними за допомогою КЕП (кваліфікований електронний підпис) документами.

За словами СЕО Linkos Group Олесі Білоусової, розробники вирішили створити не лише новий сервіс, але стандарт обміну електронними документами, що дозволить поєднати безліч облікових систем підприємств.

Платформа ПТАХ відкрита для усіх розробників та користувачів. Підключитися можна за допомогою будь–якого використовуваного софта без  додаткових програм чи змін.

Система автоматично інтегрує надіслані дані в облікові системи компаній, ідентифікує контрагентів за кодом ЄДРПОУ та доставляє ваші документи в зашифрованому завдяки КЕП вигляді в облікову бухгалтерську систему чи програмний продукт підприємства. Додатковим плюсом є те, що платформа ПТАХ не потребує додаткової регулярної оплати, обслуговування та техпідтримки розробника.

Крім того, ПТАХ — не комерційний проект. Система надає всім розробникам єдині умови на ринку електронних документів України, що дозволяє програмним продуктам бути сумісними та ефективно взаємодіяти.

Наразі до платформи ПТАХ підключені такі сервіси для електронного документообігу, як M.E.Doc, СОТА та ін.


Наразі близько 85 % українських підприємств перейшли на електронний документообіг. Тільки через платформу ПТАХ первинними документами обмінюються більше 600 тисяч підприємств.

Слідкуй за нами
Поділитись
Коментарі

Коментарів поки що немає...

Корисні статті